ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
więcej ->

 
 

"Chindia" od "Goryczy do Słodyczy?"




Czlonek parlamentu Indii, Jairam Ramesh jest autorem ksiazki "Uzasadnienie 'Chindii;' Refleksje na Temat Stosunkow Chinsko-Indyjskich," ("Making Sense of 'Chindia': Reflections on China and India," India Research Press, 2005). Autor ten opublikowal w "The Wall Street Journal," 18 kwietnia, 2005, artykul pod tytulem "Chindia" od "Goryczy do Slodyczy; Stosunki i Zyski Indii i Chin Poprawiaja sie."  

Rzad neokonserwatystow-sjonistow w Wasztngtonie upiera sie przy polityce "unilateralistycznej" czyli "jednostronnego dyktatu" korzystnego dla Izraela i swiatowej finansiery zydowskiej. Powoduje to podobna reakcje w Chinach i w Indiach. Ostatnio premier Chin Wen Jiabao powiedzial delegacji z Indii ze w dlugiej historii 2,200 lat stosunkow Chin i Indii, tylko w jednym procencie tego czasu, byly konflikty w latach 1962-1988. Konferencja Deng Xiaoping'a z premierem Indii Raiv'em Ghandi w grudniu 1900 rozpoczela nawrot do dobrych wzajemnych stosunkow, ktore teraz nabieraja nieco rozmachu.  

Premier Jawaharhal Nehru (1889-1964) objal wladze w 1947 i do konca zycia, jako szef rzadu Indii, kladl nacisk na wysoki poziom politechnik w Indiach. Dzis, skutkiem tego, Indie sa potega w dziale oprogramowania "software" w przemysle informatyczno-komputerowym. Rozwoj ten ulatwia fakt, ze w Indiach jest rozpowszechniony jezyk angielski, pozostalosc po brytyjskiej wladzy kolonialnej. Obecnie Chiny sa potega w dziale "computer hardware." Daje to dobre podloze do wspolpracy ekonomicznej tych dwu najbardziej zaludnionych krajow na swiecie. Wen Jiabao typowo zaczal swa wizyte w Indiach od miasta Bangalore, stolicy wysokiej technologii w Indiach. W Dehli premier Chin przemawial w prestizowej politechnice Indian Institute of Technology, ktora jest symbolem sukcesu Indii w technologii przemyslowej opartej na naukach scislych. Jednoczesnie Wen Jiabao formalnie uznal prowincje Sikkim, miedzy Nepalem i Bhutanem, jako czesc Indii, w celu dalszego usuwania zadraznien pogranicznych miedzy Chinami i Indiami.

Chiny sa dzis glownym producentem przemyslowym na swiecie a Indie stopniowo staja sie glownym laboratorium swiata i glownym dostawca "back-office" ksiegowosci, zamowien, obslugi etc. Chiny chca dogonic postep Indii w technologii informatyki podczas gdy Indie chca dogonic Chiny we wzroscie produkcji przemyslowej. Obydwa te panstwa maja rosnace zapotrzebowanie na paliwo i dlatego zawieraja umowy handlowe i przemyslowe w centralnej i wschodniej Azji, w zachodniej Azji, w Rosji, Ameryce Lacinskiej i Afryce. W Sudanie panstwa te maja wspolne przedsiebiorstwa. Chiny i Indie modernizuja swoje sily zbrojne i w cieniu USA stawaiaja nacisk na kooperacje, a nie na jakiekolwiek konflikty.

Wzajemna wymiana handlowa jest podstawa obecnych przygotowan dalszego zblizebnia gospodarczego ("Free Trade Agreement"). Indie sprzedaja wiecej do Chin, w wymianie handlowej wartosci ponad 15 miliardow dolarow w 2005 roku. Zakupy chinskie stali produkowanej w Indiach szybko wzrastaja. W przyszlym roku wymiana hadlowa Indii i Chin pewnie osiagnie wartosc okolo 20 miliardow dolarow. Chinczycy rozbudowuja swoje firmy telekomunikacyjne i przedmiotow uzytku domowego firmy w Indiach, podczas gdy firmy z Indii rozbudowuja swoje firmy specjalizujace sie farmaceutyce, informatyce i uslugach inzynierskich. Regularna wymiana wizyt dygnitarzy Chin i Indi jest zorganizowana systematycznie i sa w toku rokowania majace na celu otwarcie ponowne drogi zbudowanej w latach 1942-43 laczacej Indie z prowincja chinska Yunnan przez Myanmar.  

