ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
więcej ->

 
 

Zbójeckie "prawo". Urzędnicy, czy rzezimieszki?



Do przesłanego posłom pisma na ten temat dotarła "Rzeczpospolita".

"Do planu pracy Rady Ministrów wprowadzona została nowelizacja ordynacji podatkowej, aby dokonać zmian w przepisach, które wprowadziła ustawa o swobodzie. Sprawa zaniepokoiła Ewę Janik (SLD), przewodniczącą sejmowej komisji, która zajmowała się ustawą oraz posła Artura Zawiszę (PiS), którzy postanowili oficjalnie zapytać o plany resortu finansów, jeśli chodzi o zmianę ustawy o swobodzie" - informuje gazeta.

"Dotarliśmy do odpowiedzi, której - w imieniu ministra finansów - udzieliła im Elżbieta Mucha, wiceminister finansów odpowiedzialna za sprawy podatkowe. 'Głębsza analiza przepisów wskazuje, że wprowadzony model legislacyjny wiążących interpretacji przepisów prawa podatkowego nie jest wolny od wad, które mogą utrudnić ich praktyczne stosowanie' - czytamy w dokumencie. Wiceminister finansów pisze, że istnieje 'konieczność dalszej modyfikacji przepisów'. Zaznacza, że w żadnym z krajów OECD nie ma sprawnie funkcjonującego systemu interpretacji przepisów podatkowych" - cytuje "Rzeczpospolita".

"Autorka pisma, uważa - co prawda - że 'całkowicie nieuzasadnione' są obawy, iż dzięki modyfikacji ordynacji podatkowej zostanie usunięte prawo do występowania o wiążące interpretacje, ale nie wiadomo, jak poważne zmiany resort chce zaproponować. Nie zaznaczono również, kiedy nowe rozwiązanie weszłoby w życie" - podaje dziennik. "Szkoda, że podczas prac nad ustawą Ministerstwo Finansów nie widziało potrzeby doprecyzowania tekstu, tylko ustawę bojkotowało" - powiedział "Rzeczpospolitej" Artur Zawisza. "To pismo potwierdza tylko, że Ministerstwu Finansów chodzi nie o poprawność legislacyjną, ale o usunięcie tego przepisu".
16 sierpień 2004

PAP 

  

Archiwum

Antizoological* “Logos” of Noam Chomsky
sierpień 6, 2008
2008.05.02. Serwis brakujących wiadomosci zza granicy
maj 2, 2008
tłumacz
Wracamy do klanów
lipiec 3, 2004
Andrzej Kumor
List od Wałęsy
styczeń 7, 2006
zaprasza.net
Izrael kontynuuje akcję burzenia palestyńskich domów
sierpień 11, 2002
IAR
"Nie gardzić własnymi pomnikami"
czerwiec 4, 2008
Artur Łoboda
O pracę będzie coraz trudniej
luty 21, 2003
Bartosz Krzyżaniak http://www.zw.com.pl/
Deja vu : Papież wyraził pełną solidarność z Żydami
styczeń 28, 2009
PAP
Polska oskarżana o szowinizm
styczeń 19, 2006
PAP
Cyfry numeru PESEL:
październik 17, 2007
Grażyna
PROTEST
maj 29, 2003
przesłała Elżbieta
Oferta syjonistyczna stworzenia bazy dla wojsk Hitlera w Palestynie
kwiecień 1, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
"Moralność"
czerwiec 30, 2008
PAP
Hugo Chávez, człowiek do odstrzału
wrzesień 9, 2007
Ignacio Ramonet
Fura, skóra i komóra .... czyli ..... jeszcze niedawna nadzieja durnych Polaków
czerwiec 19, 2008
SE
Dynamicznie o Krakowie
listopad 16, 2004
Kryzys polski 1981 - 1982
czerwiec 2, 2002
Jerzy Holzer
Cytat dnia :
"przejrzysty offset"

grudzień 4, 2002
Jabłoko
Pokój Busha
styczeń 23, 2005
zaprasza.net
Początek Nowego Księstwa Warszawskiego
sierpień 17, 2004
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media