ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
więcej ->

 
 

"Niemiecko-polski spór jest bezprzedmiotowy"

Niemiecko-polski spór o unieważnienie polskich aktów prawnych związanych z wypędzeniem Niemców po II wojnie światowej jest prawdopodobnie "bezprzedmiotowy" - napisał w środę niemiecki dziennik "Frankfurter Allgemeine Zeitung".

Z kwerendy przeprowadzonej w archiwum Sejmu z inicjatywy "FAZ" przez historyka Włodzimierza Borodzieja wynika, że najważniejsze akty prawne dotyczące tej kwestii anulowane zostały przez polski parlament jeszcze przed demokratycznym zwrotem w 1989 r.

Kandydat CDU/CSU do urzędu kanclerza, Edmund Stoiber, wezwał w minioną niedzielę Polskę do unieważnienia powojennych dekretów, krytykując je jako niezgodne z europejskim systemem wartości.

Jak podaje warszawski korespondent "FAZ", Michael Ludwig, do unieważnionych aktów prawnych należą ustawy o wykluczeniu osób niemieckiej narodowości z polskiego społeczeństwa, o przejęciu przez państwo polskie poniemieckiego majątku, jak również o ukaraniu polskich obywateli, którzy podpisali tzw. volkslistę. Nadal obowiązuje natomiast ustawa o nacjonalizacji ze stycznia 1946 r., która dotyczyła jednak zarówno Niemców, jak i Polaków.

Polski ustawodawca już dawno temu "prawomocnie unieważnił" akty prawne nazywane w Niemczech niezbyt precyzyjnie "dekretami Bieruta" - podkreśla "FAZ".

"Zadziwiającą" nazywa gazeta postawę niemieckich polityków, którzy wzywają stronę polską do anulowania dekretów, jak również postawę polityków polskich, wyrażających oburzenie przemówieniem Stoibera, nie znając stanu faktycznego.

Korespondent "FAZ" wskazuje na fakt, iż wzburzenie przemówieniem Stoibera doprowadziło do wzmożonej aktywności tych polityków z obozu narodowo-katolickiego oraz PSL, którzy i tak przy każdej nadarzającej się okazji "sieją nieufność wobec Niemiec", wywołując widmo niemieckiego rewizjonizmu. Wskazując na inne żądanie Stoibera, dotyczące zagwarantowania wypędzonym prawa do ojczyzny, ostrzegają oni przed grożącym jakoby niebezpieczeństwem zmiany powojennych granic na niekorzyść Polski - zaznacza "FAZ".

Dziennik zauważa, że w ferworze dyskusji zapomniano o tym, że za dwa lata, kiedy Polska stanie się członkiem Unii Europejskiej, wszyscy obywatele UE - wśród nich oczywiście także niemieccy wypędzeni - będą mogli zamieszkać w Polsce.

"FAZ" chwali postawę szefa polskiej dyplomacji Włodzimierza Cimoszewicza, nawołującego po wypowiedziach Stoibera do rozwagi. Cimoszewicz nie uznał za konieczne zajęcie oficjalnego stanowiska, co nie spotkało się z aprobatą "panikarzy" - dodaje. Ponieważ Cimoszewicz w momencie udzielania wypowiedzi także nie wiedział nic o niespodziance znajdującej się w archiwum parlamentu, jego spokój należy ocenić szczególnie wysoko - czytamy w konkluzji.
26 czerwiec 2002

PAP 

  

Archiwum

"Sługa dwóch Panów" szefem Euro-Parlamentu?
lipiec 10, 2004
Marek Głogoczowski
11 listopada 2004
listopad 12, 2004
Artur Łoboda
Giertych
sierpień 19, 2004
ddd
Afera tysiąclecia?
maj 19, 2006
kazik
O zarobkach lekarzy rodzinnych i konfliktach dotyczących opieki zdrowotnej
styczeń 2, 2006
Adam Sandauer
Iracki rozgardiasz
wrzesień 23, 2003
Andrzej Kumor
MÓWIMY O MĘŻCZYZNACH...
sierpień 9, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Odwracanie kota ogonem
październik 25, 2008
Artur Łoboda
Ladies, Gentlemen & Others
wrzesień 8, 2007
Kolas Bregnon
Sukces
luty 6, 2004
SOBCZAK i SZPAK
Izraelsko-palestyński głos przeciwko przemocy
wrzesień 20, 2002
PAP
Czy choć jeden matoł przyzna się do błędu?
wrzesień 19, 2006
Jechałem koszernym sabłejem
marzec 1, 2005
Artur Łoboda
Cyniczne kłamstwo o Arturze Sandauerze - www.polonica.net
styczeń 28, 2006
Adam Sandauer
Kwaśniewski jednym z najbliższych sojuszników Busha
wrzesień 15, 2002
PAP
Tymiński: Bojkot Wyborczy
wrzesień 28, 2007
Stan Tymiński
Przetargi o warunki pokoju w Afganistanie
październik 15, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
To nie jest dom wariatów - to rynsztok
styczeń 8, 2004
PAP
Walka o politykę Stanów Zjednoczonych
grudzień 12, 2006
Biuletyn Informacyjny Instytutu Schillera
Bardzo trudne tematy
Rzekomy wywiad Gieremka z 1981roku

grudzień 5, 2002
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media