ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
więcej ->

 
 

Wywiad z Zygmuntem Wrzodakiem

Wywiad z kandydatem na Senatora z Podkarpacia Z. Wrzodakiem 2008-06-11 (00:00) Wirtualna Polonia


Wywiad z kandydatem na Senatora z Podkarpacia Z. Wrzodakiem byłym posłem IV i V kadencji Sejmu RP

Rozmawia Roman Kafel...dla Swiatowych Mediow Polonijnych.

R.K. Panie Posle. Praktycznie nie trzeba pana nikomu przedstawiac. Jest pan zywa legenda Polski Walczacej o swoja godnosc. Polski robotniczej, katolickiej, patriotycznej, polskiej. Znamy sie ponad 20 lat z okladem. Obydwaj jestesmy krajanami z Podkarpacia- ja z urodzenia pan z wyboru. Pamietam - jak dzis -panskie wahania, kiedy pan mial wielkie watpliwosci, czy powinien pan kandydowac z Podkarpacia nie badac miejscowym. Wtedy powiedzialem panu, ze tam- ten polski elektorat, polskiego, konserwatywnego Podkarpacia czeka na swego elekta, ktory bedzie go godnie reprezentowal..pamietam panskie zdumienie... Dodalem wtedy , ze nie ma pan innego wyjscia, bo elekci tej ziemi albo leza pomordowani przez wrogow Polski, badz tulaja sie rozegnani po swiecie. Pan zostal w kraju i dlatego panu nie wolno tego elektoratu opuscic! Ciesze sie, ze przekonalem wtedy Pana i chce podziekowac za caloksztalt wiernej i godnej sluzbie Podkarpaciu i Polsce. Ludzie Podkarpacia zasluguja na senatora takiego- jak Pan. Ale wyrosly nam juz nowe pokolenia, moze zatem powie pan sam o sobie pare slow.

Mam 49 lat, jestem żonaty, dwójka dorosłych dzieci, którzy już kończą studia - córka prawo, syn ekonomie. Z domu wyniosłem silny antykomunizm i katolickie zasady życiowe. Przez lata kształtowała mnie polityka narodowa, ta zaszczepiona mi przez śp.Ojca, a pó?niej ukształtowana przez Ks. Jerzego Popiełuszkę, z którym wraz z wieloma robotnikami Ursusa, Woli, Żoliborza zakładaliśmy duszpasterstwo ludzi pracy.
Te systemy wartosci w jakich zostalismy wychowani oraz wiare i miłość do swojej Ojczyzny, również przekazaliśmy wraz z żoną swoim dzieciom. Nigdy nie należałem do żadnej organizacji komunistycznej, nigdy niczego esbekom nie podpisałem. Zawsze- i za czasów komuny byłem twardzielem i pozostalem soba do dzisiaj.. Działałem w strukturach podziemnej Solidarności i w Ursusie i na Mazowszu, byłem tam- jak pan dobrze wie- od czarnej roboty. Od 91 roku przewodziłem ,,S” Ursusa, byłem członkiem Zarządu Regionu Mazowsze ,,S”, członkiem Komisji Krajowej ,,S”. byłem pomysłodawca i założycielem SKOK-u w Ursusie- teraz jest to Kasa Mazowiecka. Jako pierwszy w Polsce doprowadziłem w Ursusie do uwłaszczenia lokalami zakładowymi pracowników fabryki. Stworzyłem tez wtedy wiele małych spółdzielni mieszkaniowych, które działają do dziś, młode małżeństwa same budowały sobie w ramach spółdzielni swoje mieszkania. Z mojej inicjatywy powstał pod kierownictwem oj. Palecznego ośrodek dla bezdomnych w Ursusie im. Św. Łazarza. Od 1995 roku na poważnie zaangażowałem się w politykę, popierając Olszewskiego na Prezydenta RP. W 97 roku wspierałem ROP, z którego listy startowałem- o czym pan wspomnial - z Podkarpacia do Sejmu, uzyskując trzeci wynik- ale mandatu nie uzyskałem. W 2001 roku w Ursusie stworzyłem LPR, w której byłem szefem Rady Politycznej, oraz sekretarzem KP LPR. W Sejmie pracowałem w takich komisjach jak: Skarbu Państwa, Odpowiedzialności Konstytucyjnej, Obrony Narodowej, Finansów. W czerwcu 2007 roku, też w Ursusie założyłem ,,Narodowy Kongres Polski”.

R,K… No właśnie wracając do Ursusa i LPR, dziennikarze o poglądach komunistyczno-liberalnych zarzucają panu, że to niby Pan doprowadził do upadku Ursusa, pojawiały się tez glosy, że LPR to pan sam porzucił.

Dobrze Pan zaznaczył – tylko dziennikarze komuno-liberalni stawiaja mi takie zarzuty, to prawda- a nikt inny tylko sama Wyborcza wiodła w tym prym, w latach 90-tych po 3 tysiące paszkwili rocznie na mnie się ukazywało w różnych gazetach, aż w końcu ten siew nienawiści do mnie i do ,,S” Ursusa, wydal tragiczny plon! Zamordowany został w sposób rytualny rzecznik ,,S” Ursusa A. Krzepkowski i do dziś nie ma winnego? Gdy zostałem szefem ,,S” Ursusa zastałem 12 bilionów papierowych długów fabryki! To właśnie nic innego tylko polityka komunoliberałów doprowadziła do niespotykanego na skalę światową rozkradania majątku narodowego. Dług powstał z zaciągniętych kredytów przez Ursus w latach 80-tych na inwestycje. Metoda systemowa dobrze przemyslanej spekulacji dazacej do przejecia majatku narodowego wprowadzany przez miejscowych pomagierow miedzynarodowej finansowej oligarchii pod przewodem Bakcerowicza i innych. Sztuczne długi, niszczący firmy popiwek, brak kredytów inwestycyjnych, nieopłacalność eksportu, plus 2 tysiące darmozjadów z ORMO, PZPR-u, SB w zakładzie. To nasza, robotnicza zasaluga ,ze ta chalastra przezerajaca zaklad zostala wywalona na bruk! Oczywiscie, czy dzis oni mają mnie za to teraz chwalić w Ursusie?- Ja się cieszę, że chodzę po tej ziemi. Strajkami, protestami wymusiłem redukcje długu o 7 bln zł. Ursus w połowie lat 90-tych zaczął pracować świetnie, Ale przyszedł AWS z UW , ci medrcy wdrażali program tzw. schładzania gospodarki, a więc likwidowali wszystkie linnie kredytowe dla rolników, windowali sztucznie złotego, podnosili podatki pośrednie- gaz, prąd, akcyza, Vat, stopy procentowe. Z rocznej produkcji 20 tys. ciągników spadła do 5 tys. czyli znowu trzykrotnie trzeba było schodzić z kosztów stałych, by utrzymać się na rynku. Zrobiliśmy i to. Ale długi znowu narosły, które przerastały wartość fabryki. Zarząd Ursusa utorzył nową firmę przerzucił tam całą produkcję wraz z logo, zostawiając 54 h ziemi zadłużonej w ZUS-ie. Nowa spółka Ursus- gdy ja odchodziłem z Ursusa na początku 2002 roku-, pracowała z zyskiem i zatrudniała razem ok. 2 tysiące ludzi. Teraz produkuje może 1 ciągnik dziennie i dogorywa. Ursus został sprzedany za zgodą ,, S” za rządów PiS-LPR-Sam. Na rzecz Turków za symbiliczna złotówkę. Rzeczywiscie intratny handel nieruchomosciami....
Ja w ciągu pięciu lat załatwiłem ok. 30 mln zł. dla Ursusa z czego połowę rozkradli. Złożyłem doniesienia do ABW, CBA i prokuratury dotyczące złodziejskiej sprzedaży Ursusa, w nagrodę za te lata uzerania dostalem wilczy bilet w Ursusie, a koledzy z ,,S” za sprzedaż Ursusa są błotem odrzuceni, żeby tylko błotem. 54 ha ziemi Syndyk masy upadłościowej sprzedał za 90 mln zł., gdy wartość tej ziemi była 400 mln. Jeśli chodzi o LPR, to przypominam, że gdy domagałem się rozliczenia skandalicznie prowadzonej kampani wyborczej w 2005 roku do Sejmu oraz rozrzutności finansowej, (wszystkie pieniądze szły na MW, Giertychów i jego paru przybocznych) Giertychowie po tych właśnie wyborach postanowili mnie wyrzucić z KP. LPR i z partii, i tak zrobili. Wielkim błędem było dopuszczenie Giertycha do władz partii, to jest zaprzedany człowiek, zły, narcyzowaty samolub, pomiatajacy ludzmi, uzywajacy ludzi, poglądy na gospodarke i ekonomie ma liberalne, jemu obecnie byłoby najlatwiej i komfortowo rządzić z PO, bo poglądy endeckie- jesli je kiedykolwiek mial- dawno zostawił w Brukseli i na salonach Ambasad.

