ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
więcej ->

 
 

Komu i Czemu Iran Przeszkadza?







Coraz więcej Amerykanów obawia się, że grozi im nowa inicjatywa wojenna rządu Bush’a, tym razem przeciwko Iranowi. Amerykanie są w dziś zmęczeni pacyfikacją Iraku i nie mają zaufania do rządu, który wytoczył wojnę Irakowi na podstawie fałszywych oskarżeń, że Irak przygotowuje arsenał broni masowego rażenia przeciwko USA. Atak na Irak był bezprawiem na arenie światowej - jawnym złamaniem prawa międzynarodowego i obecnie jest obawa, że takim samym bezprawiem byłby atak USA i Izraela na Iran, który jest oficjalnie opisywany jako państwo najbardziej zagrażające USA ze wszystkich państw na świecie, według amerykaskiej National Security Strategy.

Stwierdzenie to, samo w sobie, jest dowodem jak bardzo bezpiecznym i niezagrożonym państwem jest USA, jeżli naprawdę najwiekszym zagrożeniem Ameryki jest Iran. W rzeczywistości w razie konfliktu międzynarodowego USA, Rosja i Chiny z ich arsenałami nuklearnymi i rakietowymi, stanowią śmierterlne zagrożenie dla całego globu.
Tymczasem Iran może mieć strategicznie liczącą się broń nuklearną dopiero za dziesięć lat i Iran nie ma pocisków zdolnych przelecieć 16,000 km do celów na terenie USA.

Trzeba pamietać że w podobny sposób wyrażli się neokonserwatysci w rządzie Bush’a o bogatym w pola ropy naftowej Iraku, w 2003 roku. W ONZ ambasador John Bolton dziś grozi Iranowi konsekwencjami, jeżeli kraj ten nie podda się wymogom USA.

Według Washington Post, Bush uważa się za człowieka opatrznościowego, który musi załatwić sprawę Iranu, jeszcze przed upływem jego kadencji, ponieważ podejrzewa on, że jego następcy tego nie zrobią. Tymczasem kandydaci na wybory prezydenckie w USA, posłuszni wobec lobby Izraela, zapewniają, że gotowi są atakować Iran i zmienić reżym w Teheranie, tak jak do tego nawołuje Izrael. Głównym celem neokonserwatystów jest zmiana reżymu w Iranie i kontrola zasobów paliwa tego kraju.

Fiasko pacyfikacji Iraku przez USA przemawia przecwko użyciu wojsk ladowych w walce z Irańczykami, których jest trzy razy wiecej i mają bardziej górzyste i trzykrotnie większe terytorium. Profesor Stephen Zunes z University of San Francisco, autor książek: „Wybuchowa Polityka USA na Bliskim Wsdchodzie,” i „Korzenie Terroryzmu,” uważa że salwy odwetowe rakiet i torped Iranu, byłyby grożne dla marynarki wojennej USA, zwłaszcza w Zatoce Perskiej, a amerykańskie wojska okupacyjne byłyby wzięte w dwa ognie między Irańczykmi i milicjami szyitów w Iraku, nie mówiąc już o podobnych kłopotach w Afganistanie.

Z drugiej strony, Zunes twierdzi, że Izrael posiada ponad 300 głowic nuklearnych i nowoczesne rakiety, tak że jest rzeczą zupełnie nieprawdopodobną by Iran kiedykolwiek zdecydował się atakować Izrael, który również posiada pięć łodzi podwodnych z wyrzutniami rakiet i eskadry samolotów typu F-15 gotowych do ataku bombowego na Iran. Izraelski szpieg-satelita, Ofek-6, jest postawiony w orbicie nad Iranem, odkąd Bush powiedział Arielowi Szaronowi: „Izrael ma prawo bronić się swoimi własnymi siłami.”

