|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Planet Lockdown |
|
| Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
|
| 1984 |
|
| Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy |
|
| ... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
więcej -> |
|
Świat bez kretynów
|
|
Czy jest możliwe, aby taki świat istniał? Czy ludzkość potrafiłaby sobie bez nich poradzić? Jeśli tak, to jak uwolnić świat od kretynów?
Skąd biorą się kretyni? Czy jest to szczególny rodzaj nas samych z nas samych wyselekcjonowany? Jakim kluczem posługuje się owe grono kretynów, któremu reszta bezwzględnie się podporządkowuje, ufa, często bez granic?
Wielomiliardowa rzesza obywateli, jednak bardziej pariasów, naszego globu w większości została spersonifikowana (pesel, pinkod). wmontowana w programy systemów kontrolujących, które tak naprawdę pozwalają zarządzać społeczeństwami..
Za przykład niech tutaj posłuży system informatyczny, w którym zawarto wszystkie dane o obywatelu. W Polsce te systemy działają jeszcze wciąż niedoskonale. Przykład – ZUS.
Nieumiejętność czy zamierzone działanie?
W naszych realiach więcej przesłanek wskazuje na to drugie. Widać, jeszcze komuś tu nad Wisłą takie wciąż kiepsko działające systemy się kalkulują. Najprawdopodobniej jest to efekt wieloletnich praktyk stosowanych na linii: ZOZ – ZUS, czyli najpotężniejszej korupcji jaka miała miejsce w latach 1991 – 2007.
Fabrykowanie osób ze statusem niepełnosprawnym na rzecz firm ze statusem “zakładów pracy chronionej”. Dojenie publicznych środków w multi-kasie państwowego molocha PFRON: nielegalny obrót receptami i handel nimi, to najpewniej te “obiektywne” trudności, które wciąż oddalają nas od Europy, która w sposób doskonały ma rozwinięty system nadzoru i kontroli nad obywatelem.
Bicie piany nad nagłą potrzebą prywatyzacji służby zdrowia, jest niczym innym jak próbą zatarcia wszystkich śladów z poprzednich działań najpotężniejszej siatki aferzystów: lekarz produkujący, co najmniej półroczną historię choroby pacjenta , orzecznik poświadczający niepełnosprawność, pracodawca na którego potrzeby ‘wyprodukowano’ osobę niepełnosprawną, wspomniana krowa dojna – PFRON, koncerny farmaceutyczne, ministerstwo zdrowia, które wprowadzało ustawy z lukami, ministerstwo finansów, instytucje kontroli.. Kto jeszcze?
Światem zarządza siatka dobrze zorganizowanych hochsztaplerów. Połączeni niewidzialną siecią superszybkich łączy i wspólnym interesem – niewyobrażalnym wręcz zyskiem, tworzą nowy ład współczesnego świata odciskając piętno na ekonomii i gospodarce niemalże wszystkich państw.
Dobrze zaplanowane krachy na giełdach pozwalają wyjąć olbrzymie zyski dla ich twórców.
Na naszej giełdzie nie jest inaczej, Gracze posługujący się wymyślnymi programami manipulują walorami jak chcą – póki co wyprzedzają ciągle niedoskonałe prawo, zawsze są o krok przed nim. Przypadek?
Ci, od których zależy kondycja finansową państw, kontynentów, globu, nie zajmują się polityką, nie wpychają się na ministerialne stołki, nie zasiadają w prezydenckich fotelach. Są niewidoczni i niewyobrażalnie skuteczni. Zarządzają wszystkim co jest w zasięgu ich zainteresowań.
Politykę uprawiają bezmyślni durnie, kretyni, którym ciągle się wydaje że coś jeszcze mogą..
Takie zachowanie przypomina sztukę Joli Rutowicz, profanację dobrego smaku i obyczajów..
Polityka bardziej przypomina stręczycielstwo i ostrą pornografię.
Czy świat można uwolnić od jednych i drugich?
|
|
21 październik 2008
|
|
Marek Olżyński
|
|
|
|
Chiny uniezależniają się ekonomicznie od USA
kwiecień 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pętla niemocy a 25-lecie 'Solidarności'
sierpień 11, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Iran ma Wpływy w Iraku Mimo Zagrożenia
luty 15, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dług publiczny 2007
kwiecień 16, 2007
interia.pl
|
Druga Targowica
kwiecień 1, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
|
In vitro, czyli: czy rząd musi?
styczeń 4, 2008
Marek Olżyński
|
Odezwa do ludojadów
maj 18, 2008
Wiesław Sokołowski
|
Dziennikarska (nie)rzetelność
grudzień 8, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Tak w Polsce umiera bohater
listopad 13, 2004
Andrzej Walentek
|
Bajer dla młodzieży
czerwiec 4, 2003
Marek Rowicki
|
Złodzieje z lepszych sfer
kwiecień 24, 2003
Konrad Markowski
|
Ojczy?nie-skradziona tożsamość
październik 27, 2007
Eugenisz Kościesza
|
Izrael planuje atak nuklearny na Iran
styczeń 8, 2007
Aschurbanipal
|
Polska zapłaciła pierwszą część składki unijnej
maj 5, 2004
Ministerstwo Finansów RP
|
Chirac skrytykował Polskę
luty 18, 2003
zaprasza.net
|
Szacunek dla Chrystusa!
marzec 25, 2005
Dariusz Benedykt Ciesielski
|
Planowane Zbrodnie na Polakach na Wołyniu i w Halicji w Latach 1939-1946
maj 8, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ręce opadają
lipiec 16, 2006
Artur Łoboda
|
Akcja X
sierpień 6, 2003
przesłała Elżbieta
|
USA odrzucają zakaz stosowania bomb kasetowych
luty 24, 2007
PAP
|
więcej -> |
|