R,K Jak Pan sądzi, czy LPR podniesie się z politycznego dna, na jakie poslali ja wodzowie?

Absolutnie nie, LPR nie. Samoobrona tak, proszę pamiętać, że klęskę poniosla w wyborach nie tylko LPR- ale rowniez koalicja skrajnie liberalna UPR i Prawica Rzeczpospolitej, trzy partie odwołujące się do opcji ,,prawicowej”. Wyborcy zostają przy partiach wiarygodnych! Gdyby LPR szedł z Wrzodakiem, Łopuszańskim, Szumską, profesorami krakowskimi to wtedy może wynik byłby powyżej 5%. Do tego potrzebna była mądrość Giertycha, a nie sprzedajność. Mam żal do tych ludzi, którym stworzyłem możliwość istnienia w polityce, nie wstawili się w odpowiednim czasie za mną, nie słuchali mnie. Gdyby nie dopuścili do wyrzucenia mnie LPR, partia ta istniałaby i liczyła się w polityce, wielu działaczy dobrze służyłoby naszej Ojczy?nie, nawet z niektórymi młodymi ludżmi z MW, bardzo dobrze pracowało mi się w Sejmie.

R,K. Ale teraz jest nowe kierownictwo LPR,

Cóż z tego, jak zaczynają od kłamstw! Pan Chruszcz absolutnie nie dotrzymuje słowa. Nadal wszystko robione jest pod Giertycha i on wszystkim steruje. Dobrosz czeka tylko na emeryture, jest wypalonym politykiem, choć w grupie narodowej potrzebny. Jeżeli w LPR są takie kanalie polityczne- jak Orzechowski, fałszywy narodowiec o mentalności UWola, ktory opowiadał się za likwidacją szpitali w Łodzi, to nie ma szans na zaistnienie LPR. Wiem- jak ich uratować. ale dla dobra polskiej narodowej sceny politycznej lepiej będzie- jak upadnie LPR do końca, tylko wtedy można budować partię polityczną o liini Narodowej, od podstaw. Jak może istnieć partia Narodowa- gdy jej szef odcina się od korzeni swojego dziadka i od geniusza polskiej myśli narodowej R. Dmowskiego w GW, to tak jakby B. Geremek lub A. Michnik odcięli się od swoich korzeni na portalu internetowym propolonia!

RK.. Jak ocenia Pan swoje szanse zostania senatorem z Przemyśla i Krosna?
Praktycznie jest pan sam, bez partyjnego i zasobnego zaplecza, przeciw ma pan dobrze finasowany i popierany przez mediokracje i jej przez aparaty partyjne caly blok kandydatow. Ja znam swoich ziomkow, to panski elektorat, to polskie twardziele przyrosnieci do ziemi z bialo czerwonymi podniebieniami. Ale czy nie ugna sie zmasowanewj nagonce, propagandzie?

Robię wszystko by tak było, reszta Pan Bóg raczy wiedzieć. Podpisy zebrałem bez problemu, przychylność ludzi jest. Ja, jak pan dobrze wie- od 12 lat jestem silnie związany z Podkarpaciem, wybrali mnie tu dwukrotnie posłem, ba uzyskiwałem najlepsze wyniki wyborcze, myślę, że będzie dobrze. Ale ma pan racje, jestem całkowicie ,,zasuszany” przez media lokalne i krajowe. I te liberalne i te katolickie. Gołym okiem widzę, że nie znosi mnie masoneria. To się nie bierze z niczego. . Oni doskonale wiedzą, że moja obecnosc w Senacie- jest więcej warta niz cały senacki Klub PiS-u. Czy pan wie ze ten Klub swoja droga istnieje tylko na papierze, dobrze żyją z PO i tak czas im leci, a Polska jest rozkradana. Oni tego nie widzą bo są nieudolni, mało operatywni, nie chcą się narażać, z pomca wyborcow postaram sie ich rozruszac.

KRK Ma Pan bardzo silnych konyrkandydatów. Z mniejszości ukraińskiej Lewicki, z Polakow popierany przez PO-PSL M. Jurek, oraz St. Zając, M. Orzechowski z LPR, sam szef Samoobrony pan A. Lepper.
Rzeczywiście pan Lewicki jest mocny- moca coraz bardziej butnego i ofiarnego elektoratu mniejszosci ukrainskiej Podkarpacia, ktora na niego bedzie glosowac masowo i bez zadnego wachania. Panowie Jurek, Orzechowski, Zając nie wniosą do Senatu nic nowego. Pana. Jurka popiera prasa Katolicka i liberalna. Choc tajemnica poliszynela jest, ze Jurek to crypto - liberał, prowadzacy kampanię- niby jako ,,prawica”, podpierajac się demagogicznyni hasłami polityki prorodzinnej, potrzebnej mu do kampani tylko po to, aby odwrócić uwagę wyborców od kwestii zasadniczych. Proszę zauważyć, dlaczego nie mówi nic o sprawach najważniejszych, które to bezposrednio rzutują na sytuacje rodziny. Służba zdrowia- prywatyzować, czy nie? Jurek nie mówi na ten temat nic! Likwidacja złotego- a więc w przyszłości straszne podwyżki cen po wprowadzeniu euro- ani slowa! O wyprzedaży majątku narodowego- nic! A to przeciez to nikt inny tylko te rodziny wypracowały ten majątek, ktory liberałowie rozkradają ! O haniebnej wojnie w Iraku i Afganistanie- nic! O tarczy antyrakietowej- nic! O tym, że USA negocjują z Rosją o warunkach instalacji tarczy w Polsce, Jurek nic nie mruknie! Jak i o szalejących podwyżkach cen i ich przyczynach , ani o koalicji jego partii z PO w Sejmiku woj. w Łódzkiego- ani słowem! Zaprzestał mówić ludziom o reprywatyzacji dla wszystkich, w tym o oddaniu 65 mld $ dla organizacji żydowskich. Zreszta raz już głosował za zwrotem majątku polskiego Zydom.( dniu 08-09-2006 rok nr. gł. 14) itd.
Kampania ta polegać ma na odwracaniu uwagi od spraw ważnych dla Polski i dla Polaków. Jurek opowiada co to on nie zrobił dla Podkarpacia, przypominam, że tylko trzy interpelacje złożył w ciągu czterech lat w sprawie Podkarpacia kiedy dla porownania w tym samym czasie ja ich zlozylem 103. Jurek jest przygotowywany przez ten sam układ, który przygotowywał Kaczyńskich do pełnej kontroli nad Polakami-Katolikami -tymi o poglądach narodowych. Wybierając Jurka, czy Zająca, nic tu nie zmienia, to jest zmarnowany polski głos. Proszę zauważyć- jak rzeczywisty patriota Jan Łopuszański został wyeliminowany z polityki, a ci dwaj z ZCHN-u zostali, ciekawe komu są oni potrzebni. Niech Pan spyta o to właśnie Łopuszańskiego. Będzie bardzo ciekawa odpowiedz.

RK. Znamy sie wiele lat panie Posle i pan wie- ze jak będę miał tylko okazję to spytam.
Marek Jurek stawia mocno w kampanii na program polityki prorodzinnej, byc moze wielu wydadza sie atrakcyjne.

To są hasła życzeniowe, by w swojej kampanii wyborczej przypodobać się części Chierarhii Kościelnej. Polityka prorodzinna musi z czegoś wynikać. Realizacja polityki prorodzinnej musi być poparta zaprzestaniem okradania przez gangsterów finansowych młodych Polaków. Cywilizacja śmierci, uczy lęku przed dzieckiem. Czyni się wszystko, by nie mogło się ono urodzić, a także, aby się w ogóle nie poczeło. Nasz Zbawiciel mówił; ,,radość z tego, że się człowiek narodził na świat”. Natomiast korporacje medialne tak ustawiają rodziców wobec dziecka, że zaszczepiaja w nich lęk przed tzw. Powszechna opinią społeczną, zdecydowanie przeciwną rodzinie bogatej w dzieci. A więc nie róbmy sobie z polityki prorodzinnej kampanii wyborczej, ponieważ może przynieść to odwrotny skutek. Politycy muszą bowiem najpierw stworzyć warunki do wdrożenia polityki prorodzinnej, a nie usilowac młodych ludzi prowadzić za rękę i nakazywać im- jak mają realizować politykę prorodzinną politykow..