Amerykańskie i izraelskie ataki lotnicze na Iran byłyby pogwałceniem ONZtu i prawa międzynarodowego i spotkałyby się z potępieniem opinii światowej w czasie, kiedy USA zabiega o poprawę stosunków z aliantami w Europie i wśród państw Arabskich. Jednocześnie atak na Iran, dałby ekstremistom amerykańskim i izraelskim upragnioną przez nich okazję walczyć w obronie monopolu nuklearnego USA i Izraela na Bliskim Wschodzie.

Wiadomo powszechnie, że Izrael łamie prawa międzynarodowe od początku swego istnienia, a Waszyngton blokuje wetem, sankcje karne przeciwko Izraelowi w ONZcie w Radzie Bezpiezeństwa. Jak dotąd USA dało ponad sto miliardów dolarów na rzecz Izraela ze swego skarbu.

Izrael może sam zaatakować Iran ale w każdym razie musi przeprowadzić rachunek ryzyka takiego przedsięwzięcia. Większość Żydów w Izraelu obawia się skutków ataku na Iran. Jak dotąd Żydzi w Izraelu mniej się przejmowali wypowiedziami prezydenta Iranu, zaprzeczającymi Holokaust sześciu milionów Żydów, niż neokonserwatyści w rządzie Bush’a w Waszyngtonie.

Iran i państwa arabskie chcą stworzyć strefę bezatomową z Bliskiego Wschodu, tak jak takie strefy istnieją w Ameryce Łacińskiej, Południowym Pacyfiku, Antraktydzie, Afryce i Azji Południowej. Natomiast rząd Bush’a twierdzi, że jest dosyć silny, żeby decydować które państwo może mieć broń nuklearną, a które nie może tej broni mieć. Broń nuklearna w Iranie utrudniałaby dominację Bliskiego Wschodu i jego bogactw naturalnych przez monopol nuklearny USA i Izraela.

Profesor Zunes uważa że rządowi Bush’a chodzi o obronę hegemonii USA i Izraela, raczej niż, o zapobieganie nuklearnego zbrojenia. Wykazał to niedawny układ USA z Indiami. Przyszłość pokaże czy Amerykanie jeszcze raz pozwolą neokonserwatystom w rządzie Bush’a i w kongresie w Waszyngtonie, użyć propagandowej „broni masowego oszustwa” na temat „broni masowego zniszczenia” tym razem przeciwko Iranowi, żeby zaatakować następne państwo bogate w płynne paliwo i spowodować następną katastrofę wojenną na Bliskim Wschodzie.
www.pogonowski.com
3 maj 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Wallerstein: Tarcza antyrakietowa: szalony pomysł czy racjonalny cel?
lipiec 25, 2007
Immanuel Wallerstein
Hołota i żydohołota (II)
luty 20, 2006
Artur Łoboda
Raport ONZ: nadchodzi masowa imigracja z krajów biednych do krajów bogatych
marzec 20, 2007
bibula- pismo niezależne
Bezdomni przeciwko integracji
maj 6, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
Czwartego Lipca Dzień Prowokacji?
lipiec 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kupne studia
maj 11, 2006
Jak Polak z zagranicy może pomóc Polsce?
lipiec 13, 2005
Artur Łoboda
Zawłaszczone państwo, III RP cytacją PRL-u
marzec 29, 2006
Marek Olżyński
Trzęsawisko
kwiecień 10, 2003
Wojciech Wlazlinski
Obłęd produkcji broni na świecie trwa. USA i Izrael wzmacniają wpółpracę
październik 3, 2006
bibula
OFE
lipiec 14, 2008
Zniszczone gniazda
czerwiec 10, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Agentura wygrała 28 lat
lipiec 12, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Komunikat
styczeń 4, 2006
Zbigniew Rutkowski
Perspektywy Rozwoju Gospodarczego Chin
kwiecień 11, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
AFERA rozporkowa w Polsce! Naprawde!
grudzień 4, 2006
Jan
Prawo do życia,prawo do śmierci.
maj 28, 2006
tatar
Esbecka gwardia w Agencji
styczeń 24, 2003
http://www.naszdziennik.pl/
Prostytucja
październik 29, 2004
Polska potrzebuje imigrantów
październik 27, 2003
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media