|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter |
|
| |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
więcej -> |
|
Syjonistyczna pyskówka nad grobami ofiar
|
|
Pamiętajcie o ofiarach, ale nigdy nie zapomnijcie o mordercach - apelował do izraelskiej młodzieży premier Izraela Ariel Szaron w przemówieniu podczas czwartkowego Marszu Żywych w Oświęcimiu. Wzywał też, by nie zapomnieli oni, że świat milczał, gdy miliony Żydów prowadzono na śmierć.
"Przyjechałem tu dzisiaj z Jerozolimy, stolicy Państwa Izrael - jedynego miejsca na świecie, gdzie Żydzi mają prawo, siłę, aby samodzielnie się bronić" - powiedział premier Izraela w wygłoszonym po hebrajsku przemówieniu.
Dodał, że wraz z nim z Izraela przyjechali ci, którzy przeżyli holokaust. Podkreślił, że ci "prawdziwi bohaterowie", kobiety i mężczy?ni, odnale?li w sobie siłę by wyemigrować do Izraela, walczyć o jego budowę, zbudować w Izraelu swoje domy; wychować dzieci, wnuki i prawnuki.
"Poprosiłem ich, by dołączyli do składu delegacji swoje wnuki, które służą w izraelskiej armii. Tak oto znajdują się wśród nas ocaleni z holokaustu - znowu stoją na tej przeklętej ziemi i znowu otoczeni są przez ludzi noszących mundury. Jednak tym razem nie są to pełni żądzy zabijania niemieccy SS-mani, tylko wnuki tych, którzy ocaleli: żołnierze i żołnierki Sił Obrony Izraela - armii Państwa Żydowskiego, wolnego i suwerennego" - oświadczył Szaron.
"Zwracam się dziś do tych wnuków, a także do ich przyjaciół - żydowskiej młodzieży z Izraela i diaspory: stoicie tutaj dzisiaj z pochylonymi głowami, jednak stoicie pełni dumy. Wielu z was ma pewnie oczy pełne łez. Nie powstrzymujcie tych łez. Dajcie im płynąć i pamiętajcie o nich. Pamiętajcie o bólu i okrucieństwie, które wywołało te łzy. Zabierzcie tę pamięć do swoich domów i opowiedzcie o niej swoim przyjaciołom, sąsiadom, znajomym i nieznajomym" - apelował premier Izraela.
"Gdy już nie będzie nikogo, kto będzie mógł zaświadczyć o tej historii z własnego doświadczenia, wy będziecie musieli opowiedzieć o holokauście" - zaznaczył Szaron.
"Pamiętajcie o ofiarach, ale nigdy nie zapomnijcie o mordercach. Pamiętajcie, jak miliony Żydów były prowadzone na śmierć, a świat milczał; jak tysiące Żydów błąkały się po burzliwych wodach, na próżno poszukując schronienia, a świat milczał; o tym, jak zamykane były granice i jak Żydzi znów stłaczani byli za drutami kolczastymi w obozach na Cyprze; jak wielu z nich zginęło, bo nie było w stanie dotrzeć do ojczyzny, padając ofiarą polityki Białej Księgi, polityki kapitulacji wobec ówczesnych arabskich nacisków" - mówił premier nawiązując w ten sposób do wydania przez Wlk. Brytanię w końcu lat 30. Białej Księgi, czyli regulacji ograniczających imigrację żydowską do Palestyny.
Szaron wyraził przekonanie, że wszyscy przywódcy świata pamiętają o tym milczeniu. "Nie dajcie im o tym zapomnieć" - zaapelował. Wzywał, by młodzi Żydzi pamiętali, że należą do narodu rozsypanego po całym świecie, ale serca mają we własnym państwie.
"Flaga tego państwa, flaga biało-niebieska, którą teraz trzymacie w dłoniach, dumnie powiewa na wietrze. Tej flagi było tak bardzo brak 60 lat temu. Pamiętajcie o tym. Nigdy o tym nie zapomnijcie" - apelował premier Izraela.
|
|
5 maj 2005
|
|
PAP
|
|
|
|
Dbajmy o edukację
marzec 9, 2008
Dariusz Kosiur
|
Stłuc Młodego
luty 1, 2007
Bogusław
|
Sejmowa guma do żucia
lipiec 27, 2008
...
|
Nasi najwięksi wrogowie
październik 12, 2003
zaprasza.net
|
W czyim imieniu występują?
wrzesień 8, 2004
|
Emisje w euro, frankach i jenach
grudzień 23, 2003
Katarzyna Siwek
|
Swiat unijnych iluzji (2)
kwiecień 4, 2003
Jerzy Robert Nowak
|
AFERA rozporkowa w Polsce! Naprawde!
grudzień 4, 2006
Jan
|
"Rząd nie będzie umierał za media publiczne"
październik 11, 2004
PAP
|
Masoneria (3) Wielki Światowy Spisek
listopad 26, 2003
|
List otwarty do Prezesa Rady Ministrów Pana Jarosława Kaczyńskiego
sierpień 28, 2006
|
Polska czlonkiem "osi zla" wg ruskiej Gaziety
listopad 25, 2006
martusia
|
Kongres Polski Suwerennej - Komunikat z dnia 6 listopada 2004
listopad 17, 2004
|
"Faludża" - fragment rozdziału "Wojna w Iraku" z książki "Duch Apokalipsy" Doroty Szczepańskiej
październik 13, 2006
Dorota Szczepańska
|
Tusk: Polska będzie w kłopotliwym położeniu, jak Irlandia
lipiec 1, 2008
|
Stalin, Lenin & kompani
luty 17, 2005
Wisława Szymborska
|
Ciasna Linda
wrzesień 13, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Pierwsze 92 tys. m kw.
styczeń 15, 2004
|
dukat
czerwiec 18, 2004
|
Czy Unia Europejska powinna
zawrzeć sojusz z Rosją?
styczeń 17, 2007
Stefan Durand (tłum. Halina Lisowska-Chehab)
|
więcej -> |
|