RK. Czy i jaki ma Pan program dla Podkarpacia?

Przecież ja nie startuje do Sejmiku Wojewódzkiego. Podobne pytania zadają dziennikarze na Podkarpaciu. Pan najlepiej wie, ze ten, który opowiada, że startuje do Senatu- aby realizować program dla Podkarpacia, absolutnie nie powinien być dopuszczony do kampanii. Kandydat do Senatu musi wiedzieć, czym żyje województwo, czego oczekuje od ciała ustawodawczego- jakim jest Sejm i Senat. Musi uchwalać prawo, które jest wygodne dla ludzi i władz samorządowych i dobre dla Państwa Polskiego. Co wcale nie oznacza, że nie masz obowiązku wspierania dobrych rozwiązan dla swojego okręgu wyborczego. Ja to robiłem, kiedy byłem posłem, chyba dość dobrze, ponieważ byłem najaktywniejszym posłem z Podkarpacia. Niezbędne jest zacząć w końcu realizować inwestycje w województwie, jak budowa i rozbudowa dróg, lotniska, np.; nie można wspierać budowy lotnisk w Kielcach i Świdniku- krajowych tak, ale nie międzynarodowych- ponieważ lotnisko w Jesionce - Rzeszowie będzie plajtować. PO boiska sportowe ,,buduje”, program słuszny, tylko kto da etaty dla instruktorów sportowych w gminach itd. Parlamentarzyści z Podkarpacia muszą walczyć w W-wie o to, aby ich gaz wydobywany z tego województwa był tańszy, ponieważ wydobywanie go teraz jest o ok. 50% tańsze niż importowany z Rosji, niech mieszkańcy coś z tego mają, ale również trzeba walczyć o uruchomienie następnych odwiertów złóż gazu na Podkarpaciu, one są duże, już teraz Podkarpacie jest samowystarczalne w gaz. Mamy tu zloza wyexploatowane zaledwie sladowo, jeszcze w czasach Lukasiewicza. Przy dzisiejszych cenach ropy i technologiach rekonstruklcji zloz, moze sie to okazac wielkim dobrem dla calego Podkarpacia, ktore przeciez zylo z ropy, jest synonimem nafty w Polsce. To szansa dla wielu ludzi zwoazanych z nafta. Wspierać wyższe nakłady na opiekę zdrowotną, oświatę, bronić ludzi przed klikami itd. Jest cała masa koncepcji, które należy wspierać. Jedno obiecuje dzisz ze nie beda robil! Na pewno nie będę wspierał przekształcenia PWSW w Przemyślu w instytut, czy szkołę wyższą wschodnio-euro-pejską! dla Ukraińców. Uważam to za skandal- chyba, że taką podobną szkołę dla Polaków, Ukraińcy otworzą w Polskim Lwowie.

RK A jak powinny wyglądać wg pana nasze stosunki dyplomatyczne z Ukrainą. Jak rozliczyć się z przeszłością tak bolesną dla nas Polaków- jak również dla części Ukraińców.
W prawdzie! Tylko prawda może nas wyzwolić. Niestety- ale z jednej, jak z drugiej strony nie ma woli do takiego autentycznego pojednania w prawdzie. Nie ma pojednania bez uznania przez władze Ukrainy organizacji UPA-OUN za organizacje ludobójcze, a żyjących jeszcze zbrodniarzy musi spotkać kara. Każda nie rozliczona w prawdzie zbrodnia może w każdej chwili wybuchnąć z podwójnym natężeniem. Dlatego wyjątkowo nieodpowiedzialna jest postawa kolejnego Prezydenta Polski, który nie domaga się od strony Ukraińskiej rozliczenia winnych. Zbrodniarze z UPA I OUN żyją, niektórzy nawet na Podkarpaciu, IPN rzeszowski niewiele w tej sprawie robi. W innych sporo, ale w tych próbuje wyciszać sprawy. Niestety- i jeden Prezydent i drugi to ludzie, którzy słuchają swoich mocodawców w NY. A im są potrzebni tacy- którzy będą w imieniu USA jątrzyć Rosję- i tak się dzieje. Stad przyjazn miedzy rzadzcymi ekipami...i calkowita inercja na poziomie narodow. Zbrodnie ukraińskich nacjonalistów, były bardziej okrutne i na większą skalę od wielu innych Ale zbrodnie bolszewickie sie naglasnia oskrzajac za nie Rosjan.... o tych wlasnie najbardziej okrutnych ukrainskich- nasza polska administracja ,,,milczy!

RK.. Ale Wojsko Polskie i UB, walczyło z bandami UPA w Małopolsce na Podkarpaciu i Ukraińcy tez ponieśli wielkie straty i w ludziach i w majątku, chociażby w ramach akcji ,,Wisła”
Bezpośrednio w walkach z ukraińskimi bandami zgineło 1300 polskich żołnierzy, ginęli też i z UB, z band UPA zginęło w walkach z wojskiem polskim ok. 5000 tysięcy Ukraińców. Dzięki Bogu, że komuna ujęła się wtedy za Polakami, bo Ukraińcy mordowaliby Polaków w nieskończoność. Gdyby nie akcja ,,Wisła” to dziś mielibyśmy tu w Polsce drugie ,,Kosowo”, oni zarządali, aby wschodnie tereny „Zakurzonski Kraj” przyłączyć do Ukrainy i przy takiej władzy, którą mieliśmy po-magdalenkową z Geremkiem, Kwaśniewskim, Kaczyńskimi, to kto wie- czy nie utracilibyśmy części terytorium. Przecież bandy UPA wymordowały około 200 tysięcy Polaków w tym też wymordowali swoich, z rodzin mieszanych, dzieci nie oszczędzali, kobiet również. Mordowali swoich dlatego, że oni chcieli żyć w zgodzie z nami Polakami. Ukraińska tępota która działała w ramach OUN-UPA i powoływała się na ukraiński nacjonalizm, na ,,Naród Ukraiński” i w imię tych haseł mordowała w okrutny wręcz nieludzki sposób dzieci, kobiety, starców to była zwykła dzicz, motłoch a teraz ten motłoch, ta dzicz jest uznana przez Juszczenkę za patriotów- którzy walczyli o Niepodległą Ukrainę i maja mieć specjalne prawa socjalne i wyższe emerytury a ,,nasz prawicowy” Prezydent nie protestuje?. L. Kaczyński, przy odsłonięciu pomnika w Pawłokomie stał i oddawał hołd przed sztandarami ukraińskich nacjonalistów z band UPA. Hańba!

RK. Jak Pan ocenia wogole polską politykę zagraniczną obecnego prezydenta

Tu nie ma żadnej polskiej polityki zagranicznej. Mam wrażenie, że Pan Prezydent realizuje politykę taką samą- jak Kwaśniewski, no może bardziej gorliwą od niego, czyli lepiej służy polityce globalistycznej, dyktowanej przez ośrodki władzy w USA i Izraelu- czego zresztą nie ukrywa, że realizuje politykę nakreśloną przez oś Waszyngton – Warszawa – Tel Aviv i do tych zadań miał Panią Fotygę. Prezydent L. Kaczyński realizuje w Eurpie i Azji interesy w/w państw. Polska nie ma własnej polityki zagranicznej, ta polityka jest narzucona z zewnatrz, a realizują ją agenci zainstalowani w władzach Państwa Polskiego. Z polityki zagranicznej uprawianej przez Prezydenta L. Kaczyńskiego można napisać ,,Po same uszy w kłopotach, czyli Katastrofalna Prezydentura L. Kaczyńskiego.

RK A argumenty za taką diagnozą może Pan przedstawić?

