ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... 
 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
więcej ->

 
 

Film o 11/09/2001 dostępny w "Biedronce"

Niespodziewanie na polskim rynku pojawił się film podważający oficjalną wersję wydarzeń 11 września 2001. CD jest dołączony do... "Gazety Kropka tv" wydawanej przez sieć sklepów "Biedronka" i kosztuje 4 zł! Dlaczego sieć związana z obcym kapitałem (oficjalnie portugalskim, ale mówi się również o episkopacie tego kraju a nawet katolickiej Opus Dei) umieszcza tak niepoprawny politycznie film w swojej szerokiej dystrybucji? Czyżby w świecie rozgrywała się niewidoczna dla oka wojna pomiędzy różnymi koteriami wielkiego kapitału? Czy to już przepowiadana przez Marksa ostatnia faza kapitalizmu, kiedy oligarchowie podbiwszy świat sami wezmą się za łby?

Warto przytoczoczyć mały fragment z 15 stronnicowej gazetki omawiającej wydarzenia 11/09 w USA:

"Film neguje oficjalną wersję wydarzeń i postrzegany jest jako obrazoburczy. Stawiając niewygodne tezy, jego autorzy podważyli autorytet administracji. A to jest w Stanach Zjednoczonych niedopuszczalne. Krytyka rządu, a zwłaszcza prezydenta, to najgorsza zbrodnia, jakiej może się dopuścić prawdziwy amerykański patriota. Jeśli nie idziesz w zgodzie z gównym nurtem, nie jesteś godzien miana obywatela Stanów Zjednoczonych, postrzegany będziesz jako terrorysta zagrażający istnieniu państwa".

W USA panuje zatem ustrój zbliżony do faszyzmu: jeden prezydent, jedna prawda, jeden wróg. Kto nie z nami ten przeciwko nam. Każdy myślący inaczej od oficjalnej wersji staje się terrorystą. Permanentna demokratyzacja zamiast permanentnej rewolucji; terrorysta zamiast wroga klasowego; kult prezydenta zamiast kultu wodza rewolucji. USA syntetyzuje więc dwa totalitaryzmy XX wieku tworząc nowy: korporacyjny faszyzm pod opieką państwa USA.

Takie wnioski nasuwają się po obejrzeniu filmu z "Biedronki". Komu zależy na ich masowym upowszechnianiu? Tak czy inaczej: prawda zawsze na wierzch wypływa...
17 wrzesień 2006

J. Duranowski, www.pnlp.org.pl 

  

Archiwum

Kraków na falach Radia Rumuńskiego
październik 19, 2004
www.krakow.pl
Fiasko Podbojów Pól Ropy Naftowej
czerwiec 18, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Jubilatka a imaż przyjaznej firmy
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
Niemcy krytykują okładkę "Wprost"
wrzesień 19, 2003
Afganistan polem walki USA przeciwko Iranowi?
kwiecień 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
"NIE POKÓJ WAM PRZYNOSZĘ ALE MIECZ"
listopad 13, 2003
Marek Głogoczowski
IV RP jest ideą bałamutną
listopad 4, 2006
"Wilhelm Gustloff" zatopiony przez niemiecką torpedę
luty 2, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Nasze matki - Polki to sztandary (komentarz)
maj 28, 2008
Artur Łoboda
Co się Kołodce marzy w roku bieżącym
styczeń 4, 2003
Artur Łoboda / IAR
Michalkiewicz: Poronienia na Dzień Życia
kwiecień 1, 2006
S. Michalkiewicz
Żądanie ujawnienie kulis prozydowskiej poltyki państwa polskiego
sierpień 27, 2007
tłumacz
LIBERAL = PHILOCRIMINAL Part III
styczeń 2, 2009
Marek Głogoczowski
Sądzi, choć kradła
luty 19, 2003
Wojciech Tołyż http://www.se.com.pl/iso/
Ciemność
marzec 4, 2009
jobstalker
Raport ONZ: Ponad połowa bogactwa całego świata jest w rękach zaledwie 2% populacji
grudzień 8, 2006
bibula
Śmieszne wypowiedzi śmiesznych ludzi
luty 4, 2003
zaprasza.net
Pracowity jak mrówka, haruję niczym wół
marzec 31, 2008
Marek Olżyński
Brunatna Europa
grudzień 13, 2002
http://haggard.w.interia.pl/nseuropa.html
Gdzie są te standarty? - pyta Ryszart Kaliż
marzec 17, 2009
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media