ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
więcej ->

 
 

Turcja Przyjaciel Izraela i Kandydat na Członka Unii Europerjskiej


Turcja jest jedynym sprzymierzeńcem Izraela, wśród państw muzułmańskich. Turcja nie tylko daje Izraelowi otwartą przestrzeń powietrzną do wojskowych ćwiczeń lotniczych, oraz uzdrowiska dla turystów z Izraela, ale nawet regularnie zaopatruje Izrael w wodę za pomocą statków. Ostatnio Ankara odgrywa rolę uczciwego rozjemcy w pertraktacjach między dyplomatami Izraela i Syrii tak, że ambasador Syrii w Waszyngtonie, Ihmad Mustafa, niedawno powiedział: „Syria i Izrael są gotowe nawiązać stosunki dyplomatyczne i zakończyć stan wojenny miedzy nimi.”

Obecnie Izrael potrzebuje stabilnego rządu w Turcji zaludnionej przez 80 milionów obywateli. Turcja ułatwiła spotkanie dwulicowego dyplomaty USA, Stephen’a Hadley’a, z ministrem spraw zagranicznych Iranu, Manouczehr’em Mottami w Ankarze. Prezydent Rosji, Dymitry Miedwiediew, ma również niedługo złożyć oficjalną wizytę w Ankarze, żeby łagodzić nową „Zimną Wojnę” między USA i Rosją, z powodu projektu budowy w Polsce wyrzutni „Tarczy,” której pociski byłyby oddalone o cztery minuty lot od rosyjskich ośrodków kontroli i dowodzenia w Moskwie.

Rosja oferuje Turcji budowę elektrowni nuklearnej po cenach znacznie niższych, niż korporacje USA. Waszyngton stara się ustabilizować reżym w Ankarze i uniknąć kryzysu z powodu sporów wewnętrznych w Turcji, ponieważ obecnie wymaga tego międzynarodowa rola Turcji.

Skorzystał z tej sytuacji premier Erdogan, ostatnio w osłabiony politycznie z powodu jego zatargu z trybunałem konstytucyjnym. Zamieszany jest on w spory między muzułmanami i „świeckimi” Turkami, którzy są przeciwni n.p. noszeniu zasłon na twarzach kobiet. Erdogan’a osłabiają politycznie finansowe problemy w konkurencji między stolicą i prowincjami.

Popularność Erdogan’a wśród mas, jest jego głównym atutem. Gospodarka Turcji dobrze rozwijała się pod jego władzą, co widać w ostatnich ocenach Międzynarodowego Funduszu Monetarnego. Turcja korzysta z roli arbitra, jakoby „uczciwego rozjemcy” w pertraktacjach pokojowych między muzułmanami i Izraelem.

Premier Erdogan jest głównym propagatorem przystąpienia Turcji do Unii Europejskiej. W tym celu musi on przeprowadzić właściwe reformy, żeby kandydatura Turcji na członka Unii Europejskiej miała szanse powodzenia, jako państwo demokratyczne. Obserwatorzy w Azji widzą najlepsze szanse rozwoju Turcji, właśnie jako członka Unii Europejskiej.

Członkostwo w Unii może dać Turcji wzrost dobrobytu, modernizację i postęp społeczno ekonomiczny. Europejskie normy są atrakcyjne dla Turków, którzy są przeciwni ponownemu wzrostowi wpływów radykalnego islamu. Kultura demokratyczno-chrześcijańska w stylu europejskim, miałaby dać przykład Turkom, jak godzić sekularyzm z religijnością.

Przyjęcie Turcji do Unii Europejskiej natrafia jednak na opór we wszystkich państwach, w których już jest duża mniejszość mahometańska. We Francji jest już około 1500 meczetów. W Niemczech niewiele mniej. Konflikt Izraela z państwami muzułmańskimi i propaganda izraelska przeciwko tak zwanemu „islamo-faszyzmowi,” również rzuca cień na szybki postęp Turcji w ubieganiu się o członkostwo w Unii Europejskiej.

Należy pamiętać, że Turcja jest przed Ukrainą w kolejce na przyjęcie do Unii. Trudności w przyjęciu Turcji mogą opó?niać starania Ukrainy w tej sprawie. Trzeba pamiętać, że Unia Europejska składa się z państw o kulturze zachodnio chrześcijańskiej a Turcja należy do wpływów kultury bizantyjskiej i muzułmańskiej. Niektórzy Europejczycy niechętni Turkom przepowiadają, że Turcja nie będzie mogła wejść do Unii Europejskiej przez następne 25 lat.

WWW.pogonowski.com
2 sierpień 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Bojownicy o "wolność"
kwiecień 7, 2007
Piotr Ciszewski
OREDZIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ w 10-ta rocznice Powstania Warszawskiego
październik 2, 2006
Bogdan ps.Trzy Radla A.K.
Wystawa w 100-lecie urodzina Jana Szancera.
listopad 22, 2002
PAP
Lepiej wyjechać, niż zakładać firmę
sierpień 8, 2006
Rewident skarbowy w Radiu Maryja
listopad 28, 2002
PAP
"NATO na Balkanach"
luty 20, 2008
Piotr Bein
Kapitalizm (2)
kwiecień 29, 2004
Artur Łoboda
Kraków: Proces o rekordowe odszkodowanie
październik 7, 2004
W imię Honoru, Godności Człowieka i Sprawiedliwości
grudzień 12, 2005
Ryszard Krzysztof Chałasiński
2008.02.27. serwis wiadomosci w 3 językach
luty 27, 2008
tłumacz
"Antysemityzm" Mahometa i Luthra Skutkiem Żydowskiej "Teologii Wygnania" ?
lipiec 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kto stoi za planem wojny z Iranem
sierpień 30, 2006
darek
Doradcy, nie Filozofowi
lipiec 23, 2006
Jacek Bartyzel
Zamach Kaczyńskiego na ... lustracje
styczeń 23, 2006
http://www.raportnowaka.pl/
Wedle polityków "jest już sposób na lichwę"
luty 8, 2006
Monika Krześniak
Meldunek z podróży do "czarnej dziury" Europy
sierpień 30, 2006
Marek Głogoczowski
What You Need to Know
sierpień 13, 2008
Jim Sinclair
Brytyjski Żyd będzie nadzorował treningi policji w całej Unii Europejskiej, w zakresie tzw. przestępstw nienawiści i antysemi
grudzień 11, 2006
BIBUŁA - pismo
„Polskie Termopile”bitwy pod Zadwórzem –Dytiatynem
sierpień 31, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Terroryści Jej Królewskiej Mości
sierpień 25, 2006
Jacek Zychowicz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media