ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
więcej ->

 
 

Wielka Loża Anglii


W XVIw. w Londynie istniały już sekty o wyznaczonych celach politycznych i religijnych. Jednak wszystkie istniejące sekty czy też loże masońskie były nie zorganizowane. Dopiero w 1717r. w Londynie doszło do zjednoczenia wszystkich lu?nie działających sekt i lóż Książę Filip został Wielkim Mistrzem Wielkiej Loży Anglii. Było to połączenie angielskiego i szkockiego bractwa z sektą gnostyków przybierając nazwę "Alchemicznego towarzystwa różanego krzyża". Od tej pory filozofia gnostyczna w połączeniu z dążeniami polityczno - społecznymi stały się podstawą ideologiczną Wielkiej Loży Anglii, która przyznała sobie tytuł Macierzystej Loży Świata. Członkowie jej twierdzą, że dziesięć plemion izraelskich osiedliło się przed wiekami w Anglii, więc współcześni Anglicy są potomkami Izraelitów i dlatego należy się im panowanie nad światem. Loże narodowe są podporządkowane Wielkiej Loży Anglii.

Doktryna orficka legła u podstaw rewolucji francuskiej i bolszewickiej Wybuch rewolucji francuskiej był poprzedzony rewolucją w Anglii 1642r. wywołaną przez Cromwella /1599-1658/. Po ścięciu króla Karola I, który popierał wprawdzie kościół anglikański, ale jego małżeństwo z katoliczką Marią Henrieta przez podsycanie nienawiści wywołało powszechne niezadowolenie, Cromwell stanął na czele rządu i wojska. Jego rządy wypełnione były walkami z przeciwnikami nowego porządku. Brutalnie prześladował katolików. Wszystkie loże masońskie otwarcie głoszą wielką wrogość wobec Kościoła Katolickiego

Współcześnie na zasadzie bractw pitagorejskich działają loże masońskie. Najniebezpieczniejsze to: Starożytny Zakon Różokrzyżowców, Hermetyczny Zakon Złotego Brzasku, Towarzystwo Teozoficzne, Gnostycki Kościół, Towarzystwo Fabiańskie, Bildenberg



Światowy rząd

Globalną politykę prowadzi Komitet, który nazywa się KLUBEM 300. Członkowie tego komitetu nazywają siebie Olimpianami. Organizacja ta powstała pod koniec XIXw. w ramach globalnych planów angielskiego polityka Cecil Rhodesa /1853-1902/, który wzbogaciwszy się w płd. Afryce, dostał się w 1881r. do parlamentu Przylądka Dobrej Nadziei, a w latach 1890-96 został jej prezydentem. Był jednym z najbardziej konsekwentnych bojowników imperializmu angielskiego. Cały swój majątek przeznaczył na urzeczywistnienie panowania brytyjskiego nad światem. Dlatego główny skład KLUBU 300 jest związany z Anglią. Komitetowi przewodzi monarcha angielski, obecnie królowa Elżbieta II.

Komitetowi podlega World Economic Forum w Davos, zwanym też Seminarium w Davos w Szwajcarii, uformowanym przez członków Komisji Trójlateralnej, grupę de Bilderberg. Liczba osób zapraszanych na Szczyt Ekonomiczny w Davos wynosi przeważnie tysiąc. Są to najbogatsi ludzie świata. Są książętami przemysłu i finansów.

W kwietniu 1968r. z inicjatywy włoskiego przemysłowca dr A. Paccei odbyło się w Academia dei Lincei w Rzymie sympozjum na temat rozwoju cywilizacji przemysłowej współczesnego świata przy udziale 30 zaproszonych uczonych z Europy, USA i Japonii. Postanowili oni utworzyć stałą grupę pod nazwą KLUB RZYMSKI, z zastrzeżeniem, że liczba jego członków nie może przekroczyć stu. Klub określa się jako międzynarodowa organizacja ds. badań rozwoju ekonomiczno-społecznego ludności świata. KLUB RZYMSKI jest komisją KLUBU 300 i jego główną rolą jest prowadzenie badań demograficznych i propagowanie w państwach ograniczanie przyrostu naturalnego ludności.