Proszę bardzo, np.; rocznica marca 68, była bardzo czule i uroczyście obchodzona przez Prezydenta L. Kaczyńskiego i jego brata, media pisowskie od rana do wieczora przez cały marzec trąbiły o tzw. wypędzonych ,,opozycjonistach demokratycznych” z Polski. A jak Polska obchodziła rocznicę zakończenia okrutnej II wojny światowej, jakie mieliśmy uroczystości z tym związane? Nie było żadnych. Pomimo, że Polacy ponieśli straszne ofiary, zginęło ok. 6 mln Polaków. Polska prawie zrównana z ziemią, dla polskiego prezydenta ważniejsza jest rocznica kłótni między zydowskimi komunistami z marca 68 niż śmierć milionów Polaków, tym bardziej, że z marcem 68 Polski Naród nie miał nic wspólnego, ponieważ to tylko w rodzinie okupantów naszego narodu doszło do kłótni. Jak taki, mały pyszałkowaty człowiek może się tak zachować? Prezydentem wybrali go Polacy- Katolicy, on ma nas za nic, gardzi ofiarami II wojny światowej, zakompleksiony słaby człowiek, bojacy się narazić jakiejś gadzinówce niemieckiej. Mamy niewiarygodnego, tchórzliwego prezydenta- takiego samego, jak Kwaśniewskiego. Skandaliczny poparty brakiem elementarnej wiedzy historycznej wywiad L. Kaczyńskiego do gazety Rzeczpospolitej z dn. 17 maja 2008 roku. W imię czego i dla kogo Polska Kwaśniewskiego i Kaczyńskich napadła na suwerenne kraje takie , jak Irak i Afganistan? W czyim interesie broni całości terytorium Gruzji, a w imię czego poparł oderwanie rdzennych ziem serbskich Kosova od Serbii. Widać gołym okiem, że Prezydent Kaczyński tylko jest marionetką rządzących światem neokonserwatystów – syjonistów, wyznawców polityki Trockiego. Polityka taka nazywana jest wojennym globalizmem. Ja pragnę, aby Polski Prezydent i Rząd prowadzili aktywną politykę wschodnią- ale korzystną z punktu widzenia interesów naszego Państwa, a Prezydent Kaczyński prowadzi politykę wschodnią z punktu widzenia interesów globalnych firm paliwowych z siedzibami w USA. Walka idzie o pacyfikacje wszystkich państw leżacych wokół morza kaspijskiego za pomocą instalowania tam na prezydentów swoich agentów, po to- aby była bezpiecznie transportowana ropa i gaz z tzw. krajów morza kaspijskiego niezwykle bogatych w ropę i gaz. Paliwa te, mają być transportowane do Europy, ale przede wszystkim otwiera się chłonny rynek Azji z Chinami na czele i Indiami, które razem wzięte będą konsumować więcej ropy i gazu niż cały obecnie świat.

RK. Może chodzi Prezydentowi o nasze bezpieczeństwo energetyczne?

ZW Jesli juz to napewno nie nasze. Proszę, zauważyć, jak L. Kaczyński zachowuje się w sprawach bezpieczeństwa energetycznego Polski. Pod tym hasłem kryją się interesy ExxonMobil,- tam, gdzie ma rozległe interesy ta firma, tam pokazuje się L. Kaczyński, w ten sposób może Polsce przynieść kolosalne straty w zabezpieczanie Polski w energie gazową i paliwową. Jak czytam w wszystkich gazetach, że dla Polski to jest ,,jedyna nadzieja na kazachską i azerską ropę” to mi się niedobrze robi od tych bzdur. Tu chodzi o 25% złóż ropy i gazu zakupionej przez ExxonMobil za grosze, za łapówki, od Prezydenta Kazachstanu w Kazachstanie przez tą superpotężną amerykańską firmę, która jest mocno powiązana z obecną ekipą rządową w Waszyngtonie. Oczywiście, że trzeba dążyć do dywersyfikacji dostaw ropy gazu- ale nie wolno płacić księżycowych cen. Dywersyfikacja to nie tylko import. Polska może być samowystarczalna energetycznie, bo już tak było pod koniec lat 70-tych, pieniądze za sprzedaż węgla pokrywane były w całości na zakup ropy naftowej. Teraz trzeba wykorzystać w energetyce wody geotermalne, zwiększyć wydobycie gazu i ropy w Polsce, przestawiać się na paliwo wodorowe, gazyfikacje i czysta exploatacje wegla. Na Boga jestesmy potentatem wegla, potentatem miedzi. Kryminogenny jest zakup dostępu do złóż gazu i ropy na morzu norweskim przez PGNiG za czasów PiS-u, za 5 mld m3 gazu już dziś Polska zapłaciła na rzecz ExxonMobil 1 mld 200 mln $, gaz będzie ,,dostarczony” dopiero za pięć lat. Właścicielami ExxonMobil jest rodzina Rockeffelerów. Ropa i gaz od firmy ExxonMobil będzie dużo droższa od tej sprowadzanej z Rosji. Pod słusznymi hasłami dywersyfikacja dostaw do Polski gazu i ropy, kryje się zamysł wyeliminowania monopolu dostaw ropy i gazu z Rosji do Polski, na monopolistę dostawcę ropy i gazu z ExxonMobil. Podobny manewr koledzy Kaczyńskich zrobili prywatyzacją z TP S.A, gdzie monopolistę państwowego zastąpiono monopolistą Francuskim. Jeżeli już mamy importować ropę to proszę bardzo Prezydent Chugo Chavez sprzedaje ją obecnie po 90 $ za baryłkę i chce dużo statków wielokadłubowych do przewozu ropy. Polska może, mieć tanią ropę i jeszcze ogromne zamówienia dla polskich stoczni. Jak Pan spyta Polaków na ulicy jaki chcą mieć gaz i jaką ropę, 99% odpowie – Tanią. Każdy prezydencki Prezes rafinerii Orlenu (obecnie jest to człowiek L. Kaczyńskiego) winduje ogromne zyski w firmie kosztem wszystkich kierowców po to- aby niepolskim akcjonariuszom nabić duże pieniądze w ramach dywidendy oraz w tych rafineriach są sztucznie zawyżane koszty stałe, zamiast ich obniżać. Cena paliwa średnio mogłoby kosztować nawet o 1 zł. mniej i tak te rafinerie przynosiły by zyski. Proszę zauważyć, jak mocodawcy agentów zainstalowani w najwyższych gremiach władzy w Polsce rzucili się na Premiera Tuska, za to, że ten tylko podał rękę Chavezowi na szczycie państw w Limie i węszą- aby czasami Polska nie podjęła rozmów gospodarczych z Wenezuelą.

RK. Panie Zygmuncie zapomina pan co mowia jedynie sluszne autorytety- Hugo Chavez to przecież „dyktator”i komunista, tak przynajmniej przedstawiają go amerykańskie massmedia, a z takimi podobno nie wolno robić interesów gospodarczych
.
Taki dyktator- jak z mnie i pana razem wziętych komuniścii- homosie!!! On wziął wszelkich złodzieji, którzy prowadzili rabunkową eksploatacje wenezuelskich złóż ropy naftowej za fraki i wywalił na zbitą twarz. Od tego są ,,amerykańskie” media, aby odwrócić uwagę opinii światowej i wmówić im, że kto nie słucha gangsterów światowej finansjery to jest albo komuch, albo dyktator. Amerykańskim żydom nie przeszkadza robić interesów z ,,czerwonymi” Chinami. Podejrzewam, że gdyby nie byli uwikłani Amerykanie w okupacji Iraku, Afganistanu, zapewne zbombardowali by Wenezuele- jak wcześniej uczynili to bezprawnie z Serbią. Interesy gospodarcze Polska powinna robić z każdym- o ile one są korzystne dla naszego Państwa i Narodu.

