|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
więcej -> |
|
Głupota czy agentura
|
|

Przypomniałem ostatnio pięć "reform" AWS-hołoty, która swym działaniem zniszczyła Polskę w sposób niespotykany wcześniej w historii.
Liczyłem na to, że czytelnicy dopiszą ową "szóstą" reformę, ale widać geniusze intelektu, którzy nad wyraz chętnie rzucają obelgi pod moim adresem, mają problemy z rozumieniem otaczającej rzeczywistości.
Dlatego - jako kolejną prowokację intelektualną pozwolę sobie przypomnieć, że od początku rządów koalicji PiS, LPR, Samoobrony nie rozwiązano ani jednego ważnego dla Polski problemu.
By po cichu realizować na terenie Polski interesy amerykańsko-syjonistyczne, rozpętuje się medialne wrzawy - podsycane przez półgłówków wszelkiej maści.
Najbardziej ucieszyło gawied? upublicznienie nagrań Oleksego - z rozmowy z Gudzowatym. Tak jakby największy w Polsce kanciarz - Aleksander Gudzowaty, nie wykorzystał pełnionej w latach 90. funkcji państwowej do realizacji własnych interesów - na niekorzyść Państwa Polskiego i jego obywateli.
Jego interesami dawno powinna zająć się prokuratura ale zamiast tego PiS otrzymuje wsparcie medialne od tego oszusta.
Równolegle toczy się spektakl medialny pod hasłem "obrony życia poczętego".
Wzniecanie awantury - w sprawie aborcji - ma odwrócić uwagę od faktu, że w Polsce nic się nie dzieje w kierunku odwrócenia katastrofy wywołanej przez rządy AWS - w skład którego wchodzili również obecni politycy PiS.
Jednocześnie na drugim planie przygotowywany jest atak na Iran. Może on doprowadzić do rozpętania kolejnej wojny światowej, która i nas nie ominie.
Ale gawied? się bawi. Gawied? się cieszy - z gestów błaznów wypychanych na scenę.
Czy więc mamy do czynienia z wyjątkowo skutecznymi zagrywkami wrogiej Polsce agentury, która za pośrednictwem nawiedzonych frustratów doskonale manipuluje nastrojami społecznymi, nie dopuszczając do niezbędnych reform, czy też Polska i jej społeczeństwo nie jest zdolne do samooczyszczenia moralnego i naprawy polityczno społecznej?
|
|
28 marzec 2007
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Jokes?? O komentarzach do karzelka,Blerka i o M.D. ciut.
maj 18, 2007
Pacyfista.R.C.O.
|
Ziomkostwa domagaja się odszkodowań dla Niemców
sierpień 21, 2002
PAP
|
Kiedy plastykowe wydanie Rzecz(y)pospolitej?
styczeń 18, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Madagaskar, Hiszpania, „Ost Juden” i Holokaust
październik 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Stowarzyszenie na rzecz Europy Ojczyzn
maj 1, 2003
|
Upadek tzw.IVRP
sierpień 31, 2007
Bogusław
|
Rurociag i "Drang Nach Osten"
grudzień 3, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Blad?stwo i tolerancja
grudzień 15, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
|
Kretyn Hausner
luty 28, 2004
Artur Łoboda
|
Zbrodnicza kpina
wrzesień 26, 2004
|
Generał, który wygrał Bitwę Warszawską
sierpień 14, 2003
Lech Maria Wojciechowski
|
Przewalanka w Polsce i w Rumunii, czyli paczki niespodzianki
grudzień 2, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Strefa ochrony
wrzesień 14, 2002
EWA ŁĘTOWSKA http://rzeczpospolita.pl
|
Rola polskiej inteligencji w Polsce i na świecie
styczeń 9, 2009
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
BBC: wizyta papieża ma także polityczny kontekst
sierpień 17, 2002
PAP
|
Zrobieni na szaro
październik 22, 2003
Ryszard Jakubowski
|
LIBERAL = PHILOCRIMINAL, Part II
grudzień 8, 2008
Marek Głogoczowski
|
ODEZWA DO DZWONU
lipiec 15, 2007
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego
|
Powstał Konwent "Solidarności"
sierpień 18, 2002
PAP
|
Z pamietnika..
sierpień 21, 2007
TŁUMOCZ
|
więcej -> |
|