|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
więcej -> |
|
Co łączy, co dzieli Majchrowskiego od Kwaśniewskiego
|
|
Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski podobnie jak Aleksander Kwaśniewski dzierży stanowisko prezydenta.
Podobnie jak Kwaśniewski występował w wyborach pod szyldem SLD.
Podobnie jak Kwaśniewski odwrócił się od swojego elektoratu.
Jednak w przeciwieństwie do Kwaśniewskiego, nie tylko ukończył studia, zrobił habilitację, ale otrzymał tytuł profesorski za swoją pracę naukową.
Również w przeciwieństwie do Kwaśniewskiego skrytykował atak amerykański na Irak, chociaż zrobiło to "w naukowym stylu".
Wszystko wskazuje na to, że w trakcie najbliższej wizyty Busha w Krakowie Majchrowski będzie pominięty.
Na jego miejscu poczytałbym sobie to za zaszczyt, bo nieprzyjemność spotkania z gangsterami jest wielką obelgą dla ludzi honoru.
Od pewnego czasu Majchrowski robi wielkie sprzątanie w Urzędzie Miasta Krakowa.
Jeżeli mu się to uda to dokona cudu.
Krakowianie obserwujący korupcję w zarządzie miasta od czasów prezydenta Wojnarowskigo, przez Bachmińskiego, Lassotę do Gołasia, z wielkim sceptycyzmem przypatrują się poczynaniom obecnego Prezydenta Miasta.
Nikt nie wierzy, aby mu się to udało bo musiałby wysłać do więzienia większość byłych członków Rady Miasta Krakowa i Kierowników Wydziałów UM.
Każdy czeka kiedy Majchrowskiemu powinie się noga.
Aby pozbyć się ludzi starej ekipy i rozproszyć swoich przeciwników, Majchrowski dokonał przetasowań osłabiających pozycję AWS-UW nomenklatury.
Ponieważ są to ludzie dla których synekury są najważniejsze, w dziecinny sposób dali się wymanewrować, udowadniając swoje zaślepienie korytem.
Tak było z ex członkiem Rady Miasta Zbigniewem Fijakim, który miał otrzymać, na odczepne, stanowisko dyrektora Zarządu Cmentarzy Komunalnych.
Co się stało, że tego stanowiska nie otrzymał?
Podobno pojawił się "biznesmen" powołujący się na stosunki z Majchrowskim i oferujący Fijakowi ogromne pieniądze w zamian za preferowanie jego firmy przy usługach pogrzebowych.
Fijak chciał potwierdzenia tej oferty od Majchrowskiego.
W rezultacie nominacja została odwołana.
W przeciwieństwie do Kwaśniewskigo, Majchrowski nie zapraszał ani Fijaka, ani wspomniango "biznesmena" na swoje imieniny.
Przywykliśmy do ogromnej podłości polityków.
Z tego powodu rozsądek nakazuje nam każdego dnia patrzyć im na ręce.
Są jednak tacy, których cudze doświadczenie niczego nie nauczy.
Być może na opak interpretują fakty, dlatego chcą przenieść "aferę Rywina" na grunt krakowski.
Michnik połamał swoje zęby na sprawie Rywina.
To samo czeka kombinatorów z grodu Kraka.
|
|
9 maj 2003
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Kalinowski: Unia da nam z... naszej kieszeni
listopad 27, 2002
IAR
|
Hołd dla Caudillo
sierpień 6, 2006
Olgierd Domino
|
Czy Polska Staje Się Państwem Buforowym?
luty 28, 2008
J.Ł
|
Premier nie toleruje ani dużego, ani małego rokosza
sierpień 14, 2002
PAP
|
Kadry IV Rzeczpospolitej
styczeń 17, 2007
copy/paste malgorzata
|
"Miłość i Śmierć"
marzec 30, 2005
Jan Klass
|
Dramat szefowej fundacji
październik 31, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
4 teksty
grudzień 14, 2004
|
Za wolną Polskę
sierpień 17, 2003
Piotr Czartoryski-Sziler
|
David Irving: "W Auschwitz nie było komór gazowych"
styczeń 26, 2007
bibula- pismo niezależne
|
PROPORCJONALNY MORD
marzec 29, 2003
Stanislaw Tyminski
|
Bankierzy i Złodzieje!
październik 15, 2003
Israel Shamir
|
Winy i grzechy
lipiec 18, 2003
Krzysztof Szymański
|
"Bioferm" w wersji francuskiej
luty 7, 2009
PAP
|
Papież złożył Polakom noworoczne życzenia
grudzień 29, 2002
PAP
|
Od Republiki Do Imperium i Troski Imperialne
marzec 29, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Szósta rocznica ataków rządu amerykańskiego na budynki World Trade Center 1, 2 i 7. Nowy Jork 11 września 2001
wrzesień 11, 2007
Dorota Szczepańska
|
Stanisław Krajski o masonach
Bronisław Wildstein masonem?
grudzień 4, 2006
prawy pl
|
Statystyka skarg na błędy i wypadki medyczne;
postulowane zmiany prawa
luty 16, 2009
Adam Sandauer
|
Śmierć czai się w skałkach-haki śmierci.
listopad 23, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
|
więcej -> |
|