RK Czy nie obawia się Pan dominacji w tej części Europy w tym Polski - Rosji, czy nie lepiej ,,trzymać”tylko z USA.
Pewnie, że się obawiam. Polski interes narodowy musi brać góre nad sympatiami politycznymi. My i nasze pokolenia zawsze będą żyć w tej części świata i musimy ułożyć sobie wzajemne stosunki z każdym z sąsiadów oparte o prawdę i wzajemne partnerstwo. Pamiętać należy o zbrodniach i rozliczać je i niewoli sowieckiej o ludobójstwie Niemców.
Przecież, pierwszymi ofiarami bezbożnego komunizmu w ramach Państwa Sowieckiego byli Rosjanie. Mądry Polski Rząd i Prezydent muszą prowadzić taką politykę, która nie jest dla nikogo wasalna, a oni nie są niczyimi wasalami, Niestety tak nie jest, jak oni widzą , że przywódcy polscy są słabi, zakompleksieni, agenci innych wywiadów, to mogą sobie używać do woli kosztem naszej kultury, naszego Państwa i Narodu. Okazuje się pó?niej, że to my Polacy musimy zawsze kogoś przepraszać, komuś oddawać majątek narodowy, tylko kto nas przeprosi za ludobójstwo II wojny światowej i ludobójstwa komunizmu w latach 44-56, ludobójstwa na kresach dokonanych przez dzicz z pod znaku UPA-OUN, kto nam Polakom zwróci pół Polski na wschodzie? Niestety Polska nie miała i nie ma przyjaciół. USA już raz nas sprzedali w Jałcie. Obecnie mają nas za swoich wasali przeciwko Rosji. Perfidnie nas oszukali z tzw. ,,offssetem”, samoloty, które zakupiliśmy nie do końca się dobrze sprawdzają. Wykorzystali swoich agentów z polskiej polityki, którzy napadli na suwerenne kraje jak; Irak i Afganistan, wykorzystali tych swoich podłych polityków do opowiedzenia się za oderwaniem Kosowa od Serbii. Ja człowiek ,,S” strasznie się zawiodłem na amerykańskiej polityce. Oni nas traktują- jak niewolników, jak sowieci, tylko różnica polega na tym, że sowieci mordowali, zamykali do więzień, a teraz systemem ekonomicznym okradani jesteśmy z swoich owoców pracy, zaszczepia się nam poprzez libertyńskie media nihilizm moralny, zabijanie niewinnych ludzi, lansowanie życia w ramach związków homoseksualnych, obrażania nas nagminnie bez żadnych kar uczuć religijnych.

RK USA jak twierdza ci co wszystko wiedza- wspiera nas w sprawach polityki wschodniej. Czy slyszal juz pan o propozycji z jaka wystapil bardzo wplywowy reprezentant zydowskiego i proizraelskiego lobby w Senacie US, senator z NY pan Charles Schumer?
Otoz ni mniej, nie wiecej zaproponowal Rosji, ze Ameryka zgodzi sie na powrot wplywow Rosji we Wschodniej Europie..za poparcie na Bliskim Wschodzie. Oczywiscie wg zasady obowiazujacej Power House polityki USA – Israel First?

Rosjanie i USA zawsze w imię dobrych interesów dogadają się nad głowami Polaków i my zostaniemy na lodzie. Podobną rolę Prezydent odrywa w sprawie tzw. Tarczy antyrakietowej (czytaj antyatomowej), domaga się pod szyldem ,,tarczy” instalowania na naszym terytorium głowic nuklearnych przeciwko Rosji. Bajki wciska Polakom, że ,,tarcza” ma chronić nas przed głowicami nuklearnymi z Iranu i z Korei Pół.? Rosja też wyceluje w te ,,tarcze” swoje głowice. Skuteczność takich ,,tarcz” jest tylko 12%, sami generałowie amerykańscy o tym mówią. W razie konfliktu wschód-zachód co może czekać nas i nasze pokolenia? Skuteczność takich ,,tarcz” wynosi tylko ok. 12%, sami generałowie amerykańskiej armii o tym ostrzegają. Proszę zauważyć jak nie odpowiedzialna jest polityka dyktowana z NY a realizowana przez swoich kapusi. Amerykanie żądają terenu eksterytorialnego ok. 5000 h w Polsce na funkcjonowanie swoich wojsk. Czy coś się w Polsce zmieniło? Jeden okupant wyszedł drugi przychodzi, jednych zdrajców Polacy popędzili przyszli zdrajcy następni. Czy Polska jest i czy w takiej sytuacji będzie Niepodległa? Rola Prezydenta jest tu kluczowa, ale służąca komuś innemu, a nie nam Polakom.
Natomiast w swietle najnowszej wypowiedzi senatora Schuera wylazi cala nedza , nieudolnosc i krotkowzrocznosc polityki zagranicznej naszych polskich ekip rzadowych i ich kierownikow. Teraz dokladnie widac, ze tzw „tarcza” to wirtualny argument w przertargu geopolitycznym. Polska i cala reszta tzw „gorszej Europy” za virtualna”Tarcze”, ktora nawet nie powstanie. To powinno dac wiele do myslenia wszystkim normalnym Polakom. Mysle, ze Rosjanie nie sa az tak glupi, jak wydaje sie panu Schumerowi.
O polityce euro-pejskiej należy wspomnieć haniebnym zachowaniu Kaczyńskiego w sprawie Tzw. ,,Traktat Reformującego UE”. Bez zdania opinni publicznej zgodził się na ero-łagry przyklepując tą bezbożną Konstytucję UE. To Miller obronił ,,Nicejskie” zapisy korzystne dla Polski a ci o jakiejś ,,joaninie” wspominają??? Prezydent L. Kaczyński jest zwierzchnikiem sił zbrojnych, a Polskie Wojsko jest przez kolejne ekipy rozbrajane w zamian dostajemy jakis złom z Niemiec ,,Leopardy,” a z USA ,,awaryjne” samoloty zresztą za niebotyczną kwotę. My, Polacy nie mamy własnego nowoczesnego systemu obronnego, my nie wiemy, czy wygramy wojnę z np.; Białorusią. Polska to 38 mln ludzi- musi mieć swoją wlasna odstraszającą broń, silną armię zawodową z całym systemem obrony terytorialnej, począwszy od Powiatu po Województwo po cały kraj. Zaraz zdrajcy powiedzą, że nas na to nie stać, ale ich stać na wyprowadzania około 60 mld zł rocznie z naszego systemu finansowego. Czy Prezydent ma jakąś wizję naszej dotkryny obronnej, poza tym, że coś ględzi o obronie nas przez NATO, tak jak nas bronili w 1939 roku a pó?niej przyklepali naszą ,,niepodległość” w Jałcie. Oczywiście, że jeżeli już do tego NATO nas komuna z pseudoprawicą wepchnęli, to musimy traktować NATO jako uzupełnienie naszego systemu obronnego, w żadnym wypadku zastąpienie go obcymi wojskami i technologią.

R.K W takim razie rządy PO-PSL są może lepsze od PiS-Smoobrony i LPR, a Tusk byłby lepszym Prezydentem od Kaczyńskiego.

To są wybory między chorobą- cholera, a tyfusem plamistym. W polityce zagranicznej Tuska, do osi Waszyngton-TelAviv-Warszawa dołączył by Berlin i tu była by ,,zmiana”. Rządy jedne od drugich niczym się różnią, jedni i drudzy mówili, że z prywatyzacji będzie tyle, a tyle pieniędzy, że budżet będzie miał deficyt 35 mld zł a drudzy, że 34,8 mld zł, jedni sprzedawali majątek i drudzy to robią, jak nie było autostrad tak nie ma czy był Pis czy jest PO, jedni i drudzy nie chcą naprawić służby zdrowia, tylko chcą ją sprywatyzować, jedni i drudzy mają podobną politykę w ramach UE itd. Wybór między PO a PiS jest fałszywym wyborem. Polskojęzyczne media i to wszystkie bez wyjątku, próbują podzielić polską scenę polityczną na dwie partie, tą skupioną wokół PO – lewicę liberalną a wokół PiS – prawicę liberalną, taki system partyjny funkcjonuje w USA, ponieważ tam jest ten system to ci agenci ich wtłaczają Polakom, że w Polsce też tak musi być. W USA jest wymieszany różnokolorowy Naród, to łatwo ich pacyfikować. Podobnie chcą to zrobić u nas, czy będziesz głosował w USA na partię Republikańską czy Demokratów, a u nas jak będziesz głosował na PO lub PiS to w jednym i w drugim przypadku wybierzesz masona, agenta tzn. głosowałeś za tym samym co było dotychczas. Chodzi o to -aby w Polsce zmienić system narzucony nam przez globalistów i to tych o zabarwieniu ,,trockistowskim”, przemianowany na neo-konserwtyzm – syjonizm. System taki w Polsce ,,sumiennie” realizują osoby podejrzane o agenturalność. A więc trzeba rozwiązań systemowych począwszy od zmian Konstytucyjnych, prawnych, polityki zagranicznej, tej szczególnie w ramach UE. Polska może się rozwinąć tylko poza strukturami ,,takiej” UE. Polska powinna dążyć do likwidacji Traktatów: z Mastricht, Amsterdamskiego, Lizbońskiego itp, a więc powrotu do EWG lub coś podobnego, niech suwerenne kraje współpracują w sprawach gospodarczych i na warunkach partnerskich w Europie. Europa musi oddychać dwoma zdrowymi płucami, nie da się żyć w pokoju w Europie bez współpracy z Rosją, tą chrześcijańską Rosją. ,,Polska polityka” jak dotychczas polegała na tym, że rządzący komuś z zewnątrz służyli, teraz jest to samo. Jedni służyli bardziej UE, drudzy służyli bardziej USA, a kto służyć ma Polsce i Polakom?

