ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
więcej ->

 
 

Czy Niemcy za mało i za krótko pracują?


Czolowy neokonserwatysta-sjonista, planista ataku na Irak, wiceminister obrony USA, Paul Wolfowitz zostal zamianowany prezesem Banku Swiatowego (World Bank), ktora to nominacja potwierdzila stanowisko imperialne rzadu Busha i chec narzucania swiatu jednostronnych decyzji USA na arenie miewdzynarodowej.

Zwolennicy "mulilateralizmu" czyli wspolpracy z rzadami innych panstw czuja sie nominacja Wolfowitz'a zawiedzieni.
Teraz Swiatowy Bank staje sie bronia amerykanskiego imperializmu raczej niz dostosowywac sie do postepujacej globalizacji, wedlug opinii redakcji "The Wall Street Journal" z 17 marca 2005. Ostatnio 70 procent zapomog Banku Swiatowego otrzymaly Chiny, Meksyk, Brazylia i Tajlandia, kraje ktorym jest stosunkowo latwo zaciagac kredyt i przyciagac inwestycje na rynku miedzynarodowym, w miare jak rosna ich gospodarki.

Bank Swiatowy nie jest bankiem w tradycyjnym znaczeniu tego slowa. Jest to instytucja finansowana przez Waszyngton realizacji globalnej polityki USA.

Wydajnosc pracy bardzo zyskala po wprowadzeniu komputerow. Mimo tego dzis postep w wydajnosci pracy i wzrost gospodarki, na przyklad w Niemczech, nie jest juz imponujacy. Produkcja roczna Niemiec przez dziesic lat od 1992 do 2002 srednio wzrastala o 1.4 procent, ale w ostatnich latach nie bylo przyrosyu rocznej produkcji w Niemczech i wielu Niemcow bylo bezrobotnych. Ustepstwa poczynione w czasie Zimnej Wojny na rzecz zwiazkow zawodowych, dzis powoduja w dalszym ciagu rozmaite ograniczenia, tak ze sprawdziany miedzynarodowe stwierdzaja, ze gospodarka niemiecka jest jedna z najmniej zdolnych do przystosowywania sie do zmian w obecnej epoce globalnej rewolucji informacyjnej. Sprawe ta analizuje Richard Fisher w "The Wall Street Journal" z 17. marca, 2005, pod tytulem "Deutchland Under Alles? Dlaczego Niemcy Nie Sa Juz Gora," ("Deutschand Under Alles? Why Germany is no longer top dog").
Fisher uwaza ze w Niemczech jest za duzo bankow. Istnienie 2500 bankow niemieckich, swiadczy, wedlug niego, o niewydajnosci tych instytucji przy obecnej globalizacji i pisze on o braku inwestycji firm niemieckich w badania przemyslowe. Ilosc ludzi zatrudnionych w takich badaniach, jest dzis mniejsza, niz byla ona dziesiec lat temu, w proporcji do ilosci ludzi pracujacych w Niemczech. Oznacza to ze w przyszlosci postep bedzie odbywal sie w wolniejszym tempie. Szkolnictwo niemieckie mniej wspolpracuje z przemyslem, niz, na przyklad, w USA i jest mniej zwiazane z biezacym stanem gospodarki niemieckiej. Szkoly powszechne i srednie w Niemczech sa oceniane, w skali miedzynarodowej, znacznie nizej dzis niz bylo to dziesiec lat temu. Tylko niektore politechniki niemieckie sa w czolowce swiatowej, a jednoczesnie ustawy o patentach utrudniaja dostep wynalazkow na rynek. Wszystkie te mankamenty oslabiaja zdolnosc gospodarki niemieckiej do konkurencji w epoce globalizacji i specjalizacji w nowych i coraz bardziej zyskownych dzialach produkcji w takich jak informatyka, biologia oraz automatyzacja zastepujaca prace rak.
Stany Zjednoczone w latach 1980. byly w stanie lepiej sie przystosowywac do zmian za pomoca inowacji i podnoszenia wydajnosci pracy i racjonalizacji procesow produkcyjnych, Dzialo sie to zwlaszcza za czasow rzadow Regana i Clintona. Jednoczesnie, na przyklad, wysoko-platni piloci linii lotniczych sami zgodzili sie na obnizenie wynagrodzenia, raczj niz zeby przyczyniac sie do upadlosci przedsiebiorstwa, w ktorym pracuja. Niemcy beda musialy podobnie przystosowywac sie do zmian i zmniejszac swiadczenia spoleczne oraz przeprowadzac stale reformy w gospodarce niemieckiej, wedlug zmian powodowanch globalizacja. Proces ten nadal napotyka na trudnosci z powodu ukladow ustalonych wczasniej w czasie Zimnej Wojny, do ktorych zwiazki zawodowe i spoleczenstwo przywyklo, a na dokonywanie zmian, jak dotad, rzad federalny w Niemczech niema dosyc sily poltycznej.
Richard M. Fisher, byl ostatnio mianowany na dyrektora Federal Reserve Bank'u w Dallas w Teksasie. Dotad byl on wice prezesem firmy Kissinger McLarty Associates. Zaleca on bardziej stanowcze stanowisko rzadu niemieckiego w celu przeforsowania reform potrzebnych dla obnizenia kosztow robocizny w Niemczech, tak zeby wyroby niemieckie mogly skutecznie konkurowac na rynku miedzynarodowym. Niemcom grozi, wedlug Fishera strata ich obecnej pozycji jako trzecia najwieksza gospodarka swiata. Obecny stan gospodarki niemieckiej, autor ten nazywa drastycznym okresleniem: "death spiral" ("obsuwanie sie w przepasc"), jako odpowiedz na jego pytanie w tytule "Dlaczego Niemcy juz nie sa gora?" ("Why Germany is no longer top dog?).  
19 marzec 2005

