ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
więcej ->

 
 

Moja Ojczyzna

Dnia 1 sierpnia 1944 roku oddziały AK Okręgu Warszawskiego przystąpiły do powstania jako aktu militarnego przeciw okupacji hitlerowskiej.
59 lat temu osamotnieni powstańcy Warszawy dowiedli światu, że Polacy są honorowi i mają prawo walczyć o wolność, suwerenność, dostatek i godność człowieka.
W czasie okupacji na tajnych kompletach młodzież przygotowywana była m.in. do pracy administracyjnej w wyzwolonej Polsce, uczyła się obowiązkowości, sprawiedliwości i miłości do człowieka oraz poszanowania prawa i służby Narodowi. Niestety, przedstawiciele mocarstw nie tylko nie pomogli powstańcom Warszawy, ale na konferencji w Jałcie w 1945 roku szefowie rządów USA, W. Brytanii i ZSRS zdecydowali, że Polska ma być oddana pod wpływy ZSRS.

Rozpoczął się następny koszmar Polaków. Zmieniono granice i zmniejszono obszar Polski. Mała grupa zwolenników przemian upokorzonego kraju panowała przy pomocy aparatu przymusu i wojsk radzieckich. Utworzono PZPR, nadając jej rolę partii kierowniczej, która likwidowała instytucjonalnie więzi patriotyczne, religijne i marginalizowała godność człowieka. Wszelkie ruchy wyzwoleńcze i ekonomiczne były siłą tłumione. Rozwijano w społeczeństwie internacjonalizm, donosicielstwo, pewien liberalizm, kult jednostki, apatię, prywatę, tolerancję kradzieży mienia społecznego... Wieloletnie działania deprawujące Naród przyniosły cierpkie owoce.

Z końcem lat 70. zrodził się wyzwoleńczy zryw "Solidarności" domagający się zmian społeczno-politycznych i ekonomicznych, zapewniający wszystkim dostatek chleba. Po wydarzeniach Okrągłego Stołu ludzie wybrani do władz często zarażeni byli i są prywatą i obojętnością społeczną, co jest obecnie odczuwalne. Miliony ludzi żyje w biedzie i niedostatku oraz ulega przemożnej propagandzie. Większość wybranych do władz dba tylko o własne interesy, interesy partyjne kolesiów. Wprowadzone zostały kominy płacowe, sprzedaje się majątek narodowy, rekiny podatkowe nie płacą podatków w Polsce. Rozwija się łapówkarstwo, toleruje się przestępczość na wysokich szczeblach, mafia jest bezkarna.
Pogłębia się wyzysk pracowników i zmniejsza się świadczenia
socjalne. Coraz więcej ludzi głoduje, chociaż Polska może być krajem
dostatnim dla wszystkich, o co walczyli powstańcy.

1 sierpień 2003

przesłała Elżbieta 

  

Archiwum

Żaden król polski nie stał na szafocie,
wrzesień 14, 2006
totezja
Władze w Iraku zatrudnią funkcjonariuszy reżimu Saddama
kwiecień 25, 2004
PAP
Oświata, czyli – jak iść piętami do przodu
luty 17, 2008
Marek Jastrząb
Sprzedaż relikwii religii Holokaustu zakazana: eBay wycofał naszywkę z II Wojny Światowej
listopad 9, 2007
bibula
Wielka manifestacja pokojowa w Tel Awiwie
maj 11, 2002
Artur Łoboda
"Upiór Iraku" na potkaniu u szczytu w Rydze
grudzień 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
List otwarty do Pana Brattmana, Editor@Isurvived.org
wrzesień 21, 2004
Piotr Bein
Przygotowania do wizyty GWB obnażają politykę Polski, Amerykańskiego Osła Trojańskiego w Europie
luty 21, 2007
kopista
Wyjazdy lekarzy?
październik 29, 2004
Adam Sandauer
Reklamowanie Krakowa
wrzesień 30, 2004
Dziennik Polski
Laureat nagrody Nobla i odkrywca DNA „rasistą”
październik 23, 2007
infopatria
Niech żyje Serbia!
luty 25, 2008
Adam Śmiech
Zakłamane referendum
lipiec 2, 2003
przesłała Elżbieta
Kolejne buble i robota dla Trybunału
październik 30, 2004
Mirosław Naleziński
ORMOWCY – ZBOCZEŃCY
luty 1, 2009
Zygmunt Jan Prusiński
„Cud nad Wisłą” trzeba powtórzyć
sierpień 15, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Europejski Obszar Gospodarczy zamiast UE
maj 25, 2003
PAP
Czym kończy się powrót do polityki?
grudzień 31, 2007
Gregory Akko
Polityka Oburzenia w „Wojnie Przeciwko Terrorowi”
czerwiec 15, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Pogarda zabija
styczeń 25, 2004
Andrzej Kumor
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media