ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
więcej ->

 
 

Analiza stanu wojennego w Pakistanie



Ciekawe jest, że Pervez Musharraf podpisał akt stanu wojennego jako szef sztabu armji, a nie jako prezydent Pakistanu. Stan wojenny jest potrzebny Pervez’owi Musharraf’owi po to, żeby zapobiec decyzji sądu najwyższego, co do prawomocności jego władzy jako prezydenta. Obecnie Musharraf wszystkim dał znać, że wprowadził stan wojenny z poparciem wojska, oraz za zgodą rządu Bush’a, ponieważ stan wojenny był przygotowany w czasie wizyty admirała William’a Fallon’a, dowódcy sił USA na Bliskim Wschodzie, w kwaterze głównej armii Pakistanu.

Obecnie neokolonializm amerykański w „imię wolności i demokracji” jest w trudnej sytuacji, w chwili kiedy musi posługiwać się stanem wojennym, żeby utrzymać kontrolę nad strategicznie ważnym Pakistanem, przez który USA ma dostęp do Afganistanu i Azji środkowej. Prezydent Pakistanu, generał Pervez Musharraf kiedyś tłumaczył publicznie, że musiał się podporządkować USA pod osobistą gro?bą pod-sekretarza stanu USA, Richard’a L. Armitage, który groził bombardowaniem Pakistanu „do stanu epoki kamiennej.”

Większości 180 milionowej ludności Pakistanu, stan wojenny nie podoba się. Protestuje też mniejszość, którą stanowią fanatycy muzułmańscy, jak i inteligencja oraz klasa średnia. Od ogłoszenia stanu wojennego, w pierwsze dwa dni aresztowano 1800 osób i media znalazły się pod jeszcze bardziej zaostrzoną cenzurą. Aresztowany został były szef wywiadu Pakistanu, Hamid Gul. Ostro protestują prawnicy i organizacje obrony praw człowieka. Policja aresztowała każdego sędziego ubranego w togę urzędową. Sloganem aktywistów islamskich jest „Musharraf na szubienicę” i „Precz a Musharraf’em.”

Dla utrzymania pozorów „obrony demokracji,” USA wraz z państwami zachodniomi grozi wstrzymaniem pomocy charytatywnych dla ofiar trzęsienia ziemi w Pakistanie, podczas gdy komentatorzy radiowi w Niemczech, twierdzą że służby specjalne USA kierują stanem wojennym i że stan wojenny został narzucony z powodu zbliżjącej się decyzji sądu najwyższego w Pakistanie, dotyczącej bezprawnego przejęcia władzy przez generała Musharraf’a.

Jest też zupełnie możliwe, że Musharraf ogłosił stan wojenny w przekonaniu, że Waszyngton nie ma wyboru i musi się pogodzić z decyzją dowódców pakistańskich, którzy jak wiadomo, wbrew woli osi USA-Izrael, dokonali wybuchu bomby nuklearnej w 1998 roku i niedopuścili do interwencji lotnictwa Izraela, za pomocą dobrze skoordynowanej ochrony przez lotnictwo Pakistanu. Wówczas eskadry samolotów Izraela były stacjonowane w Indiach, ale operacja ta nie udała się dowództwu lotnictwa izraelskiego. Generał Musharraf dostał się do władzy w Pakistanie po puczu dokonanym przez niego w 1999 roku.

Nic dziwnego, że była pani premier Benazir Bhutto, ostrzeżona o nadchodzącym stanie wojennym, uciekła na czas z Pakistanu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, zamiast czekać na spelnienie planów neokonserwatystów-sjonistów w Waszyngtonie i możliwe stworzenie rządu koalicyjnego między nią i Musharraf’em co obecnie wydaje się nieprawdopodobne.

