|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter |
|
| |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
więcej -> |
|
Tortury po amerykańsku
|
|

Gazeta “San Francisco Chronicle” opublikowala 19tego wrzesnia, 2004 artykul Alfreda W. McCoy’a, profesora historii University of Wisconsin-Madison, pod tytulem „Tajemna historia tortur stosowanych przez CIA,” oraz „Dlugi Cien Badan Przez CIA Metodologii Tortur,” (opublikowany w Counter Punch 31go maja, 2004). McCoy jest autorem ksiazek: „The Politics of Heroin: CIA Complicvity in Global Drug Trade” oraz “Closer Than Brothers” opis wplywow psychologicznych tortur CIA na wojsko na Filipinach.
Przez ostatnie 2000 lat od okrucienstw starozytnego Rzymu, przez sredniowieczne, czlowiek pod sledztwem mogl spodziewac sie smierci w torturach. Protest przeciwko torturom ozywili humanisci 200 lat temu, a takie organizacje jak Amnesty International dalej prowadzi akcje przeciwko stosowaniu tortur. Akcja ta doprowadzila w 1985 roku do uchwalenia przez ONZ konwencji przeciwko torturom. Konwencja ta byla zatwierdzona przez kongres w Waszyngtonie w 1994 roku i ma moc prawa w USA.
Prowadzacy obecna „wojne przeciwko terrorowi” moga nauczyc sie z historii, ze tortury daja iluzje potegi i rozpetuja bezgraniczne okrucienstwo. Jest to powtarzajacy sie cykl, ktory moze miec miejsce nawet przy zupelnej ignorancji 50ciu lat historii tortur, stosowanych przez CIA, wedlug profesora McCoy’a. Uwaza on, ze USA w czasie Zimnej Wojny zaadoptowalo sowieckie metody, takie jak eksportowanie subwersji, represje we wlasnym panstwie i stosowanie tortur. Metody sowieckie byly oparte na tysiacletniej tradycji terroru rabinow i stosowania nauk talmudu, wedlug ktorych Zydzi traktuja z najwyzsza pogarda nie-Zydow, jako „nizszy od nich gatunek.”
W latach 1950 do 1962 CIA przeprowadzilo na wielka skale, bardzo kosztowne, tajne badania wszystkich mozliwych srodkow przymusu i granic odpornosci ludzkiej, tak na narkotyki, jak i na tortury, specjalnie mentalne tortury, tak zwane „tortury bez dotykania,” („no-touch tortures”). Tortury te stosowani za pomoca zimna, glodu, dzwiekow, swiatla, brudu, duszenia, wyczerpujacych pozycji ciala, upokorzenia seksualnego, etc. Metody takie byly stosowane w Izraelu przeciwko Paletynczykom, wedlug zeznan palestynskich ofiar izraelskich tortur.
Przez 2000 lat sledczy przesluchujacy podejrzanych ludzi dowiedzieli sie, ze zadawanie bolu czesto wzmacnia opor i prowadzi do falszywych zeznan, w celu pozbycia sie bolu, przez osoby torturowane. Metody CIA stosowania psychologicznych tortur, desorientacji i upokorzenia, sugeruja torturowanemu, maja na miedzy innymi na celu zeby przesluchiwany wierzyl ze on sam sobie powoduje cierpienia i dlatego powinien poddac sie oprawcom. Metody te pozostawiaja psychologiczne szkody, tak na ofiarach jak i na oprawcach, ktorych wkoszlawione samopoczycie prowadzi do coraz wiekszego okrucienstwa.
Tajny podrecznik tortur CIA z 1963 roku „Counterintelligence Interrogation KUBARK” byl stosowany globalnie przez nastepne trzy dekady, zwlaszcza do trenowania policji w Azji i Ameryce Lacinskiej, nie tylko przeciwko komunistom ale rowniez przeciwko jakimkolwiek powstancom. Mimo tego kiedy „International Development’s Public Safety” program oparty na procedurach w podreczniku z 1963 roku zostal obalony przez kongres w 1975 roku, to wowczas CIA poslugiwalo sie tymi metodami przy pomocy czlonkow oddzialow „US Army Mobile Training Teams” w celu wymuszania informacji od ludzi w Ameryce Centralnej.
