|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
więcej -> |
|
Zjednoczmy siły
|
|
Apel do wszystkich organizacji w Kraju i poza jego granicami
przeciwnych przystąpieniu do Unii Europejskiej
Komitet Obrony Polskiej Ziemi "PLACÓWKA" , stojąc na stanowisku wolności , niepodległości i suwerenności Polski , konstytucyjnej gwarancji praw obywatelskich wszystkich Polaków , zwraca się do wszystkich organizacji w kraju i w środowiskach polonijnych za granicą przeciwnych przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej o zjednoczenie działań , a gdyby to okazało się niemożliwe o ich skoordynowanie i zsynchronizowanie.
Naszym zdaniem współdziałanie winno obejmować następujące zagadnienia:
1. Wystąpienie do władz państwowych i samorządowych o równe traktowanie zwolenników i przeciwników przystąpienia Polski do UE
2. Wywieranie nacisków na władze i media, by tzw. rządowe programy informacyjne i propagandowe sekwencje prounijne włączane do innych programów, traktowane były jako programy zwolenników integracji z UE i wymuszenie na władzach i mediach w ramach konstytucyjnego porządku prawnego, równorzędnego czasu antenowego i miejsca w mediach dla głoszenia przeciwnych rządowym poglądów organizacji i środowisk antyunijnych.
3. W razie odmowy przez władze państwowe i samorządowe, wykorzystanie wszystkich dostępnych, prawem nie zabronionych, form protestu by to osiągnąć.
4. Wymianę informacji, wspólne opracowanie materiałów wykazujących zagrożenia wynikające z przystąpienia Polski do UE i przygotowanie materiałów demaskujących kłamstwa rządowej i partyjnej prounijnej propagandy.
5. Domaganie się od władz polskich respektowania prawa Polaków zamieszkałych za granicą do uczestniczenia w referendum unijnym.
6. Nawiązanie kontaktów z przeciwnikami integracji z UE poza granicami Polski.
7. Przekonanie posłów by ustawę o referendum według projektu prezydenckiego zaskarżyli do Trybunału Konstytucyjnego, gdy będzie ona dyskryminowała przeciwników akcesji Polski do UE na co wszystko wskazuje.
8. Powołanie centrum i ośrodków regionalnych oraz wykorzystanie istniejących struktur terenie przeciwników akcesji do UE.
9. Przygotowanie kompetentnych i uczciwych ludzi do komisji referendalnych i na mężów zaufania.
10. Opracowanie równoległego liczenia głosów, by zapobiec fałszerstwom.
11. Opracowanie sprawnego obiegu informacji.
Wierzymy mocno, że Wasze Organizacje - kierując się patriotyzmem i nadrzędnym interesem Narodu i Państwa Polskiego; podejmą wspólne działania, które przy pomocy BOŻEJ uwieńczone zostaną sukcesem. Wierzymy, że uda nam się wszystkim uratować Polskę przed nową szatańska, totalitarną doktryną zwaną globalizmem i jej - UE oraz siłami zorganizowanego zła za nią stojącymi, planującymi opanowanie świata.
UCHROŃMY POLAKÓW PRZED OGRABIENIEM , ZNIEWOLENIEM I WYNARODOWIENIEM !!!
POWIEDZMY NIE UE !!!
Wydawnictwo " Pamiec Narodu "
|
|
29 maj 2003
|
|
przesłala Elżbieta
|
|
|
|
Nie przestrzegali przed Balcerowiczem, Bieleckim, Buzkiem
marzec 15, 2004
PAP
|
Kondotierzy rewolucji
grudzień 8, 2004
przesłała Elżbieta Gawlas
|
Koniec eksmisji na bruk?
grudzień 4, 2002
PAP
|
Marsz żałobny neonazistów
kwiecień 18, 2005
|
Zadłużenie Skarbu Państwa wzrosło w czerwcu o 2,4%
sierpień 14, 2002
PAP
|
Na każdym kroku problemy finansowe Państwa a ....
MF przedterminowo wykupi obligacje restrukturyzacyjne
styczeń 21, 2003
A. Trzaska
|
"Motyw zysku na polu bitwy w kolebce cywilizacji"
listopad 28, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pomóżcie proszę wstrzymac to opętanie
styczeń 23, 2004
|
Żydowskie media - cd
czerwiec 15, 2004
Artur Łoboda
|
Brońmy Białorusi przed Globalną Mendą!
październik 3, 2005
|
Rewinski o komunie i III Rzeczypospolitej.
wrzesień 1, 2007
_____
|
W USA ostre kary dla skorumpowanych prezesów
lipiec 30, 2002
IAR
|
PODKUWANIE ŻAB czyli SZANSA NA SUKCES
luty 23, 2008
Marek Jastrząb
|
Śmierć Saddama Husseina
grudzień 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Chavez kontra USA
lipiec 6, 2006
Mirosław Ikonowicz
|
Diana żyłaby, gdyby...
sierpień 31, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Chwila, czasem dwie...
listopad 1, 2005
Marek Olżyński
|
Przyjazny feudalizm? Mit Tybetu...
marzec 28, 2008
przysłał marduk
|
Podobne kariery polityczne Bush’a i Putina
czerwiec 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Trzymamy się zasad(y) - Jak kraść to miliony
wrzesień 3, 2007
Marek Głogoczowski
|
więcej -> |
|