Prawie jednocześnie z ogłoszeniem stanu wojennego w Pakistanie, oficjalny rzecznik Pentagonu zapewnił, że stan wojenny nie wpływu na militarne poparcie USA dla Pakistanu (zwłaszcza wobec pogarszjącej się sytuacji w Afganistanie w prowincjach Kandahar i Farah na garnicy Iranu). Musharraf może teraz przedstawiać siebie jako jedyne pewne oparcie dla USA w wojnie przeciwko terrorowi w Azji środkowej i nadal może wyolbrzymiać możliwości fanatyków islamskich, podczas gdy USA nie może łatwo sprawdzić faktyczny stan rzeczy i musi polegać na nim, zwaszcza w sprawie dialogu w Afganistanie między Kabulem i Talibanami.

W USA prasa przedstawia generała Musharraf’a jako najważniejszego sprzymierzeńca rządu neokonserwatystów w „wojnie przeciwko terrorowi,” którego rząd otrzymał miliardy dolarów na walkę z AlQaida i innymi terrorystami i który twierdzi, że wybory mogą odbyć się mimo stanu wojennego. Tymczasem Pakistan uzbrojony w broń nuklearną jest destabilizowany. Musharraf, jest coraz bardziej znienawidzony przez swoich rodaków, mimo tego że twierdzi że ratuje Pakistan od rozpadu. Musharraf cytuje wybrane z pomocą służb USA słowa prezydenta Lincolna w sprawie ratunku państwa od rozpadu.

Pakistan jest jedynym państwem muzułmańskim posiadającym broń nuklearną. Przez dwadzieścia lat przed zdobyciem tej broni przez Pakistan, „kamieniem węgielnym” polityki radykalnych sjonistów rządzących w Izraelu, było nie dopuszczenie żadnego państwa islamskiego do posiadania broni jądrowej. W celu zapobiegnięcia temu Izrael starał się nie dopuścić do nukleranych prób Pakistanu, ale te starania nie udały się. Obecnie Izrael chciałby, za pomocą USA, zabrać Pakistanowi broń nuklearną.

Stały napór radykalnych sjonistów na dokonanie przez USA ataku na Iran podnosi znaczenie potencjalnej pomocy Musharraf’a, na wypadek bardzo ryzykownej decyzji dokonania tego ataku i rozpoczęcia trudnej kampanii osi USA-Izrael przeciwko Teheranowi, wyposażonemu w broń przez Rosję i Chiny. Rakiety Iranu są w stanie zniszczyć elektrownie nuklearne i zbrojownie w Izraelu, tak że według oceny organizacji „Greenpeace” teren o promieniu 450 km. może być zatruty radioaktywnie zawartością tych nuklearnych urządzeń istniejących w Izraelu.

Tak więc generał Musharraf ma narazie wolną rękę w manipulowaniu wewnętrzną polityką Pakistanu i może nie przejmować się lekcjami o demokracji ze strony neokonserwatystów-sjonistów z rządu Bush’a, oraz nie musi wchodzić w koalicję z panią Benazir Bhutto, lub stosować się do wymogów tak zwanej „przejrzystości” która jakoby istnieje w zachodnich demokracjach fasadowych.

Musharraf może teraz polegać na własnym wywiadzie w celu manipulowania siłami politycznymi w Pakistanie i załatwić pomyślnie dla siebie następne wybory do parlamentu w Islamabad. Tymczasem udało mu się wyciągnąć z USA 10 miliardów dolarów dzięki czemu gospodarka Pakistanu funkcjonuje, armia jest uzbrojona, mimo początkowego zagrożenia bombardowaniem przez USA i cofnięciem Pakistanu do epoki kamiennej. W obecnej sytuacji w Afganistanie USA i NATO rozpaczliwie potrzebują pomocy Musharraf’a i on o tym dobrze wie.

Izrael ma drugi po Rosji największy wywiad w USA, tak że według Combined News Service z 3go listopada, 2007, sekretarz stanu, Condoleezza Rice i doradca bezpieczeństwa Stephen Hadley wraz 13 innymi urzędnikami, są pozwani do sądu w sprawie o szpiegostwo na rzecz Izraela Steven’a Rosen’a i Keith’a Weissman’a z American Israel Public Affairs Committee (AIPAC). Za pomocą lobby Izraela, AIPAC nielegalnie przekazywano tajne dokumenty USA do Izraela. Rosen był dyrektorem AIPAC a, Weissman specjalitą od Iranu i używali tej głównej organizacji lobby Izraela do nielegalnego przekazywania rządowi Izraela tajemnic USA.