Podsumowujuac trzeba powiedziec ze w przeszlosci, dzieki Chinom, Pakistan zdobyl bron nuklearna i technologie rakiet. Teraz Chiny buduja port pakistanski na okrety transoceaniczne w Gwadar w Baluchistanie, co zagraza w pewnym stopniu Indiom. Natomiast wspolpraca marynarki wojennej Indii z USA w ciesninie Malacca, przed dwoma laty, miala charakter anty-chinski. Wplywy Chin i Indi scieraja sie w Nepalu i Mynamar, a ogolnie Chinczycy wydaja na pomoc zagranica osiem razy wiecej niz Indie.  

Roczny wzrost gospodarki Indii wynosil przecietnie szesc procent co oznacza ze gospodarki Indii i Chin najszybciej rosna na swiecie. Obydwa te panstwa planuja bardzo ostroznie swoj udzial w globalizacji i unikaja wszelkich terapii szokowych w stylu Balcerowicza. Dzis ekonomisci oceniaja sytuacje "Chin wraz z Indiami" raczej niz rozwoj "Chin albo Indii." Jest to na korzysc Indii, na przyklad, w stosunkach z Singapore.  

Dzis wspolny front Indii i USA przeciw Chinom nie jest w interesie Indii, jak zreszta wspoldzialani Indii z Chinami przeciwko USA, tez jest dla Indii niepraktyczne. W celu zapewnienia sobie pokoju i utrzymania tempa wzrostu gospodarczego, Indie musza sie poslugiwac wlasna logika i na dluga mete wazny jest dla Indii pokojowy rozwoj Chin. Dlatego czlonek parlamentu Indii, Jairam Ramesh jest autorem ksiazki "Uzasadnienie 'Chindii;' Refleksje na Temat Stosunkow Chinsko-Indyjskich," oraz artykul pod tytulem "Chindia" od "Goryczy do Slodyczy; Stosunki [dyplomatyczne] i Zyski [handlowe] Indii i Chin Poprawiaja."  
18 kwiecień 2005

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Możliwości oddziaływania wychowawczego i zagrożenia związane z rozwojem agroturystyki
listopad 5, 2003
przesłała Elżbieta
Pamięci ks. Jerzego Popiełuszki
październik 24, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
Hiroszima i Nagasaki a „Tarcza” w Polsce
sierpień 9, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Studenci prawa oszustami i co dalej z Ojczyzną?
styczeń 25, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wymienią
listopad 25, 2005
www.krakow.pl
Chamstwo i kurestwo
maj 31, 2005
Artur Łoboda
Wnioski po wypowiedzi prof.OHMA
styczeń 25, 2009
mik
Policyjne gwałty
maj 28, 2007
MirNal
Wszystkowiedzący znają odpowiedzi na wszystkie pytana
listopad 9, 2008
Artur Łoboda
A Church Desecrated in Israel.
czerwiec 10, 2006
Israel Adam Shamir
Konferencja prasowa Krzysztofa Wyszkowskiego
marzec 11, 2006
przeslala Elzbieta
Świat bez kretynów
październik 21, 2008
Marek Olżyński
Michnik: instrukcja obsługi
luty 5, 2008
Rafał Ziemkiewicz
Mogilany. Ustalili pensję i diety
grudzień 11, 2002
(ETYZ) http://www.dziennik.krakow.pl
Elewator w teczce
wrzesień 5, 2003
www.dziennik.krakow.pl
"Solidarność" - Krystalizacja ruchu społecznego po wielkiej rewolcie
czerwiec 2, 2002
Andrzej Friszke
Magia cyfr
luty 16, 2004
Gigantyczny dług Polski
kwiecień 20, 2006
PAP i Gazeta Prawna
Tarcza
sierpień 17, 2008
Artur Łoboda
Cenzorzy z Mysiej
sierpień 28, 2007
Marek Olżyński
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media