ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... 
 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
więcej ->

 
 

Dziś niepotrzebne są preteksty, aby zaatakować Irak

Krótka i zwycięska wojna z Irakiem może mieć zbawienne skutki dla amerykańskiej gospodarki i z czysto gospodarczego punktu widzenia będzie lepsza niż brak wojny - wynika z raportu brytyjskiego klubu Institute od Directors (IOD). Poinformowała o tym w poniedziałek na stronach internetowych sieć BBC.

Raport rozpatruje szereg scenariuszy konfliktu między Irakiem a krajami Zachodu pod kątem ich konsekwencji dla światowej gospodarki. Autorzy dokumentu prognozują np., że przedłużająca się wojna wywinduje cenę ropy naftowej do 80 dolarów za baryłkę, spowoduje 30-procentowy spadek na amerykańskich giełdach i zaowocuje mniejszym o 2% PKB Stanów Zjednoczonych.

Jednak taki scenariusz jest wg IOD mało prawdopodobny.

Zdaniem klubu, świat czeka najpewniej krótka rozprawa USA z rządem w Bagdadzie. Poza zmianami politycznymi ma ona przynieść spadek cen ropy do 20 dolarów za baryłkę, obniżkę stóp procentowych i 2-procentowy wzrost PKB w USA; ma też skłonić Kongres do zgody na zaproponowane przez prezydenta George`a W. Busha cięcia podatków.

"W kategoriach ekonomicznych krótka wojna jest lepsza niż brak wojny albo brak zmiany irackiego reżimu, bowiem likwidacji ulega czynnik niepewności" - głosi raport.

Główny ekspert gospodarczy IOD Graeme Leach podkreślił w poniedziałek w radio BBC, że dokument nie ma być uzasadnieniem uderzenia na Irak, ale chłodną analizą. "Konkluzja jest tylko taka, że wzrost gospodarczy będzie w USA w tym roku większy, jeśli wybuchnie krótka wojna" - powiedział.

Institute of Directors to londyński klub założony w 1903 roku. Obecnie skupia 55 tys. ludzi biznesu, mediów i sektora publicznego z całej Wielkiej Brytanii, w tym menadżerów najwyższego szczebla dużych międzynarodowych korporacji.
27 styczeń 2003

PAP 

  

Archiwum

CI, KTÓRZY ZDRADZILI POLSKĘ !
czerwiec 26, 2008
Ulepić człowieka
listopad 12, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Tarcza
sierpień 17, 2008
Artur Łoboda
Sprawa bezprawia prawa, czyli samo zło
luty 28, 2006
Marek Olżyński
Rząd Izraela popiera ograniczenia w sprzedaży ziemi
lipiec 8, 2002
PAP
Deja vu
maj 1, 2003
Ewa Polak-Palkiewicz
Prounijne zamroczenie
maj 6, 2004
Andrzej Kumor
Osłabianie Rosji kosztem Polski
kwiecień 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Znowu sukces, dobra passa trwa
styczeń 13, 2009
Dariusz Kosiur
Pokój nie potrzebuje nowych rakiet !
maj 20, 2007
przysłał marduk
Planowa destrukcja
grudzień 12, 2003
Nasz Dziennik
Miasto kupiło Kino „Światowid”
sierpień 28, 2006
www.krakow.pl
Członek Rady Polityki Pieniężnej Dariusz Rosati ma nadzieję....
wrzesień 16, 2002
IAR
DLACZEGO JAN PAWEL II NIE MOZE ZOSTAC SWIETYM?...
listopad 20, 2008
Milosz Miloszewski
Możliwości oddziaływania wychowawczego i zagrożenia związane z rozwojem agroturystyki
listopad 5, 2003
przesłała Elżbieta
Apel do ugrupowań centroprawicy
sierpień 15, 2003
przesłała Elżbieta
The Progress (the Creep) of Cancer named USA
listopad 14, 2008
Marek Głogoczowski
Wpisywanie informacji do encyklopedii Wikipedia
styczeń 10, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Zniesienie obowiązku wizowego między Rosją a Izraelem
wrzesień 20, 2008
tłumacz
Podręczny słownik polsko-polski
listopad 28, 2002
Piotr
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media