Tymczasem napad na sad najwyższy Pkistanu, w momencie decydowania co do legalności władzy Musharraf’a, sprzyja destabilizacji tego kraju. Budynki rządowe zostały otoczone drutem kolczastym, telefony odcięte, a Musharraf przejął władze dyktatorskie. Kryzys ten jest przykładem komplikacji neokolonializmu „w imię demokracji i wolności,” zwłaszcza kiedy Pakistan ma działać jako główny „sprzymierzeniec w wojnie przeciwko terrorowi.”

Joseph Cirincione, specjalista od bezpieczeństwa nuklearnego w liberalnym „Center for American Progress” w Waszyngtonie, powiedział, że Pakistan jest najniebezpieczniejszym państwem na świecie, ponieważ jest zdestabilizowany, ma wielu fundamentalistów islamskich i arsenał nuklearny. „Jeżeli rząd upadnie i armia się podzieli, kto będzie kontrolował arsenał nuklearny? ...Pakistan może z alianta stać się zagrożeniem nuklearnym” dla Izraela.

Wojna w Afganistanie nie może być prowadzona bez dostępu przez Pakistan i wojska NATO mogłyby być zmuszone ewakuować się transportem powietrznym. Tak więc Bush musi zachować stosunki z Pakistanem i nadal udawać, że sam szanuje prawa człowieka. Opozycyjny senator w USA, Joe Biden powiedział, że Bush manipuluje Musharraf’em, ale nie całym Pakistanem. Tymczasem stawką jest potencjalne zagrożenie nuklearne Izraela, los wojny USA przeciwko Al-Qaida and Talibanom, rola USA w Azji średniej, jak też wpływy polityczne USA na Indie.


www.pogonowski.com
6 listopad 2007

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Kryzys państwa
sierpień 9, 2003
Mieczysław Ryba
Żebranina
sierpień 21, 2004
Expres ilustrowany
Sowieci - w Norymberdze - żądali postawienia Niemców przed sądem za zbrodnię katyńską. A Bush ....?
luty 2, 2004
PAP
Złoty na sztywno ?
wrzesień 9, 2002
Artur Kowalski http://www.naszdziennik.pl
Ale ciemnota i cenzura w Polsce!
styczeń 30, 2003
antyCENZOR
31 pa?dziernika 2005 godz 19. - gdzieś w Polsce
listopad 1, 2005
zaprasza.net
W USA ostre kary dla skorumpowanych prezesów
lipiec 30, 2002
IAR
Dlaczego Polacy nie mogą się zjednoczyć
listopad 26, 2008
Artur Łoboda
Najważniejszy fragment ("mało znany") wywiadu Gazety Michnika z matką Chodarowskiego.
marzec 17, 2008
W.M.
Bush w 5. rocznicę wojny w Iraku: Wojna jest słuszna
marzec 21, 2008
marduk
Order Orła Białego dla Bronisława Geremka
grudzień 11, 2002
PAP
Hymn skoczny niczym mistrz skoczni
styczeń 19, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Dlaczego Rosja chce być znowu superpotęgą?
październik 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Co zapamietale realizuja starozakonni globalisci
listopad 11, 2007
kruzoe2
Dodać zegary do reklam!
październik 31, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Rozwój gospodarczy najlepszym srodkiem na powstrzymanie wojen. Konferencji w Moskwie poswiecona infrastrukturze
maj 14, 2007
INSTYTUT SCHILLERA
Amerykańskie "środki bezpieczeństwa"
luty 28, 2008
PAP
Bułgarski pościg
czerwiec 28, 2006
Konrad Banachewicz
Przeminął czas
styczeń 12, 2004
przesłała Elżbieta
Promowanie półgłówków czyli...
styczeń 11, 2008
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media