|
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
|
|
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
David Icke w LondonReal TV |
|
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
|
|
Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
|
|
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
|
|
Medialni MORDERCY! |
|
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
Wielkie pytania o 9/11 |
|
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
|
|
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
|
więcej -> |
|
Europejskie "standardy"
|
|
Niemieccy Serbołużyczanie przegrali sądową batalię o utrzymanie istniejącej od blisko stu lat szkoły średniej w Chróścicach pod Budziszynem (Saksonia).
Wniosek rodziców poszkodowanych dzieci o natychmiastowe wstrzymanie decyzji saksońskich władz o likwidacji szkoły został oddalony - poinformował deputowany Partii Demokratycznego Socjalizmu (PDS) do saksońskiego parlamentu, Heiko Kosel.
Jak wyjaśnił Kosel, mieszkańcy Chróścic zdecydują w najbliższy poniedziałek o dalszych działaniach. 25 sierpnia rozpoczyna się w Saksonii rok szkolny. Rozważana jest możliwość zignorowania zarządzenia władz i prowadzenie nauki na własną rękę - powiedział Kosel.
Saksońskie Ministerstwo Kultury w Dre?nie podjęło w czerwcu decyzję o zamknięciu szkoły z powodu braku wymaganej liczby dzieci. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, szkoły średnie muszą mieć w każdym roczniku co najmniej 40 dzieci. Na terenie Łużyc władze obniżyły ten wska?nik do 20 dzieci. Do szkoły w Chróścicach zgłosiło się w tym roku tylko siedmioro dzieci - podobnie jak w roku ubiegłym. Władze szkolne poleciły rodzicom wysłanie dzieci do znajdujących się w okolicy innych szkół z językiem serbołużyckim.
Przedstawiciele serbołużyckiej społeczności twierdzą, że szkoła w Chróścicach jest ze względu na blisko stuletnią tradycję symbolem ich narodowej tożsamości. Większość przedmiotów wykładana jest w języku serbołużyckim. Słowiańska kultura dominuje w chróścickiej szkole - w przeciwieństwie do innych dwujęzycznych placówek w okolicy. Dlatego Serbołużyczanie zdecydowani są na złożenie skargi do instytucji europejskich. Wniosek o utrzymanie szkoły skierowano także do saksońskiego sądu administracyjnego, jednak postępowanie może trwać nawet trzy lata. Saksońscy Serbołużyczanie - będący w przeciwieństwie do swoich brandenburskich pobratymców katolikami - apelowali o pomoc w uratowaniu szkoły do Jana Pawła II.
Serbołużyczanie mieszkają od 1200 lat na niemieckich Łużycach, czyli w południowo-wschodniej Brandenburgii oraz Saksonii. Słowiańska mniejszość narodowa liczy ok. 60 tys. osób. Władze niemieckie uznają Serbołużyczan za mniejszość narodową i zapewniają jej specjalną ochronę oraz finansowe dotacje. Zdaniem Serbołużyczan, ich prawa nie są jednoznacznie ustalone i podlegają dowolnej interpretacji niemieckich urzędników. |
23 sierpień 2003
|
PAP
|
|
|
|
Wskrzesić ducha patriotyzmu
sierpień 13, 2003
Małgorzata Bochenek
|
Narodowa poprawność
lipiec 21, 2008
Artur Łoboda
|
Kolaboracja
sierpień 5, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Co się Kołodce marzy w roku bieżącym
styczeń 4, 2003
Artur Łoboda / IAR
|
Lustracja" wraca jak bumerang i dziala jak bumerang...
luty 22, 2005
Jerzy Malinski
|
“Niezależne” media
październik 17, 2007
Artur Łoboda
|
Winiety ? czy grabież w biay dzień ?
sierpień 20, 2002
|
Kto chce wojny?
marzec 20, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Happy Easter! Christ is Risen!
marzec 23, 2008
|
EBOR gotów wziąć udział w prywatyzacji G-8
wrzesień 17, 2002
PAP
|
Jan Paweł II
kwiecień 2, 2005
|
Hitler nauczył się nienawiści do Polaków w Berlinie?
sierpień 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Eastern Europe: Manufacturing of a "Catholic" Docility
listopad 25, 2006
Marek Glogoczowski
|
Patrząc z niesmakiem
sierpień 1, 2003
Andrzej Kumor
|
PiS chce wyjawienia powiązań polityków ze światem przestępczym
styczeń 30, 2003
IAR
|
Po pierwsze nie szkodzić
listopad 25, 2008
Artur Łoboda
|
Pierwszy raz w tysiącletniej historii "Polska" popiera agresora.
styczeń 21, 2003
Artur Łoboda
|
Wojna o ropę
marzec 22, 2003
Adam Bieniek
|
Katrin huragan , którego nie było w Nowym Orleanie.
wrzesień 13, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
|
Mundial i cykliści
czerwiec 15, 2006
StefanDetko
|
więcej -> |
|