|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor |
|
| |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
więcej -> |
|
"Dwuznaczne Umowy" o Eksploatacji Paliwa w Iraku
|
|

Podstawowe prawo, mające być zatwierdzone przez marionetkowy parlament w Bagdadzie, dotyczące energetycznych zasobów w Iraku omija, według Wall Street Journal z 9go marca, 2007, konkretne ustalenia, w taki sposób żeby umożliwić korporacjom USA, największe możliwie zyski i najniższe możliwie podatki na rzecz skarbu Iraku.
Teoretycznie właścicielem jednych z najbogatszych złóż ropy naftowej i gazu ziemnego na świecie są wszyscy mieszkańcy Iraku w każdym regionie i prowincji. W ramach prywatyzacji kontrakty eksploatacyjne z obcymi korporacjami ma prawo podpisać ministerstwo paliwa oraz państwowe przedsiębiorstwo naftowe, lub komitety regionalne, według ich odpowiedzialności. Po nadaniu przez nich prawa eksploatacji danych pól ropy naftowej, mogą one prawomocnie podpisać upoważnienia do eksploatacji przez obce korporacje według obecnego projektu ustawy.
Obserwatorzy zagraniczni i eksperci w produkcji paliwa w Iraku i w innych państwach twierdzą, że w projekcie prawa eksploatacji paliwa w Iraku brak jest szczegółowych ustaleń, potrzebnych do rozwiązania najbardziej krytycznych problemów. Potrzebne jest jasne wyszczególnienie systemu eksploatacji, tak w obronie interesów Irakijczyków jak i w celu zapewnienia trwałośći kontraktów dla inwestorów. Po uniknięciu układów wiodących do gospodarki rabunkowej, trzeba zapewnić poprawną odbudowę przemysłu energetycznego w Iraku i zpewnić właściwe dochody dla skarbu w Bagdadzie w proporcjach porównywalnych z innymi państwami.
Parlament obradujący w wielkiej amerykańskiej ambasadzie-fortecy ma zatwierdzić prawo o eksploatacji paliwa w Iraku w ciągu marca 2007. Projekt tego prawa został już zatwierdzony przez marionetkowy rząd w Bagdadzie, w formie krytykowanej przez obserwatorów zagranicznych. Projek ten daje obcym korporacjom procentowo najwyższe zyski na świecie, gwarantowane na ponad 30 lat. Niepodległościowcy wśród sunnitów i szyitów będą protestować przeciwko tej ustawie jeżeli zostaną dopuszczeni do głosu w parlamencie.
Projekt nowego prawa o eksploatacji zasobów energetycznych Iraku został zredagowany naprzód po angielsku, pod okiem wiceprezydenta USA Dick’a Chenney’a i dyrektorów wielkich amerykańskich korporacji naftowych. Zyski obcych korporacji na zasadzie „profit sharing agreements” czyli każdorazowych układów na korzyść obcych firm, są wyjątkowo korzystne dla obcych korporacji, natomiast sprawa podziału dochodów wśród Izrakijczyków pozostaje nie wyjaśniona, dzięki czemu każdy układ może być inny, zależnie od tego z kim był zawarty i ile na tych ten ktoś grupowo lub osobiście skorzystał.
Neokonserwatywny rząd Bush’a i marionetkowy rząd w Iraku bardzo chwlą projekt tej nowej ustawy jak tylko została ona zatwierdzona rząd w ambasadzie-fortecy, jako wielki krok na drodze do odbudowy ekonomicznej Iraku, zrujnowanego atakiem i pacyfikacją przez wojska amerykańskie. Jak pamiętamy Ojciec Święty Jan Paweł II potępił ten atak jako pogwałcenie prawa międzynarodowego.
Odbudowa Iraku z ruiny naturalnie nie będzie w stanie odrobić strat zadanych Irakijczykom pod okupacją amerykańską, wśród których zostało zabitych znacznie ponad 600,000 cywilów i miliony są pozbawione domów i uciekają do sąsiednich państw. W obecnym stanie projekt ustawy nie poprawi sytuacji Irakijczyków, według obserwatorów zagranicznych i miejscowych a zwłaszcza przez ekspertów od eksploatacji zasobów paliwa.
Zachłanność międzynarodowych korporacji energetycznych łatwo dała się wyzyskać przez neokonserwatystów w sprawie napadu na Irak, który to kraj ma jedne z najwiekszych rezerw ropy naftowej i gazu ziemnego na swiecie. Napad ten naturalnie jest bardzo zyskowny dla amerykańskiego kompleksu wojskowo-przemysłowego. Podbój Iraku był od dawna marzeniem megalomanów rządzących w Izraelu, szczególnie Benjamina Natenahoo, który prawdopodobnie będzie następnym premierem z ramienia partji Likud i już dziś zaciekle broni monopolu nuklearnego Izraela na Bliskim Wschodzie, oraz nawołuje do ataku USA na Iran, tak jak wcześniej nawoływł on do ataku na Irak.
Na terenie parlamentu w Bagdadzie niepodległościowcy wśród sunnitów i szyitow krytykują sprawę słabego nadzoru i przejrzystości planowanych kontraktów eksploatacyjnych. Wielu pracowników przemysłu naftowego w Iraku twierdzi, że projekt nowej ustawy był zbyt pochopnie zredagowany i że projektowana ustawa daje zbyt wielkie korzyści międzynarodowym korporacjom energetycznym według wyżej wspomnianego artykułu w Wall Street Journal.
www.pogonowski.com
|
|
9 marzec 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
"Gównojady, pedofile, lesby, pedały i gorszyciele – dyskusja na forum „Głosu Wielkopolskiego”"
listopad 24, 2006
Reakcyjny Gedeon
|
Unia bez tajemnic. Wielkie oszustwo (3)
listopad 21, 2002
http://www.naszdziennik.pl
|
Skąd w was tyle nienawiści?
marzec 17, 2005
|
Białoruska hucpa - redivivus?
czerwiec 26, 2007
Adam Śmiech
|
Bush na trudności w utrzymaniu permanentnej okupacji Iraku
lipiec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
CI, KTÓRZY ZDRADZILI POLSKĘ !
czerwiec 26, 2008
|
Możemy się doigrać
styczeń 19, 2008
.
|
Odwrót Irakijczyków z Iraku
czerwiec 30, 2006
Dahr Jamail
|
NIK w zachodniopomorskiej ANR
maj 25, 2004
Wojciech Jurczak
|
Spotkanie NSZ-owca z Żydem w "pałacu cudów"
październik 30, 2003
|
Z tarczą czy na tarczy?
czerwiec 12, 2007
przysłała Elżbieta
|
Lekarz na trzech etatach, a chory biega i płaci...
marzec 10, 2006
Adam Sandauer
|
Spieprzać dziady, czyli kolejny "prezydent wszystkich Polaków"
listopad 9, 2006
INTERIA.PL/RMF/PAP
|
Sylwetka Włodzimierza Cimoszewicza jako skutek ewolucji cynicznych oportunistów
sierpień 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wyścig zbrojeń w przestrzeni kosmicznej a „Tarcza” w Polsce
kwiecień 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wszystko musi przejść przez centralę
marzec 14, 2004
|
W Imię Boga, Miłosiernego, Litościwego
Status Kobiety w Islamie
grudzień 9, 2006
Dorota
|
Mowa pożegnalna Kofi Annan’a
grudzień 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Milcząca pracownia od prezydenta
październik 8, 2004
|
Lepper wzywa do obywatelskiego nieposłuszeństwa
sierpień 12, 2002
PAP
|
więcej -> |
|