ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
więcej ->

 
 

Przyszlosc Polski w bezpartyjnych kandydatach na wszystkie szczeble wladzy


Dobry fachowiec, bo bezpartyjny
84,4 procent głosujących oddało głos na Rafała Dutkiewicza
Rafał Dutkiewicz (47 l.) to człowiek spełniony na wszelkich frontach. Ma kochającą żonę, dwójkę pięknych dzieci, osiągnął sukces zawodowy, a w niedzielnej walce o kolejne cztery lata w fotelu prezydenta Wrocławia "tak" powiedziało mu ośmiu na dziesięciu głosujących.

Kiedy ogłoszono pierwsze sondażowe wyniki wyborów na prezydenta Wrocławia w sztabie Rafała Dutkiewicza radość mieszała się z niedowierzaniem. Z badań wynikało, że kandydata do reelekcji poparło ponad 89 procent głosujących! Ostatecznie okazało się, że było ich "tylko" 84,4 procent. - Wielkie szczęście miesza się z ogromnym zobowiązaniem, jakie daje takie poparcie - mówił nam wczoraj prezydent Dutkiewicz. - I choć od niedzielnego wieczora unoszę się pół metra nad ziemią, myślami jestem już przy kolejnych zadaniach do wykonania.

Wrocławianie myślą ponad podziałami
Sprawdziliśmy - nie kłamał. Mimo świętowania zwycięstwa już wczoraj rano Dutkiewicz udał się w służbową podróż do Krakowa, a wieczorem poleciał do Strasburga walczyć o organizację wystawy EXPO we Wrocławiu, w 2012 roku.

Skąd wziął się fenomen bezpartyjnego prezydenta Wrocławia? Dutkiewicz nie jest członkiem żadnej partii politycznej. W wyborach wsparły go jednak zarówno PO, jak i PiS, a na kilka dni przed rozstrzygnięciem wsparcia udzielił mu wycofujący się z kandydowania Ryszard Czarnecki z Samoobrony.

Cztery ostatnie lata prezydentury to przede wszystkim nowe miejsca pracy. Do miasta inwestować ściągnęły m.in. LG, Toshiba czy Hewlett Packard. Spełnił tym samym obietnicę, że obniży bezrobocie do poziomu poniżej 10 proc. Obecnie wynosi ono we Wrocławiu nieco ponad osiem procent. - W naszym mieście ludzie trochę inaczej patrzą na politykę. Brak nam sporów cechujących choćby Kraków czy Warszawę, które żyją wielką polityką - tłumaczy Wiesław Gałązka, wrocławianin i specjalista od marketingu politycznego. - Tu nigdy ludzie nie byli nastawieni bardzo politycznie.

14 listopad 2006

Bezpartyjny 

  

Archiwum

Izraelscy żołnierze odmawiają służby w Gazie
styczeń 12, 2009
hgw
"Big Cyc" i "Mały Fiutek"
styczeń 22, 2007
Jacek Zychowicz
Majstrowali i wymajstrowali. Dług publiczny 03 wzrośnie przynajmniej do 51-52 proc. PKB
luty 8, 2003
PAP
Kontrakt Społeczny Samobójczego Terrorysty
grudzień 12, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Odłożona prywatyzacja
lipiec 4, 2002
PAP
List otwarty do Jerzego Urbana
luty 6, 2006
Izaak Mosze Goldberg
Moja Polsko
luty 4, 2003
Odwracanie kota ogonem
luty 20, 2003
Artur Łoboda
Patriotyzm a emigracja
listopad 7, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
LIBERAL = PHILOCRIMINAL, Part II
grudzień 8, 2008
Marek Głogoczowski
Ilu Amerykanów zginęło w Iraku?
maj 4, 2007
sz. martys
Relatywizm
lipiec 28, 2003
przesłała Elżbieta
Komunikat
maj 22, 2006
przeslala Elzbieta
Jak przeciwdziałamy korupcji
grudzień 5, 2005
krakow.pl
Winy i grzechy
lipiec 18, 2003
Krzysztof Szymański
ADHD - mali chuligani pod ochroną orzeczeń medycznych
grudzień 2, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Jesteśmy w Unii"
maj 4, 2004
Piotr Mączyński
"Times": papież obdarza miłością całą ludzkość
sierpień 20, 2002
PAP
Wyposazenie wojska do Afganistanu
maj 25, 2007
Goska
Obud? się droga Polsko!
czerwiec 11, 2007
przysłał Marek Głogoczowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media