RK Powiadaja ze nadzieja była w budowie tzw. IV RP.

Ja nie miałem żadnych nadziei na żadną budowe IV RP. Kaczyńscy, chcieli uciec z III RP, ponieważ to oni pierwsi w Polsce systemowo w ramach swoich fundacji uwłaszczali się, wtedy kiedy byli u władzy w kancelarii Prezydenta Wałęsy. Przejęcie majątku Skarbu Państwa na rzecz fundacji prasowej Solidarności odbyło się w sposób kryminogenny. Wartośc dziś tego majątku sięga ok. 500 mln zł, część tego majątku sprzedali spółkom żydowskim. A największe interesy w ramach swoich fundacji i spółek Kaczyńscy robią z obywatelem Izraela o nazwisku Moshe Mor (poszukajcie w googlach informacji o tym panu) takich Moshe Morów w Polsce jest wielu, oni robią gigantyczne interesy na rynkach nieruchomości w Polsce. Duże miasta w większości są opanowane przez nich. Kaczyńscy chcieli uciec do IV RP, bo bali się rozliczeń za III RP, chcieli ,,grubej kreski” dla złoczyńców III RP. Kłamstwem i demagogią jest, że Kaczyńscy chcieli kogokolwiek rozliczać, oni nie rozliczali oni tuszowali wiele gigantycznych afer w Polsce z początku Lat 90-tych. Trzeba pamiętać, że w kluczowych sprawach dla naszego narodu i państwa, Kaczyńscy opowiedzieli się przeciw wpisaniu do Konstytucji ochrony życia oraz opowiedzieli się za bezbożną masońską Konstytucją UE.

RK Niedowiary! Kaczynscy tuszowali takie afery?

Podam jeden- ale za to bardzo konkretny przykład. Kiedy L. Kaczyński był prezesem NIK w latch 93-97, kontrolerzy NIK wykryli wielką aferę związaną z wyprowadzaniem z kont PZU pieniędzy do spółki ,,Laktopol” a ta spółka wymieniała złotówki na dolary i wysyłała te pieniądze na prywatne konta Bagsika i Gąsiorowskiego, którzy przebywali w Izraelu. Kiedy kontrolerzy przynieśli końcowy raport do zatwierdzenia przez Prezesa NIK L. Kaczyńskiego, Prezes raport ten utajnił, na kontrolerów NIK nałożył klauzule tajności w tej sprawie. Wyprowadzono z PZU 39 mln $. Na tą okoliczność powstała tylko notatka służbowa, podpisana przez ówczesnego dyrektora biura Prezesa NIK Wojciecha Jasińskiego pomimo, że zebrany materiał opierał się w dużym stopniu o dokumenty UOP i Izb Skarbowych. Podejrzewam, że dziś te pieniądze pod różymi hasłami wracają do Polski z Izraela. Dziwną i wyjątkową podejrzaną transakcją była sprzedaż gruntu i siedziby PiS-u przy ul Nowogrodzkiej na rzecz Izraelskiej spółki. Pomimo sprzedaży władze PiS-u nadal tam urzędują. O interesach PC z Art.,B i o interesach PC z FOZZ-em i finansowaniu ich przez te spółki innym razem. Skuteczną i chaśliwą obroną dla takich przekrętów Kaczyńskich jest mówienie, że ich KGB prześladuje, WSI, komuna itd. a naiwni działacze PiS-u, zakompleksieni, w większości rozwodnicy lub rozwódki, albo starzy kawalerowie i stare panny, muszą mieć jakiegoś wroga, Kaczyńscy łatwo wmówili im, że wróg to komuna i Rosja.

RK. Twierdzi Pan, że PiS nie rozliczał afer kiedy rządził, że pan Ziobro był złym Ministrem Sprawiedliwości?
Jak już wcześniej mówiłem, gdyby doszło do prawdziwych rozliczeń tej czerwonej i różowej nomenklatury z III RP, to Kaczyńscy- jako jedni z pierwszych trafiliby do więzienia, dlatego wymyślili scenariusz, z którego wynikało, że będą się aresztować nawzajem z własnej ekipy rządowej, tak by odwracać uwagę wyborców od tych prawdziwych przestępców, którzy systemowo ,,zgodnie z prawem” sprzedawali Polskę. Mogli choć kilka złodziejskich prywatyzacji rozliczyć np; sprzedaż za 26 mln zł. 65% udziałów PHS, w skład którego wchodziły cztery huty, sama ziemia to ok. 2,700h, złomu w tych hutach było za 6 mld zł. itd. Huty sprzedały rządy SLD-wskie, a co zrobił PiS gdy był już przy władzy, sprzedał dalsze 25% akcji PHS za 350 mln zł i się szczycili tym, że oni za sprzedanie mniejszych udziałów wzięli więcej pieniędzy. Nie ważne było dla nich, że majątek tych hut wart był ok. 100 mld zł. Podobnie z PZU, aż się prosiło aby złożyć pozew do polskiego sądu celem unieważnienia złodziejskiej prywatyzacji PZU, zgodnie z wnioskiem Komisji Śledczej. Żadnych działań w tej sprawie. Komisje Śledczą powołali, tylko po to aby skompromitować samo domaganie się rozliczeń prywatyzacji banków w dodatku przewodniczącym tej Komisji zrobili młodego, pyszałkowatego posła, który nie orientował się o co chodzi z tymi sprzedanymi bankami. Pomijajam szczegóły, ale jak przejmowali władzę pod hasłami patriotycznymi- które zobowiązują- to powinni zacząć od inwentaryzacji majątku narodowego, wycenić, go podobnie, jak to robią wszyscy magazynierzy przy przekazywaniu sobie magazynu. Pisowskie rządy pudrowaly ten stan rzeczy po swoich poprzednikach. Żadnych zmian systemowych w gospodarce. Jeśli chodzi o Ministra Ziobro to zawiodłem się na nim. Sądziłem, że on jest lepiej przygotowany do pełnienia fukcji Ministra Sprawiedliwości, niestety- ale działania jego były chaotyczne nastawione na politykierstwo, tanią reklame własnej osoby. Pomijam to, że Ziobro okazał się nie do końca obrońcą życia- oraz pokazał, że jest za państwem UE, kosztem Polski. On nie rozliczył nikogo konkretnego z oligarchów. Kompromitacja z ekstradycją Mazura, kompromitacja z doktorem Garlickim, śmierć Blidy, kompromitacja z hakami na Leppera, kompromitacja z ustawą lustracyjną, która jest gorsza od poprzedniej itd. W każdym działaniu Zbiory, które dotyczyły tych w/w spraw i innych stawiał on na interes medialny swojej partii, oraz na przypodobaniu się braciom Kaczyńskim. Zapłacil za to bardzo wysoką cenę polityczną, kto słucha Kaczyńskich to żle na tym wychodzi. Wiele informacji o przekrętach podawałem mu na ,,tacy” -ale nic z tego nie wynikało. Napisałem interpelację dotyczącą sprzedaży 54 h ziemi w Ursusie z stratą dla Skarbu Państwa na kwotę ok. 300 mln zł. Odpisała mi zastępca Ministra Ziobro Pani Beata Kempa informując mnie, że sprzedaż odbyła się zgodnie z prawem, ziemię tą nabyły europejskie fundusze Kuny i Żagla, fundacja tych panów była swego czasu finansowana przez budżet Warszawy pod kierownictwem L. Kaczyńskiego. To była prawdziwa afera gruntowa związana z przekształceniem ziemi, ale nie była aferą medialną, tylko kryminalną w tle z byłym Prezydentem Warszawy L. Kaczyńskim.

