|
David Icke w LondonReal TV |
|
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
Covid to operacja wojskowa |
|
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
|
|
Planet Lockdown |
|
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
|
Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
To ten od "wielkiego resetu". |
|
Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
|
|
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
Program "niezaleznatelewizja" |
|
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
Na straży wolności: Goldman Sachs |
|
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. |
|
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
Wielkie pytania o 9/11 |
|
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
|
|
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
|
|
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
|
więcej -> |
|
Kunsultingowanie
|
|
Wydawać by się mogło że po kompromitacji firm konsultingowych , które w rzeczywistości przynoszą więcej strat niż korzyści, przyszło na urzędników opamiętanie.
Tymczasem dowiadujmy się że : "13 sierpnia w Urzędzie Miejskim w Gdańsku uroczyście podpisano umowę pomiędzy władzami miasta a wybraną w drodze przetargu firmą DHV Consultans z Holandii na świadczenie usług konsultingowych polegających na stworzeniu Programu Umacniania Wiarygodności Kredytowej Gdańska. Ze strony miasta dokument parafowali prezydent Paweł Adamowicz, wiceprezydent Ewa Sienkiewicz oraz skarbnik Włodzimierz Pietrzak. Przedsięwzięcie warte 600 tysięcy euro finansowane będzie z grantu otrzymanego z Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju.
Celem programu jest m.in. usprawnienie zarządzania w odniesieniu do głównych kierunków działalności miasta takich, jak wieloletnie planowanie inwestycyjne i finansowe, kontrola płynności finansowej i zadłużenia, raportowanie finansowe, gospodarka mieniem komunalnym, a zwłaszcza nieruchomościami, świadczenie usług w przedsiębiorstwach komunalnych oraz stworzenie systemu informacji wspierającego zarządzanie.
Choć program ma powstać do końca listopada 2003 roku, pierwszy raport, jak zapowiedzieli reprezentanci DHV Consultans, będzie gotowy w ciągu dwóch miesięcy od chwili podpisania umowy. Nad programem pracować będzie ponad 20 osób, głównie ekspertów z Polski. "
Nic dodajć, nic ująć. Podobne wyrzucanie pieniędzy w błoto, jakie miało miejsce na początku lat 90.
Wtedy też zachodnie firmy pobierały za swoje niby usługi bardzo wysokie apanaże, zatrudniając do wykonania zleceń polskich "białych murzynów". |
30 sierpień 2002
|
Jan
|
|
|
|
Dr Andrzej Leszek Szcześniak nie żyje
marzec 17, 2003
MR
|
Chiny wykorzystują echa zimnej wojny
marzec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Upadek tzw.IVRP
sierpień 31, 2007
Bogusław
|
"Ordynacka"
grudzień 2, 2003
Andrzej Celiński.
|
Handel bezpieczeństwem-ostatni atut Polski
luty 28, 2007
wasylzly
|
1/3 zdrowego rozsądku?
grudzień 11, 2002
(J.ŚW) http://www.dziennik.krakow.pl
|
Indeks ksiąg zakazanych
maj 5, 2008
Artur Łoboda
|
List Otwarty Zrzeszenia Artystycznego "ZA" Do Pana Lecha Kaczyńskiego Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy
sierpień 16, 2004
|
"Czyszczenie" parlamentu
lipiec 14, 2004
PAP
|
Bezprawne przetrzymanie pasażera w samolocie
sierpień 25, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Wcale nie pada deszcz
grudzień 17, 2005
Artur Łoboda
|
Tym razem nie było pieniędzy aby wyrzucić je w błoto
wrzesień 3, 2003
Dziennik Polski
|
Rudolf Giuliani mianował kolejnych trzech Żydów na swoich doradców
październik 14, 2007
BIBULA
|
Nowa tradycja - kolejna milenijka?
grudzień 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Koniec stulecia chowania dolarów w materace?
grudzień 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Embargo na prawdę
kwiecień 12, 2003
Adam Kruczek
|
Przemówienie Dorna, którego nie chciano słuchać
listopad 23, 2007
Ludwik Dorn
|
Gaza
styczeń 15, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
¬d?bło w oku cudzym ....
listopad 9, 2004
|
Drastyczne sankcje USA wobec Korei Północnej
grudzień 10, 2006
Mirosław Naleziński
|
więcej -> |
|