ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
więcej ->

 
 

Sojusz Talmudu z Radykalnymi Protestantami


Kościół Katolicki w USA jest atakowany przez sojusz talmudystów z radykalnymi protestantami, który to sojusz dąży do wojny przeciwko Iranowi. zgodnie z polityką Izraela. Jednym z głównych wyznawców Talmudu w polityce amerykańskiej jest senator Joseph Liberman, którego poparcie pomogło wyprowadzić kandydaturę John’a McCaine z zupełnego upadku, na pozycję kandydata partii republikańskiej w wyborach w 2008 roku.

Do tego stanu przyczyniło się poparcie dla McCaine’a udzielane mu przez pastora John’a Hagee, radykalnego fundamentalistę protestanckiego, zaciętego i wulgarnego wroga Kościoła Katolickiego. McCain przyjął z dużą wdzięcznością poparcie Hagee i powiedział, że jest bardzo dumny z poparcia Hagee, przywódcy kilkunastu tysięcy fundamentalistów protestanckich, znanego z poparcia dla Izraela.

Prezes Ligi Katolickiej, Bill Donohue, ostro skrytykował McCaine’a za przyjęcie poparcia od Hagee, ordynarnego wroga Kościoła Rzymskiego, człowieka stale nawołującego do posłuszeństwa USA wobec Izraela i do napadu na Iran osi USA-Izrael. Hagee oszczerczo napisał w książce pod tytułem „Jerusalem Countdown: Ostrzeżenie Dla Świata:” „Większość czytelników będzie zszokowanych przez konkretne dowody historyczne, wiążące Adolfa Hitlera z Rzymsko-Katolickim Kościołem w konspiracji mającej na celu eksterminację Żydów”

John Hagee żąda wojny USA przeciwko Iranowi i nuklearnie uzbrojonej Rosji, jako koniecznej według niego, żeby Chrystus wrócił na ziemię. Dzięki służalstwu wobec Izraela, Hagee zrobił karierę i z nieudanego prowincjonalnego kaznodziei, dostał szereg doktoratów „honoris causa” włącznie od Akademickim Kolegium Netanya w Izraelu. Teraz ma on „mega-świątynię” w San Antonio, w Teksasie. Mały grubas z donośnym głosem, przy każdej okazji przeklina Kościół Katolicki najgorszymi słowami i twierdzi, że Żydzi powinni mieć wszędzie pierwszeństwo.

Hagee ma poparcie koszernej gminy żydowskiej w San Antonio mimo tego, że jest on spadkobiercą ciotki, właścicielki hodowli świń. Nie warto by powtarzać nieskończonej ilości idiotyzmów głoszonych przez Hagee gdyby nie był on założycielem ruchu „Chrześcijan Zjednoczonych z Izraelem” i rosnącym w siłę działaczem politycznym w USA.

Hagee grozi „ogniem piekielnym” („hellfire and brimstone”) i zachowuje się jak gdyby był przedstawicielem wszystkich Chrześcijan w USA, gdzie, na przykład jest 27 rozmaitych sekt Baptystów, którzy się między sobą nie zgadzają. Ulubioną przepowiednią, John’a Hagee, jest najazd na Izrael Rosji, zjednoczonej ze wszystkimi muzułmanami na świecie i rozgromienie tego najazdu przez Pana Boga.

Hagee twierdzi, że „Izrael odkładając napad na Iran popełnia samobójstwo,” oraz że „Pan Bóg ukarze USA, jeżeli przyczyni się do stworzenia państwa arabskiego obok Izraela w Palestynie.” Mimo tego rodzaju idiotyzmów John McCain „przyjął z dużą wdzięcznością poparcie Hagee” i powiedział, że „jest bardzo dumny z poparcia Hagee,” którego również bardzo chwali prezydent Bush.

Sojusz talmudystów, ortodoksyjnych Żydów, takich jak senator Joseph Lieberman z radykalnymi protestantami takimi jak pastor John Hagee uratował od upadku kampanię wyborczą senatora John’a McCain’a, który planuje wojnę i okupację Iraku na „następne sto lat,” dla dobra Izraela i amerykańskiego przemysłu naftowego jak też całego kompleksu wojskowo-przemysłowo-syjonistycznego, który steruje polityką w USA.

W prasie wspominana jest możliwość kandydatury, z ramienia partii republikańskiej, John’a McClain’a na prezydenta i Joseph’a Lieberman’a jako wiceprezydenta USA, mimo tego, że w senacie większość kariery Lieberman’a była jako członka partii demokratycznej, której poparcie stracił on z powodu jego poparcia dla przeciągania okupacji Iraku i nawoływania do ataku USA na Iran, co byłoby katastrofą gospodarczą dla ekonomii światowej, osłabionej obecnie z powodu rosnącego kryzysu ekonomicznego w USA.

W sierpniu 2000, Lieberman był zamianowany kandydatem partii demokratycznej na wice prezydenta USA, kiedy Al Gore był kandydatem tej partii na prezydenta USA. Wówczas wybory były rozstrzygnięte przez Sąd Najwyższy na korzyść republikanina, fundamentalisty protestanckiego, George’a W. Bush’a i wiceprezydenta Dick’a Chenney’a, mimo tego, że kandydatura Gore/Lieberman otrzymała wówczas pół miliona więcej głosów niż Bush/Chenney.

Obecnie sojusz talmudystów z radykalnymi protestantami stanowi nadal wielką siłę polityczną w USA jak to widać na przykładzie kampanii wyborczej senatora John’a McCain’a.

WWW.pogonowski.com
9 marzec 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

UWAGA BLOKUJA!!!
listopad 4, 2007
Niepokorny
Prywatyzacja na lewych torach Zagraniczne spółki przejmują infrastrukturę komunikacyjną miast
listopad 20, 2002
http://www.naszdziennik.pl/
WIDZIANE Z AMERYKI - KOMENTARZE Z USA (3) HISTORIA FBI
grudzień 31, 2004
Unijny Rozbiór Serbii Kosowo oddane islamistom
luty 19, 2008
Robert Wit Wyrostkiewicz
Złodziejskie rekomendacje
kwiecień 24, 2003
Artur Łoboda
Przyczynek do naprawy Rzeczypospolitej
październik 25, 2005
Artur Łoboda
Od jesieni zamarzły 254 osoby
luty 3, 2003
PAP
W sprawie roszczeń WJC
luty 27, 2007
przysłał Bohdan Szewczyk
MF zniweluje negatywne skutki decyzji S&P oferując mniej papierów
lipiec 31, 2002
PAP
Gospodarka na zaciągniętym hamulcu
listopad 14, 2008
Kamila Baranowska
Koniec mitu amerykańskiej demokracji
luty 21, 2003
PAP
Dymani na prawo i lewo. Latający kot w worku
luty 8, 2003
www.zw.com.pl
Kary w zawieszeniu dla oskarżonych ws. Elektromisu
sierpień 5, 2002
PAP
Karuzela Szmaciaków
wrzesień 26, 2003
Odezwa do ludożerców
czerwiec 11, 2005
Wiesław Sokołowski
Delphi
listopad 4, 2005
PAP
Polonio - Ratuj Polske !
styczeń 6, 2003
Elzbieta Gawlas
"Operacja naprzód razem" w głąb koszmaru
wrzesień 27, 2006
Dahr Jamail/ tłum. Piotr
"Co mi z wolności, kiedy nie żyje moja rodzina"
kwiecień 7, 2003
Masoneria (2)
ILUMINACI - TAJNE BRACTWO LOSU

listopad 25, 2003
"jasiek z toronto"
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media