RK. Jakie Pan widzi wyjście z tej sytuacji- o czym nie dyskutujemy to bagno. Każdy to albo nieudacznik, albo agent, kto ma nami rządzić? Massmedia jak wszystkim wiadomo są w rękach liberałów, trudno się przebić przez nich.
Panie Romanie, najgorsze jest to, że materiały tajnych służb komunistycznych i te z Warszawy i te z Moskwy przejęte zostały przez różne obce wywiady, tak samo z agenturą. Agenci ci o tym wiedzą i mamy spór w Polsce, czy np.; być pro-moskiewski, pro-izraelski, pro-amerykański czy pro-niemiecki. Spór w Polsce toczy się wśród tych agentów- jak ktoś zdobędzie władzę w Polsce to dana stolica ma więcej do powiedzenia. Poprzedni Rząd stawiał na oś Waszyngton- Tel Aviv a obecny Berlin – Tel Aviv- Waszyngton. Tylko Polaków i Polski nikt nie reprezentuje. Czy jest jakaś różnica polityczna pomiędzy prezydentem Kwaśniewskim i Kaczyńskim?
Nie prawda, że media są tylko w rękach ,,liberałów”. TV publiczna, jest w rękach PiS i LPR, ale oni nie chcą lub ich mocodawcy zabraniają im, realizować Narodową TV, która powinna być pośrednikiem porozumiewania się Polaków, a jest TV porozumiewania się Narodu żydowskiego, o nich tam ciągle się mówi, zatrudnia tam się za ogromne wynagrodzenie dzieci byłych komunistów. Przecież Prezes TVP, Prezes PR to byli komuniści. Jest też Radio Maryja, które z wielką radością przywitałem, dzieliłem się swoimi dochodami z tym radiem, teraz w stosunku do mnie i wielu podobnie myślących zastosowano cenzurę. Za to, że nie chwalę PiS-u, partii rozwodników, rozwódek i zwolenników zabijania nienarodzonych dzieci, euro-pejczyków. Jest TV Trwam, przez dwa lata utrzymywałem TV Trwam oddział w Rzeszowie, nikt nie powiedział mi nawet dziękuje, w zamian, też mam tam cenzurę z powodu ,,wrogiego” stosunku do PiS. Niestety, ale media Ojca Rydzyka w sprawach politycznych ciągle się mylą. Nie wiem czym jest to spowodowane, może za dużo wokół Ojca Tadeusza kręci się byłych członków z PZPR z Sulatyckim na czele? Popieranie Wałęsy na Prezydenta Polski w 1995 roku było wielkim błędem, popieranie złodziejskiego AWS-u było błędem, popieranie na Prezydenta w 2000 toku M. Krzaklewskiego, kompletnie nie przygotowanego do pełnienia tej funkcji spowodowało reelekcję Kwaśniewskiego, popieranie do Sejmu w 2001 roku PiS-u, AWS-u, LPR-u, PSL-u było błędem, zamiast postawić na jedną partię. LPR mogła mieć wtedy z 100 posłów, popieranie L. Kaczyńskiego było kardynalnym błędem z góry było wiadomo, że Kaczyński będzie przekształcał Polskę w ,,judeopolonię”, naocznie to widać, że tak jest. Obecnie w interesie żydowskiego przemysłu naftowego, wtrąca się w wewnętrzne sprawy Gruzji, pod hasłem walki z Rosją, wielką krzywdę wyrządza Polsce, taka pajacowata polityka L. Kaczyńskiego. Uważam, że ktoś powinien odpowiedzieć za te ,,błędy” polityczne podejmowane przez środowisko związane z Radiem Maryja, jeżeli to środowisko popierało AWS, to współodpowiada za haniebne czyny rozbioru Polski przez to ugrupowanie polityczne. Podobnie jest teraz, popieranie przez RM, Zająca i M. Jurka w wyborach do Senatu z Podkarpacia, to w takiej sytuacji zaciera ręce masoneria, wiadomo, że pierwszy to postać bezbarwna politycznie, nie narazi się nikomu, a drugi to gra rolę nakreśloną mu prze tajnych swoich mocodawców. Z takiego wyboru tylko wrogowie Polski są zadowoleni. Czy Oj. Tadeusz Rydzyk nie zdaje sobie z tego sprawy, że na końcu jest zawsze postawiony- jako ten najgorszy ksiądz, bardzo zły, łatwy do ataku. Masoneria ma za zadanie pokazywać szczególnie młodym Polakom, że wiara, kościół- to coś złego opuszczajcie go! Niestety- ale tak się dzieje. Ojciec Rydzyk przedstawiany jest przez komunistyczno-liberalne media -jako zło, ale jego doradcy nie są atakowani, tylko on. Ojciec Rydzyk musi zmienić osoby otaczające go, szczególnie te które współpracowały z komunistami. Wystarczy sprawdzić dokładnie życiorysy, Sulatyckiego, Kawęckiego, J.R.Nowaka i innych.

RK. A byliby lepsi ludzie na urząd Prezydenta, lub na Senatora na Podkarpaciu?

Czy Jan Łopuszański był gorszym politykiem i Polakiem od Krzaklewskiego, czy Olszewski (choć mniej szkód by zrobił Polsce) był gorszym politykiem od Wałęsy, a zamiast Kaczyńskiego można było wystawić innych np; prof. Jaroszyńskiego, prof. Kozłowskiego i wielu innych poczciwych Polaków. Co do Senatora, to nie będę sam siebie chwalił, ale proszę uczciwie przeanalizować mój dorobek, jako działacza ,,Solidarności” oraz jako Posła na Sejm z moimi adwersarzami. Pytam gdzie był V-ce Marszałek Sejmu St. Zając za czasów AWS-UW, gdy ten układ antypolski rozkradał na potęgę majątek narodowy, schładzał gospodarkę, doprowadził do 4 mln bezrobocia? Jaki ma program Marek Jurek? Oprócz tego, że trzeba kochać ,,wybrany naród” i oddać im polskie majątki.?

RK. To prawda- był Pan bardzo pracowitym posłem, uderzał Pan celnie w oligarchie finansową i koterie uwlaszczajace nomenklature. Pamieta pan na poczatku lat 90 pisalem w pana obronie i ostrzegalem, ze nadepnal pan na ogon wscieklej bestii..
Proszę pana, ja za to dziś płacę wysoką cenę, ciągle mam różne sprawy z powództwa cywilnego zakładane przez wrogie Polsce firmy jak; Eureko z którą przegrałem i mam do zapłaty ok. 40 tys. zł. i już nasyłają mi komorników, a ci są naciskani są przez żydowską spółkę komandytową Cameron Mc Kenna. Wygrałem z firmą Sobieski dystrybucja, którym zablokowałem przejęcie polskich polmosów, wygrałem z PCC którzy chcieli przejąć zakłady chemi ciężkiej, jeszcze mam proces z komunistą z Rzeszowa który trzęsie całym województwem. Nie mogli mnie zniszczyć- jako działacza związkowego podczas obrony Ursusa, nawet mordując w rytualny sposób mojego rzecznika prasoweo śp. A. Krzepkowskiego- oraz jako Posła, teraz chcą mnie zniszczyć finansowo w ramach ustawionych procesów takich, jak ten z Eureko. Ja- jako jeden z nielicznych posłów wiedziałem na czym polega geszeft na naszym narodzie i ja o tym mówiłem z Trybuny Sejmowej lub na Komisjach Sejmowych.

RK. Na czym polegał ten geszefte???

Pomijając zniszczony lub ukradziony majątek narodowy warty około 800 mld $, to co roku Polska płaci na rzecz międzynarodowych gangsterów finansowych haracze w wysokości ok. 60 mld zł. Budżet Państwa Polskiego rok w rok przeznacza ok. 30 mld zł na rzecz obsługi długu publicznego. W ciągu ostatnich 18 lat przeznaczyliśmy na ten cel ok. 400 mld. zł? Proszę zauważyć ile można było wybudować fabryk, szpitali, obniżyć podatki itd. Jest rzeczą niesamowitą, że powodem takiego stanu rzeczy jest zapis w Konstytucji art. 220 który zmusza każde rządy do zadłużania Polski tylko w prywatnych instytucjach finansowych. Polska nie ma nawet kontroli nad czekami, tylko gangsterzy międzynarodowi od lichwy.

