ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
więcej ->

 
 

Bronimy prawdziwego św. Mikołaja



Bronimy prawdziwego św. Mikołaja
rnw - Portal http://Wiara.pl

Wypaczaniu postaci św. Mikołaja postanowiła się sprzeciwić redakcja portalu internetowego Wiara. pl. Od początku listopada portal prowadzi program edukacyjno-informacyjny, przypominający, kim naprawdę był św. Mikołaj, i uczący, jak odróżnić go od medialno-handlowej podróbki.

”Bożonarodzeniowy wystrój hipermarketów i mniejszych sklepów. Kolędy sączące się z głośników jako tło dla zachęty do kupowania. Przygotowania do mikołajkowych imprez i komercyjnych koncertów, których sensem jest zmuszanie rodziców do kupowania dzieciom zbędnych rzeczy jako prezentów od Mikołaja. I inwazja czerwonych krasnali, bezprawnie nazywających się świętymi Mikołajami, których jedynym zadaniem jest przysporzyć zysków handlowcom” - napisali inicjatorzy akcji.

Ich zdaniem, święty Mikołaj jest przykładem wyjątkowo bezczelnego i bezwzględnego manipulowania symbolem religijnym, symbolem, który niesie treść wynikającą jednoznacznie z prawd wiary. Święty Mikołaj postępował w określony sposób z motywów religijnych.

”Pazerni specjaliści od marketingu i reklamy nie wahają się sięgać po wszelkie symbole, które wzbudzają pozytywne emocje. Nie ma dla nich znaczenia, czy są to symbole świeckie czy religijne. Biorą, nie zważając na to, czy urażają czyjeś uczucia, czy nie. Biorą i przerabiają, odzierając przywłaszczone symbole z ich najgłębszej treści, zostawiając tylko to, co powierzchowne i naskórkowe” - zwraca uwagę redakcja portalu.

Akcja została zaplanowana na miesiąc. W tym czasie Wiara. pl nieustannie przypomina postać prawdziwego św. Mikołaja, mówi o tym, jak go rozpoznać, pokazuje ludzi i wspólnoty, którym święty biskup imieniem Mikołaj jest bliski. Jest galeria portretów św. Mikołaja, jest wykaz polskich parafii, których święty biskup jest patronem, oraz materiały o jedynym w naszym kraju sanktuarium tego świętego, znajdującym się w Pierśćcu. Z portalu można się również dowiedzieć, kto i gdzie organizuje dla dzieci spotkanie w duchu prawdziwego św. Mikołaja.

”Chcemy, aby dzieci w Polsce wiedziały, że to nie żaden disneyowski krasnal mieszkający w Finlandii, jeżdżący saniami zaprzężonymi w renifery i wpadający przez komin, lecz biskup, który kierował się ewangeliczną zasadą dawania jałmużny, czynienia dobra bez rozgłosu, tak aby tylko Bóg był świadkiem”.

Wszyscy, którzy pragną się włączyć w program zainicjowany przez portal http://Wiara.pl, pod hasłem ”Bronimy prawdziwego św. Mikołaja”, mogą się skontaktować z redakcją pod adresem wiara@wiara.pl



Disneyowskie krasnale to nie św. Mikołaje

http://Wiara.pl

przesłał Krzysztof Cierpisz
30 listopad 2004

 

  

Archiwum

Psychopaci!
grudzień 15, 2006
Usprawiedliwiony
Kretynizm zinstytucjonalizowany w wydaniu WP
czerwiec 15, 2003
Artur Łoboda
Szanse na wygraną w Piłkarskiego Totka SUPERTOTO prawie 3 TYSIˇCE RAZY WYŻSZE niż w Dużym Lotku.
listopad 1, 2007
Aleks
Precyzyjne pomyłki dla Polski i nie tylko
kwiecień 11, 2003
Andrzej Kumor
Roman Giertych o sojuszu z Moskwą
listopad 8, 2006
jan
Świadczenia proporcjonalne do składek
październik 8, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czekiści w natarciu
lipiec 14, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Help those who need help
kwiecień 29, 2003
przesłała Elżbieta
Unikam
marzec 7, 2006
Julian Tuwim
Wyszedł nie wyjedzie
sierpień 26, 2002
Czyżby nowy nieznany majątek Kwasniewskich?
marzec 29, 2007
Dariusz Adamczewski
To już historia 1
"że i przed szkodą
i po szkodzie....głupi"

grudzień 5, 2002
leon - 19 wrzesień 2001
Promocja Krakowa w Berlinie
kwiecień 3, 2004
www.krakow.pl
Gwałt dopustem bożym
marzec 6, 2009
BBC/PAP
Ksiazki w wersji elektronicznej - bezpłatnie
lipiec 24, 2004
Wersalu i IV Rzeczypospolitej nie będzie, kończy się sezon polowań i nadciąga stan permanentnych wyborów zarażonych na władzę
sierpień 1, 2007
Gregory Akko
Farelka i paplanina - nazwiskowe związki
styczeń 4, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Największa afera III RP"
czerwiec 6, 2006
PAP
Przeżyj to sam
Najnowsza historia

wrzesień 30, 2003
AP
SOBCZAK i SZPAK - Protest
czerwiec 6, 2004
angora.pl
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media