Z koncem zimnej wojny, Waszyngton na nowo zaczal nawolywac do stosowania humanitarnych metod i oficjalnie potepial tortury w 1993 roku, we Wiedniu, w czasie Konferencji o Prawach Czlowieka. Kongres niby zatwierdzil konwencje ONZ’u (UN Convention Against Torture,”) ale nadal pozostawil dla CIA mozliwosc stosowania tortur psychologicznych.
Fotografie z wiezienia Abu Gharib pokazaly swiatu niektore sposoby wymuszania informacji, ustalone przez CIA i stosowane przez wojska USA, tak w znanych, jak i w tajemnych wiezieniach amerykanskich. Postepowanie takie jest zaprzeczeniem zasad demokratycznych, ale nie jest zaprzeczeniem zasad talmudu, znanych dobrze izraelskim doradcom przy przesluchaniach i tlumaczom z jezyka arbskiego, w takich wiezieniach jak Abu Gharib pod Bagdadem. Profesor McCoy uwaza, ze tortury nie moga byc kontrolowane i ze wiedza o torturach nie moze byc utrzymana w sekrecie.
Raz wprowadzone stosowanie tortur, szerzy sie i prowadzi do rozpetania sadyzmu wsrod przesluchujacych i sledczych. Przykladem tego sa rozkazy generala G. Miller’a dowodcy naprzod w Guantanamo, a pozniej w Abu Gharib. Miller nakazywal, zeby „zmiekczac” przesluchiwanych za pomoca desorientacji, odbierania snu („sensory depravation”) i seksualne upokarzanie, jak tez za pomoca techniki, ktora doprowadza do zadawania sobie bolu przez samego przesluchiwanego. Ostatnio, 15 lutego, 2006, "Special Broadcasting Service TV" z Australii, oglosil dalsze fotografie zbrodniczego traktowania mezczyzn i kobiet w wiezieniu Abu Gharib. Te nowe fotografie ilustruja przeanalizowane przez profesora Afreda McCoy’a” "tortury po amerykansku".
www.pogonowski.com
|
|
18 luty 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Jak oszukać PKB?
czerwiec 17, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Tajemnicze przeciąganie polityków SLD do Samoobrony
marzec 24, 2004
PAP
|
List do Prezydenta Boliwariańskiej Republiki Wenezueli
grudzień 1, 2006
Bogusław Ziętek
|
Jak Permanentną Będzie Okupacja Iraku Przez USA?
październik 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
2x
luty 11, 2006
aaa
|
Apel Organizacji Vox Populi S.O.S.
sierpień 11, 2007
|
Dlaczego Rosja chce być znowu superpotęgą?
październik 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Amok
październik 10, 2005
Artur Łoboda
|
Czyżby kolejny dowód na zaplanowanie ataku na wieże w NYC przez Mossad?
lipiec 27, 2004
śledczy
|
Polska - początek czy koniec drogi
styczeń 11, 2005
Artur Łoboda
|
Okrucieństwo w Rosyjskiej Armii?
luty 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Sto lat za murzynami
marzec 13, 2007
Artur Łoboda
|
Bronię ojca Hejmo
kwiecień 28, 2005
Artur Łoboda
|
Bohaterowie
styczeń 19, 2009
PAP
|
Sprawiedliwość i życie
październik 29, 2005
Stanisław Michalkiewicz
|
Polsko! Twoja zguba w Rzymie!
grudzień 1, 2006
PNLP
|
Sejmowe spory o sposób wejścia do Unii
grudzień 4, 2002
PAP
|
Czy Irak jest większą klęską dla USA niż Wietnam?
listopad 8, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy Państwo musi być bezradne wobec koszmarnych cen mieszkań?
styczeń 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Normalny człowiek polityki się nie ima
marzec 22, 2007
Marek Olżyński
|
więcej -> |
|