RK Skąd takie kwoty?
Dług publiczny tworzy się z zaciągniętych kredytów w prywatnych instytucjach finansowych przez kolejne rządy, na wysokie procenty oraz Minister Finansów uruchamia rocznie warte po kilka mld zł. tzw. bony skarbowe, lub obligacje oprocentowane na kilka procent w skali roku. Jeżeli te ,,papiery” trafiają w polskie ręce to pół biedy, ale w 90% wykupują je banki zagraniczne i prywatne międzynarodowe instytucje finansowe. Gangsterzy ci nic nie robią tylko po roku czasu z 1mld mają np.; na czysto 80 mln zł. Nie muszą się wysilać z pracą z klientem, ponieważ z góry Budżet Państwa gwarantuje im wysokie zyski. Czym wyższa stopa procentowa NBP tym większe kwoty przeznaczane są na obsługę tych papierów dłużnych i kredytów. To jest jeden mechanizm okradania, drugi to sztuczne windowanie wartości złotego. Jeżeli dolar kosztuje 2,20 zł. a euro kosztuje 3,30 zł. to cały kapitał obcy w Polsce (banki, Orlen, sieć super i hipermarkety, i inne) uzyskuje zyski netto w kwocie ok.40 mld zł rocznie i wymienia w NBP złotówki na dolara po 2,20 zamiast po 3,50 to daje im ok. 18 mld $ zamiast 11mld $ czyli polityka NBP przyczynia się co roku do tego, że obcy kapitał wyprowadza dodatkowo z polskiego systemu finansowego owoce pracy Polaków. To jest jeden z tych geszeftów. Sztuczny kurs złotego do walut obcych powoduje też, że polski eksport staje się nieopłacalny, a w zamian tego import daje zyski. Stąd problemy min. Huty szkła w Krośnie, a wcześniej Ursusa, Stoczni polskich, i innych. Kto wie z Polaków, że nasze rezerwy finansowe w kwocie ok. 45 mld $ zdeponowane są w różnych międzynarodowych instytucjach finansowych na średnio 1,5% w skali roku, a Polska zaciąga kredyty i drukuje papiery dłużne na 8%, czyli pożyczamy sami od siebie z tym, że różnica między lokatą a pożyczką wynosi 6,5%!!!

RK. Włos się jeży kiedy się tego słucha- ale co robić, jakie jest wyjście z tego marazmu?

Budować świadomość Narodu Polskiego, szczególnie wśród młodzieży, tylko rozbudzona świadomość Polaków może być przeciw wagą dla niepolskiej mafii politycznej i ich agentów. Docierać z materiałami przywódców Narodowych, każdy młody Polak musi przeczytać ,,Myśl nowoczesnego Polaka” Romana Dmowskiego. Polacy muszą się bogacić, tworzyć wokół siebie klasę średnią, pomagać słabszym, walczyć o politykę parorodzinną, być aktywnym w swoim środowisku, uczyć się, pogłębiać swoją wiedzę, być na czasie, organizować różne stowarzyszenia w miejscu zamieszkania, fundacje, działać w organizacjach narodowych, zdobywać przyczółki w samorządach, być przyzwoitym Polakiem itd.

RK. Czy obecnie Polacy mogą liczyć na kogoś z polityków polskich, czy takich mamy?

Oczywiście, że wielu bardzo mądrych i uczciwych Polaków działa lub ociera się o politykę, ale jest to stanowczo za mało. Więcej powinniśmy oczekiwać od takich osób jak; prof. Jaroszyński, prof. Kozłowski, prof. Zimny, prof. A. Rażny, prof. Żyżyński, C. Mech, J. Łopuszański, i wielu innych. Jest grupa wojskowych, która zaczyna prężnie działać, trwa wokół nich debata co z Polską, kto jest winien temu, że następują ekonomiczne rozbiory Polski? Oni mówią, że chcą w trudnej sytuacji stanąć w obronie swojej Ojczyzny. Polska Armia jest rozbrajana, celowo niszczona to się wyjątkowo im nie podoba . Mamy nie wykorzystany potencjał naszych rodaków, jak pan- rozsianych po całym świecie, możemy do nich się zwrócić- aby wracali tu, gdzie są ich korzenie i dom, który ma na imię Polska. Wokół takich osób i wielu innych powinna się tworzyć alternatywa dla Polski, ale taka alternatywa, która nie będzie pudrować tego co było dotychczas. Grupa taka powinna skupić się wokół następujących zadań; przedstawić nową Konstytucję RP, która ma być nasza Polska, która pokazuje kształt Polski na kolejny wiek. Przedstawieniu programu ekonomiczno-gospodarczego, w którym jest jasno określone jaki system ekonomi przyjmujemy, gospodarki, polityki społecznej. Rola NBP musi być sprecyzowana w Konstytucji, NBP musi odpowiadać za rozwój kraju, zakazane musi być stosowanie lichwy, co z zyskiem Narodowego Banku? Rola Polski w Europie, czy my nadal mamy być w euro-łagrze, czy nie? Jeżeli poza to musimy zaproponować nowe rozdanie w polityce Europejskiej. Jaki system obronny, czy z bronią jądrową, czy z obroną terytorialną, czy może NATO nas obroni? Jaka gospodarka, czy nas stać na samowystarczalność energetyczną, jeżeli tak to w jaki sposób chcemy do tego dążyć? Jaki ustrój rolny, czy możemy być samowystarczalni żywnościowo, co zrobić by poprawić dochodowość polskich chłopów. Nauka, rozwój muszą być dostosowane do potrzeb naszego Narodu, badania i rozwój powinny być kołem zamachowym naszej gospodarki.
My, wszyscy mniej ważni i ważni politycy musimy odejść od uprawiania polityki po cichu, bez narażania się. Jesteśmy w takim miejscu i w takim momencie, że tchórzostwo, zdrada, pycha, nieróbstwo będzie nam wypowiedziane, jak nie przez obecne pokolenie to następne. Czekanie na likwidacje naszego domu – Polski jest wyjątkowym grzechem. Polska musi się wybić na autentyczną Niepodległość wraz z Suwerennym Narodem Polski. Ku przestrodze nas wszystkich szczególnie tych polityków co nie wiadomo na co czekają zacytuję słowa św.Augustyna: ,,żadna niewola nie jest haniebniejsza od dobrowolnej”.

RK.
Dziekuje za wywiad panie Posle i zycze Panu, sobie. a przedewszystkim ,mojemu rodzinnemu polskiemu i katolickiemu Podkarpaciu panskiej wygranej!
Polecam pana dwom wilekim swietym Podkarpacia- swietemu Biskupowi Pelczarowi i Bronislawowi Markiewiczowi. Wierze, ze ich wstawiennictwo wspomoze pana i Podkrpacie tak biskie nam wszystkim.
Szczesc Boze!~
Z. Wrzodak
Roman Kafel –prawnik Regionu Podkarpacie pierwszej Solidarnosci, wiezien stanu wojennego , inetrnowany w Uhercach i Lupkowie. Wydalony z Polski z paszportem z prawem jednokrotnego przekroczenia granicy bez prawa powrotu przez komunistyczny rezim Jaruzelskiego. Zamieszkaly w Texasie.


http://www.wirtualnapolonia.com/teksty.asp?TekstID=328
11 czerwiec 2008

przeslala Elzbieta Gawlas Toronto 

  

Archiwum

Spadek produkcji ropy naftowej
styczeń 18, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Polska - ukraiński akt pojednania
maj 8, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Frasyniuk przeciw koncesji dla telewizji o. Rydzyka
styczeń 24, 2003
PAP
Euro
sierpień 27, 2003
Maciej Winnicki
Ostateczne cele globalistow
styczeń 13, 2008
Markus
Skandal z lekiem corhydron
listopad 9, 2006
Adam Sandauer
Eureka
październik 19, 2005
Artur Łoboda
Jeden z tysięcy podobnych sędziów
styczeń 6, 2003
PAP
Niezdrowe skłonności, czyli co za dużo to nie zdrowo
październik 17, 2007
Artur Łoboda
Oszczędzanie wedle filozofii Kwaśniewskiego
listopad 15, 2003
IAR
Israel Shamir - "PaRDeS – an etude in Cabbala" (Rozdział 18 - ostatni)
maj 21, 2006
Israel Adam Shamir
Europejskie "standardy"
sierpień 23, 2003
PAP
Unijna pomoc dla polskiej rodziny
styczeń 31, 2008
PAP
Paszporty elektroniczne
grudzień 21, 2006
Goska
Gnidy III Rzeczypospolitej
marzec 29, 2003
Dr Marek Głogoczowski
BILANS MAJˇTKU POLSKIEGO
luty 24, 2004
Iran blokuje plany USA w Iraku
kwiecień 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
TE DNI, TE ROBAKI, TE KACZEŃCE
marzec 28, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Order Orła Białego dla Bronisława Geremka
grudzień 11, 2002
PAP
będzie ich w Krakowie 80. Jeden kosztuje 100 tys. zł.
marzec 3, 2005
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media