ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
więcej ->

 
 

Czterech policjantów z Radomska .........

Komendant wojewódzki policji w Łodzi zwolnił w środę czterech funkcjonariuszy Komendy Powiatowej w Radomsku. Zwolnienia mają związek ze śledztwem prowadzonym przez Prokuraturę Apelacyjną w Krakowie, dotyczącym współpracy policjantów z gangsterami.

Komendant wojewódzki policji w Łodzi, korzystając z możliwości, jakie daje ustawa o policji oraz kierując się dobrem służby i naruszonym zaufaniem do policji, zwolnił w środę czterech funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku - poinformował nadkom. Tomasz Klimczak z KWP w Łodzi.

Dodał, że na decyzję komendanta miały wpływ zebrane przez policję informacje o kontaktach funkcjonariuszy z przestępcami. Wśród zwolnionych jest dwóch oficerów, w tym komendant jednego z komisariatów w okolicach Radomska, aspirant oraz sierżant sztabowy z pionu kryminalnego i ruchu drogowego.

Wcześniej komendant wojewódzki w Łodzi odwołał ze stanowiska komendanta powiatowego policji w Radomsku. Powodem takiej decyzji był brak nadzoru nad policjantami oraz utrata zdolności kierowania jednostką.

Współpraca policjantów z Radomska z przestępcami jest jedynym z wątków śledztwa, jakie prowadzi Wydział ds. Przestępczości Zorganizowanej Prokuratury Apelacyjnej w Krakowie.
17 lipiec 2002

PAP 

  

Archiwum

Ustawa a dziennikarze
styczeń 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Konfidentów bój ostatni
sierpień 20, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
Gro?ne symptomy
luty 5, 2003
Artur Łoboda
POLSKA - UNIA 4
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Ktoś o nazwisku Wałęsa
maj 3, 2005
Perspektywy
maj 4, 2003
przesłała Elżbieta
Pytanie retoryczne
sierpień 9, 2006
Jan Kaniewski z Warszawy
http://www.krakow.pl/miasto/lokacja/
październik 4, 2004
Kajmany - raj dla hedgefundów
czerwiec 15, 2008
Wydajcie im Kwaśniewskiego
marzec 22, 2004
Warmuz
Kryterium wyboru kandydatów do samorządów
październik 12, 2006
przesłała Elżbieta
OREDZIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ w 10-ta rocznice Powstania Warszawskiego
październik 2, 2006
Bogdan ps.Trzy Radla A.K.
Teraz kolej na ziemię rolną
luty 18, 2008
Artur Skoneczko
Kilka uwag o podatku liniowym
luty 2, 2007
Dariusz Kosiur
Kontynuatorzy z SLD
Dziennikarze czerwoni od pokolen

czerwiec 23, 2003
Paweł Siergiejczyk
Analfabetyzm prawny w sądach
marzec 26, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
Wpływy z Unii Europejskiej. Koszty aneksji do UE (6)
marzec 28, 2003
Włodzimierz Bojarski
General Conclusion of Irving’a trial
kwiecień 15, 2008
przysłał ICP
Wojowniczy Milosnik Pokoju
marzec 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Judeochrześcijański Marek Jurek
lipiec 1, 2006
Adam Wielomski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media