W maju 1945r. została założona przez księcia Bernharda z Holandii za radą Józefa Retingera tajna organizacja elitarna pod nazwą BILDENBERG /GRUPA DE BILDENBERG/. Pomocy finansowej organizacji udzielił David Rockefeller. Spotkanie założycielskie odbyło się w hotelu Bildenberg w Oosterbeck w Holandii. Ostatecznym celem organizacji Bilderberg jest ustanowienie rządu światowego, w skład którego wejdą ludzie wszechwładni. Członkowie organizacji bez żadnych legalnych praw wpływają na politykę państw. Organizacja posiada ludzi zarówno w partiach prawicowych i lewicowych. W państwach piastują oni wysokie urzędy ministrów ważnych resortów między innymi w służbach bezpieczeństwa oraz w resortach spraw zagranicznych.

Kilka lat temu jeden z członków tej organizacji bankier James Wartburg ogłosił w Senacie amerykańskim nadejście wcześniej czy pó?niej rządu światowego w sposób dobrowolny lub z użyciem siły.

Unia Europejska jest istotnym elementem w budowaniu nowego porządku światowego. Jak na razie nikt nie wspomina o odrodzeniu idei jedności Cesarstwa Rzymskiego, lecz kiedy w 1988r. ówczesny wicepremier Anglii, dziś lord Howe of Aberavon, przemawiał czy też agitował na rzecz wejścia Anglii do Europejskiego Systemu Walutowego w rzymskiej budowli w Pump Room, to należy przypuszczać, że i w Europie następuje cofnięcie się do starożytności.16 kwietnia br. Polska i inne państwa podpisały w Atenach Traktat Akcesyjny w sprawie przystąpienia do Unii Europejskiej. Traktat był podpisywany pod Akropolem.
12 grudzień 2003

S.B. 

  

Archiwum

Dyskryminacja nowych członków UE
październik 26, 2004
Masoneria (1)
listopad 24, 2003
"jasiek z toronto"
Michał Nowicki -O Katyniu inaczej.
styczeń 28, 2008
Michał Nowicki
Amerykańskie bakructwa.
lipiec 10, 2002
PAP
Czego spodziewamy się po swoim życiu?
czerwiec 30, 2008
Marek Jastrząb
Opowieść Wigilijna 2004: KRÓL (Ukrainy) SIĘ RODZI, LUD (Ukrainy) TRUCHLEJE!
grudzień 25, 2004
Marek Głogoczowski
Ruch Obrony Bezrobotnych - jutro rozpoczęcie "Marszu bezrobotnych na Warszawę"
sierpień 20, 2003
Ruch Obrony Bezrobotnych
Open Letter to Mr. Brattman, Editor@Isurvived.org
wrzesień 21, 2004
Piotr Bein
www.ściema.pl
lipiec 24, 2008
Marek Jastrząb
Nie tylko Rosjanie chcą Putina na III kadencję...
październik 30, 2007
marduk
Coście zrobili z Polską?
maj 10, 2004
ks. prof. Jerzy Bajda
Cyniczne kłamstwo o Arturze Sandauerze - www.polonica.net
styczeń 28, 2006
Adam Sandauer
Jak to z Polanami bylo
maj 22, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
Dlaczego Polacy nie mogą się zjednoczyć
listopad 26, 2008
Artur Łoboda
Zniewolenie ekonomią
lipiec 28, 2003
Prof. Anna Ra?ny
Poprawki dla pasażerów
sierpień 11, 2006
Stanisław Michalkiewicz
R. F. Kennedy Jr. żąda postawienia prezydenta Bush’a pod sąd
wrzesień 9, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy Rząd Bush’a Jest Niebezpieczny dla Amerykanów?
grudzień 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Spadkobiercy Trockiego
kwiecień 17, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
NIK w zachodniopomorskiej ANR
maj 25, 2004
Wojciech Jurczak
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media