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Upadek Dolara
listopad 18, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Widmo Islamizacji Rosji i destabilizacja Bliskiego Wschodu
marzec 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Niewykorzystane możliwości internetu
sierpień 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
MPK w Krakowie podwyższa ceny biletów, a jednocześnie kupuje automaty do sprzedaży biletów za 8 mln zł
grudzień 30, 2004
aaa
Filantopia i sznur
listopad 17, 2003
Artur Łoboda
Prezydencka troska, czy gra pozorów
kwiecień 10, 2007
Marek Olżyński
Polonijna Wioska
sierpień 23, 2008
...
Zapisy w Konstytucji RP Polska potrzebuje pilnie poważnej naprawy cz.2
wrzesień 16, 2007
Dariusz Kosiur
U progu
Kabaret Klika

listopad 18, 2003
www.kabaret-klika.prv.pl
Nierządy rządu, czyli poszeptywania szatana
lipiec 3, 2007
Marek Olżyński
Tabu polityczne
sierpień 8, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Punkt zaczepienia
maj 18, 2003
przeslala Elzbieta
Święto Miłosierdzia w Łagiewnikach 30 marzec 2008
marzec 31, 2008
przesłała Elżbieta Gawlas
Samozatrucie
wrzesień 28, 2007
Bronisław Łagowski
Błogosławieni, którzy nie pomyśleli a uwierzyli
marzec 30, 2004
Dziś niepotrzebne są preteksty, aby zaatakować Irak
styczeń 27, 2003
PAP
Parlament Europejski o przestrzeganiu praw człowieka na świecie
maj 21, 2008
US sends more arms to Georgia – Israeli media - USA wysyła więcej broni do Gruzji - Żydowskie media
sierpień 15, 2008
hgw
Dziennikarze pod lupą
styczeń 14, 2006
Marek Olżyński
Oliwa wypływa
listopad 26, 2007
Bogusław
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media