ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
więcej ->

 
 

Przekazano plac budowy KST



Agencja Rozwoju Miasta przekazała konsorcjum BUDIMEX - DROMEX plac budowy na którym realizowane mają być prace konstrukcyjno - budowlane obejmujące obiekty Krakowskiego Szybkiego Tramwaju na odcinku: od wykonanego przez firmę turecką tunelu do projektowanego wyjazdu tramwaju z tunelu na powierzchnię terenu (przed wiaduktem w ciągu ul. 29- go Listopada).

Przypomnijmy, że Miasto podpisało aneks do umowy z konsorcjum BUDIMEX - DROMEX, zgodnie z którym konsorcjum stało się wykonawcą powyższych prac. Zlecenie natychmiastowego wykonania tych robót było konieczne, w związku z wypowiedzeniem umowy zawartej przez ARM S.A. z firmą GŰRIŞ, a co za tym idzie zaprzestaniem prowadzenia robót budowlanych realizowanych w ramach kontraktu Krakowski Szybki Tramwaj na odcinku Pętla Kamienna – Rondo Grzegórzeckie.

Na mocy aneksu do umowy BUDIMEX – DROMEX zobowiązał się do zrealizowania prac konstrukcyjno budowlanych obejmujących obiekty Krakowskiego Szybkiego Tramwaju na odcinku: od wykonanego przez firmę turecką tunelu do projektowanego wyjazdu tramwaju z tunelu na powierzchnię terenu ( przed wiaduktem w ciągu ul. 29- go Listopada).

Na odcinku tym (o łącznej długości ponad 300 mb.) powstanie w stanie surowym tunel tramwajowy w obrębie nietypowych (z uwagi na konieczność zabezpieczenia właściwych przestrzeni dla funkcjonowania systemów wentylacji i oddymiania) sekcji przejściowych - nr 40 od strony Dworca PKP i sekcji nr 50 – 55 (od strony ul. Nowej Pawiej), typowy odcinek tunelu tramwajowego w obrębie sekcji 56 – 63 oraz Stacja Politechnika wraz z przejściem podziemnym i klatkami schodowymi. W zakres prac wejdą roboty ziemne, konstrukcyjne (żelbetowe) oraz izolacyjne. Ze względu na fakt, że roboty prowadzone będą na znacznych głębokościach, przewidziano już na tym etapie realizacji podłączenie kanalizacji ze stacji Politechnika do kolektora Centrum, zabezpieczenie konstrukcji przed prądami błądzącymi oraz usunięcie istniejących kolizji konieczność uzbrojeniem terenu.

(JEW)


3 listopad 2005

www.krakow.pl 

  

Archiwum

Marzenia o imperium amerykańskim
październik 26, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Kolejne symbole narzucone przez okupantów.
kwiecień 27, 2006
zaprasza.net
Piotr Skarga - Kazanie ósme
styczeń 28, 2006
Święty Mikołaj w skandalomanii
grudzień 17, 2006
Jacek Zychowicz
Szwajcaria blokuje kolejne konta w "aferze sprzętowej"
sierpień 2, 2004
plj WIEDZˇ CO CZYNIˇ.. CZY NIE WIEDZˇ..
listopad 2, 2007
H.ATEISTA
„Polskie Termopile”bitwy pod Zadwórzem –Dytiatynem
sierpień 31, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Zapomniane strajki
sierpień 9, 2003
przesłała Elżbieta
Uwolnić Ojczyznę od rządów antypolskich zbirów
marzec 10, 2009
Dariusz Kosiur
Hołd muzyczny dla polskich partyzantów
maj 14, 2006
Cyprian
GDZIE JEST POLSKA ?
czerwiec 4, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
Nowy rozdział w dziejach Polski
październik 24, 2005
Marek Olżyński
Izrael Szamir "PaRDeS – studium Kabały" - Rozdział 13
kwiecień 21, 2006
Tłumaczył: Roman Łukasiak
paranoja
wrzesień 30, 2005
Prosba
sierpień 28, 2007
Colas Bregnon - Redaktor Nuda Veritas
Masoni nie wybrali Belki
listopad 25, 2005
"kamienie przez Boga rzucone na szaniec..."
sierpień 2, 2004
zaprasza.net
Polak - prostak i cham
październik 29, 2005
Artur Łoboda
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (2)
listopad 14, 2003
Leszek Skonka
Ten kamienny opus
kwiecień 2, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media