ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... 
 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
więcej ->

 
 

Korespondent Wojenny Radia Supermova

Do Sympatyka PPB.

Proszę mi wierzyć,Jerzy Izdebski nigdy nie podpisywał członkostwa PPB, choć tę organizację wykorzystywał dla własnych celów, politycznych a także w celu krytykowania tych "anonimowych", którzy spowodowali zamknięcia radia City w Słupsku. Oczywiście wmieszani byli ubecy, esbecy, żydokomuna ze Słupska PZPR-SdRP-SLD, jak i centralka SLD w Warszawie, a też cała banda układowiczów w prezydium, co przemianowana KRiTP z KKRiT. W PRL-u był to Krajowy Komitet Radia i Telewizji, w III RP Krajowa Rada Radia i Telewizji.

Po pierwsze, nie mógł pan słuchać w roku 1987, bo Izdebski zaczął dokładnie jako gość radia w lutym 1988, w programie: "Piwne rozmowy..." dopiero w kwietniu zaczął samodzielnie prowadzić swój program, który dojrzał pt. "Jerzy Izdebski talk show". Byłem blisko tego radia, ale to będzie w specjalnej książce pt. "Poezja radia City z Placu Nędzników".

Póżniej, po ponad dwóch latach od jego wyjazdu ze Słupska Izdebski nadawał w Londynie jako tzw. radio Supermova. Było to chyba od pażdziernika 2004 do ostatniego dnia lutego 2005. Przez kilka miesięcy występowałem jako "Korespondent wojenny radia Supermova". Jurek czytał moje autorskie wiersze i felietony. W tym miejscu dziękuję mu za to, szczerze.

Jeśli faktycznie od niedawna słyszy pan ponownie jego program gdzieś w radiu "u żyda" jak pan napisał w komentarzu, to proszę napisać do mnie i podać dokładnie nazwę tego radia. Szanowny panie, ja bym u żyda nie pracował, to takie moje zdanie. Zresztą Izdebski w ogóle unikał w obu radiach atak na syjonistów żydowskich, jemu wygodnie było kołotać się koło terminów: komunizm i socjalizm. A przecież kto stworzył ten komunizm i socjalizm? Żydzi! Lenin był żydem, Trocki był żydem, do tego damy Engelsa - żydka i Marksa - żydka, i kręci się w kółko koło historii.

Niech pan do mnie więcej napisze o tym nowym radiu: poetazjp@op.pl
Pozdrawiam wszystkich dobrych ludzi - Zygmunt Jan Prusiński, 3.07.2006 r.

Ps. Jerzy Izdebski nie powinien powoływać się za lidera Polskiej Partii Biednych, bo nim nigdy nie był. Ale taki jest Izdebski. Zawsze grał na siebie...

4 lipiec 2006

Zygmunt Jan Prusiński z synem Konradem 

  

Archiwum

Operacja "Wielgus"
styczeń 18, 2007
przeslala Elzbieta
Lepper: żądamy zmian systemowych w Polsce
czerwiec 26, 2002
PAP
Ukarali go za darmowy chleb
wrzesień 8, 2006
PAP
Czy Polska potrzebuje wielkiej armii?
kwiecień 4, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Druga Targowica
kwiecień 1, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
Postępowania zaciemniające
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
LIST OTWARTY DO PREZYDENTA SEJMU I SENATU W SPRAWIE POLAKÓW ZE WSCHODU
październik 9, 2003
Orest Skowron
PROGRAM WYBORCZY ( 1997 ). Polonijnego Stowarzyszenia Patriotów Narodu Polskiego
styczeń 30, 2003
Zbyteczne znaki drogowe
styczeń 11, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
NARÓD POWSTAŁ (1)
kwiecień 25, 2003
przesłała Elżbieta
Wszystko wskazuje na bandziorów powiązanych INSTYTUCJONALNIE z władzą...
czerwiec 4, 2007
tłumacz
Bóg się rodzi, moc truchleje w Palestynie giną ludzie
grudzień 26, 2002
PAP
Takich mamy kretynów w Kościele
wrzesień 11, 2007
PAP
Droga do WOLNOSCI?? WOLNOSCI ???WOLNOSCI ?????????????
listopad 17, 2006
emigriusz.z
Były rosyjskie, będą amerykańskie - bazy na terenie polski !!!
luty 13, 2003
PAP
TO JAK TO Z TYM..DOLAREM???.
kwiecień 21, 2008
surrealista
Ogólnopolski Ruch Ochrony Praw Obywatelskich i Walki z Korupcją i Redakcję Czasopisma „Afery – Korupcja –
listopad 6, 2006
Tadeusz Wolny
Oświadczenie przewodniczącego Primum Non Nocere
czerwiec 4, 2004
dr Adam Sandauer -prezes Stowarzyszenia
Myśleli że to pododdziały bratniej Al-kaidy. Tylko pozorowali walkę...
luty 24, 2004
czytelnik
Życzenia noworoczne
styczeń 2, 2003
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media