|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
więcej -> |
|
Jestem Polakiem
|
|
Jestem Polakiem
"Nierzadko spotykamy sie ze zdaniem ze nowoczesny Polak powinien jak najmniej byc Polakiem.
Jedni powiadaja ze w dzisiejszym wieku praktycznym trzeba myslec o sobie nie o Polsce, u innych Polska zas ustepuje miejsca - ludzkosci. (...)
Jestem Polakiem - to slowo w glebszym rozumieniu wiele znaczy.
Jestem Polakiem - to znaczy, ze naleze do narodu polskiego na calym jego obszarze i przez caly czas jego istnienia zarowno dzis, jak w wiekach ubieglych i w przyszlosci; to znaczy, ze czuje swa scisla lacznosc z cala Polska: z dzisiejsza, ktora badz cierpi przesladowanie, badz cieszy sie strzepami swobod narodowych, badz pracuje i walczy, badz gnusnieje w bezczynnosci badz w ciemnosci swej nie ma nawet poczucia narodowego istnienia; z przeszla - z ta, ktora przed tysiacleciem dzwigala sie dopiero, skupiajac kolo siebie pierwotne pozbawione indywidualnosci politycznej szczepy, i z ta, ktora w polowie przebytej drogi dziejowej rozposcierala sie szeroko, grozila sasiadom swa potega i kroczyla szybko po drodze cywilizacyjnego postepu, i z ta, ktorapozniej staczala sie ku upadkowi, grzezla w cywilizacyjnym zastoju, gotujac sobie rozklad sil narodowych i zaglade panstwa, i z ta, ktora pozniej walczyla bezskutecznie o wolnosc i niezawisly byt panstwowy; z przyszla wrescie, bez wzgledu na to, czy zmarnuje ona prace poprzednich pokolen, czy wywalczy sobie wlasne panstwo, czy zdobedzie stanowisko w pierwszym szeregu narodow.
Wszystko co polskie jest moje: niczego sie wyrzec nie moge. Wolno mi byc dumnym z tego, co w Polsce jest wielkie, ale musze przyjac i upokorzenie, które spada na naród za to co jest w nim marne.
Jestem Polakiem - wiec cala rozlegla strona swego ducha zyje zyciem Polski, Jej uczuciami i myslami, Jej potrzebami,dazeniami i aspiracjami. Im wiecej nim jestem tym mniej z jej zycia jest mi obce i tym silniej chce, zeby to, co w mym przekonaniu uwazam za najwyzszy wyraz zycia stalo sie wlasnoscia calego narodu.
Jestem Polakiem - wiec mam obowiazki polskie: sa one tym wieksze i tym silniej sie do nich poczuwam, im wyzszy przedstawiam typ czlowieka.
Bo im szersza strona mego ducha zyje zyciem zbiorowym narodu, tym jest mi ono drozsze, tym wieksza ma ono dla mnie cene i tym silniejsza czuje potrzebe dbania o jego calosc i rozwój. Z drugiej strony, im wyzszy jest stopien mego rozwoju moralnego, tym wiecej nakazuje mi w tym wzgledzie sama milosc wlasna. (...)
Czlowiek cywilizowany nie postepuje nikczemnie dlatego przede wszystkim, ze zanadto siebie samego szanuje. To poszanowanie samego siebie wytwarza tez odpowiedni stosunek do wlasnego narodu. Poczucie swej godnosci, które zabrania czlowiekowi krasc lub zebrac, nie pozwala mu równiez korzystac z dóbr narodowych, nie dokladajac nic do nich od siebie, nie pracujac nad ich pomnozeniem i nie biorac udzialu w ich obronie.
Pewien stopien inteligencji pozwala czlowiekowi zrozumiec, w jakiej mierze duchowe bogactwo narodu jest podstawa rozwoju jednostki, jak wiele zatem kazdy korzysta z narodowego dobra, odpowiednia zas dojrzalosc moralna zmusza go do uznania faktu, ze korzystajac z tych dóbr, a nie dajac nic w zamian lub dajac za malo, jest na lasce swego spoleczenstwa, jak zebrak w dobroczynnym przytulku. I sama milosc wlasna, niezaleznie od przywiazania do ojczyzny, nakaze mu uznac obowiazki narodowe, pracowac dla ojczyzny, walczyc za nia, dawac jak najwiecej w zamian za to co od niej bierze." Rok 1902 - "Mysli nowoczesnego Polaka" - Roman Dmowski
|
|
10 maj 2003
|
|
przesłała Elżbieta
|
|
|
|
Okupacja irackich serc i umysłów
listopad 18, 2006
Nir Rosen/ tłum.Piotr
|
Splastyfikowani manekini
marzec 18, 2005
Mirosław Naleziński
|
Demokratyczny totalitaryzm
maj 13, 2006
J. Duranowski, www.pnlp.org.pl
|
Polskie Huty Stali już nie polskie
październik 27, 2003
IAR
|
Akt oskarżenia w sprawie śląskiej afery korupcyjnej
czerwiec 28, 2002
PAP
|
Porażka w Gazie
styczeń 12, 2009
Izrael Szamir
|
POLSKA - UNIA 4
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Walka zręcznie pozorowana. Unia Europejska
listopad 18, 2002
Katarzyna Szymańska-Borginon
|
Odpowiadam oszczercom!
wrzesień 27, 2004
|
Tishman
styczeń 14, 2004
|
Terror na otwarcie szczytu G-8
lipiec 9, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dyrektora na chwilę przyjmę
styczeń 23, 2005
|
Ponad narodami
wrzesień 24, 2003
Nasz Dziennik
|
Prokuratorska gra pozorów
sierpień 26, 2002
|
Pogromy
lipiec 6, 2006
Marcin Zaremba
|
Energetyczny rozbior i kolonizacja Polski
maj 4, 2007
przeslala Elzbieta
|
Owoce propagandy
kwiecień 28, 2003
zaprasza.net
|
Balcerowicz uratuje dolara?
marzec 20, 2008
Interia/PAP
|
Propaganda w I i II Wojnie Swiatowej.
styczeń 18, 2008
Tezlav von Roya
|
Były prezydent Bush zbrodniarzem wojennym?
marzec 3, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|