|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
więcej -> |
|
Zmarła profesor Dora Kacnelson
|
|

Przedwczoraj wieczorem w Berlinie zmarła prof. Dora Kacnelson, wielka patriotka, wybitna polonistka, znakomity znawca historii Polski.
Urodziła się w 1921 r. w Białymstoku w żydowskiej rodzinie Basewy i Barla Kacnelsonów, którzy uciekli przed Sowietami z Rosji do Polski. Tam też uczęszczała do szkoły powszechnej, w której kultywowano pamięć wieszczów i bohaterów powstań narodowych.
W 1939 r. w czasie okupacji sowieckiej znalazła się wraz z rodzicami w Leningradzie, gdzie podjęła studia na uniwersytecie na wydziale filologii rosyjskiej. Po obronie doktoratu traktującego o odniesieniach Mickiewicza do twórczości ludowej została skierowana przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego na Białoruś, gdzie prowadziła wykłady w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Połocku. W 1961 r. otrzymała pracę w mieście Czyta na Syberii. W tamtejszym Okręgowym Archiwum Męczeństwa znalazła wiele dokumentów dotyczących polskich powstańców. Owocem tych badań były jej prace naukowe na temat katorżników. Za swoją działalność Dora Kacnelson została wyrzucona z uczelni. Wtedy przeniosła się do Drohobycza, gdzie znowu została wyrzucona (1983 r.) z tamtejszej WSP - za to, że wbrew zakazowi sekretarza partii pojechała do Kijowa na IX Światowy Zjazd Slawistów.
Pracę naukową i publicystyczną prof. Dora Kacnelson łączyła z pomocą Żydom na Kresach oraz z działalnością oświatową i charytatywną w Towarzystwie Kultury Polskiej Ziemi Drohobyckiej. Wykładała literaturę polską, odwiedzała polskie wsie, niosła pomoc ubogim Polakom. Kombatantom Wojska Polskiego z 1939 r. próbowała załatwić emerytury z Polski.
W latach 90. w paryskiej "Kulturze" ukazała się jej praca "Polscy naukowcy Wilna i Lwowa pod okupacją sowiecką". Przez ostatnie lata Dora Kacnelson kontynuowała badania w oparciu o materiały archiwalne zgromadzone we Lwowie. Na ich podstawie wydała kilka rozpraw o kapłanach męczennikach za wiarę i wolność, zwłaszcza o księżach-sybirakach, m.in. Piotrze Ściegiennym, Wincentym Kroczewskim, Tyburcym Pawłowskim. Miała odwagę bronić przed oszczerstwami żołnierzy AK, jasno wypowiadała się na temat mordu w Jedwabnem, rozwiewała złudzenia co do integracji Polski z UE.
W ubiegłym roku uhonorowana została orderem "Polonia Mater Nostra Est" za pomoc Polakom na dawnych polskich Kresach Wschodnich i za próby tworzenia mostów między Polakami a Żydami. Mimo choroby w tych dniach wybierała się do Krakowa, gdzie podczas sesji wołyńskiej miała wygłosić wykład i wziąć udział w Festiwalu Kultury Żydowskiej.
PM
|
|
8 lipiec 2003
|
|
przesłała Elzbieta
|
|
|
|
Podstępny rak toczy służbę zdrowia
lipiec 20, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Eutanazja dla górnictwa
sierpień 3, 2003
Teresa Wójcik
|
Balcerowicz - portret doktrynera.
marzec 21, 2006
Przedruk
|
1/3 zdrowego rozsądku?
grudzień 11, 2002
(J.ŚW) http://www.dziennik.krakow.pl
|
Zabójstwo Kennedy'ego: kolejne dowody na spisek?
maj 9, 2007
marduk
|
Hitler zawsze atakował na wiosnę. Wyjątkiem atak na Polskę.
luty 22, 2003
PAP
|
Apel o wycinkę drzew przydrożnych
kwiecień 16, 2005
Edward Wo?niak
|
Rozmowa z 21-VII-2006 z Dr.Lorraine Day
sierpień 7, 2006
tatar
|
"Dziennikarska rzetelność"
sierpień 20, 2002
PAP
|
numerus clausus i numerus nullus
lipiec 10, 2008
Piotr Hßbner
|
Gdzie są anterroryści
sierpień 10, 2007
Bogusław
|
Szwajcaria a Unia Europejska
kwiecień 30, 2003
przesłała Elżbieta
|
Upiory przeszłości
listopad 18, 2005
Dziennik Polski
|
Zbiorcze sprostowanie jednej serii fałszywek PAP
czerwiec 18, 2008
tłumacz
|
Raz - na zawsze skończyć z mitem Solidarności
listopad 27, 2008
Artur Łoboda
|
Eksploatacja Ameryki przez Żydów?
maj 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Po to się rozpoczyna wojnę aby na niej zarabiać
wrzesień 28, 2004
|
Profesja a nazwisko
marzec 1, 2007
M. Naleziński, Gdynia
|
Usłużny prokurator
luty 21, 2003
WŁODZIMIERZ KNAP http://www..dziennik.krakow.pl
|
PKNORLEN (PKN): 6 milionów odprawy
sierpień 14, 2004
PAP
|
więcej -> |
|