ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... 
 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
więcej ->

 
 

Inicjatywa - Stop Wojnie

OŚWIADCZENIE



W dniu 20. 03. 2003 w kilkudziesięciu miastach Polski miał miejsce protest przeciw atakowi USA na Irak. W Warszawie ok. 3000 osób uczestniczyło w proteście, który trwał przez trzy godziny. W Krakowie liczba protestujących wyniosła 1500.

Warszawski protest odbył się pod Ambasadą USA. Demonstranci najpierw na chodniku a następnie na ulicy przed Ambasadą USA w sposób pokojowy wyrażali swój sprzeciw wobec wojny. Było ich wtedy ok. 2500.

Mimo braku jakichkolwiek incydentów policja brutalnie zepchnęła demonstrantów z drogi (zatrzymując kilkadziesiąt osób). Protestujący planowali przejście pod komisariat na ulicę Wilczą, gdzie mieli być zawiezieni aresztowani. Przemarsz ten próbowała uniemożliwić policja otaczając część demonstrantów na chodniku.
Mimo to reszta uczestników manifestacji udała się skandując antywojenne hasła pod komisariat policji przy ul. Wilczej żądając uwolnienia zatrzymanych.
Następnie demonstranci, do których dołączyło część osób wcześniej uwięzionych pod Ambasadą USA i wielu nowych protestujących, przeszli w stronę Pałacu Prezydenckiego.

Przy ul. Karowej napotkano jednak kilkusetosobowy kordon policji. Po wezwaniu do zejścia z drogi demonstranci zeszli na chodnik. Mimo to, brutalnie zepchnięto ich z chodnika do przydrożnego parku.

Po oficjalnym rozwiązaniu demonstracji policja ponownie uwięziła na kilkanaście minut część uczestników protestu na chodniku uniemożliwiając rozejście się.

Warto podkreślić, że mimo brutalności policji ze strony demonstrantów nie doszło do żadnych incydentów.

Kolejne warszawskie protesty przeciw wojnie z Irakiem organizowane przez Inicjatywę - Stop Wojnie odbędą się 21. 03. 2003 o godz. 12. 00 na pl. Zamkowym (Wiosenny Wiec Antywojenny), 22. 03. o godz. 13. 00 pod ambasadą USA i 29. 03 o 13. 00 przemarsz z pl. Zamkowego pod Ambasadę USA.
22 marzec 2003

 

  

Archiwum

Wizyta Prezydenta A.K. w Moskwie, przegląd rzeczowej informacji, przede wszystkim z rosyjskich publikatorów...
maj 9, 2005
piśmienny
Ameryka traci wpływy w byłych republikach sowieckich
październik 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kto jest odpowiadzialny za klęskę w Iraku?
listopad 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Zaufanie do policji
listopad 6, 2006
luzak
“Niezależne” media
październik 17, 2007
Artur Łoboda
Żal kumpla z Magdalenki
maj 1, 2008
Bogusław
Gulf War 1991:
Prefiguration and prelude to the 2003 Iraq debacle
Part one

luty 19, 2005
Stefan J. Śniegoski
Rozdrapywanie starych ran: Katyń w oczach wrogów Imperium Obłudy
luty 28, 2008
Izrael Szamir (Tel Aviv) Marek Głogoczowski
Kadry decydują o wszystkim
maj 26, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Problem uregulowania kwestii wizowych między Polską a USA -rozwiązania stosowane wobec obywateli USA przez inne kraje
marzec 26, 2008
tłumacz
"Motyw zysku na polu bitwy w kolebce cywilizacji"
listopad 28, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
ŻYCIE W NIEBYCIE
kwiecień 17, 2008
Marek Jastrząb
Odpolitycznic sejm!
listopad 22, 2006
mik4
Film o 11/09/2001 dostępny w "Biedronce"
wrzesień 17, 2006
J. Duranowski, www.pnlp.org.pl
dukat
czerwiec 18, 2004
Zabił ich drugi krąg
luty 14, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Nie złoty środek, ale szansa
luty 21, 2006
Policjanci izraelscy użyli dziecka jako żywej tarczy
kwiecień 25, 2004
PAP
Biała Dama jak hydraulik
marzec 18, 2006
Co jest w tym traktacie ?
maj 3, 2003
przesłała Elżbieta
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media