|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
więcej -> |
|
Żal kumpla z Magdalenki
|
|
Żal kumpla z Magdalenki.
2008-05-01
Często pytają się mnie dlaczego pijaństwo w Magdalence nazywam zdradą narodową.
Odpowiadam pytaniem na pytanie.
Dlaczego w 1945r Alianci zażądali bezwarunkowej kapitulacji od Faszystów a potem był
Trybunał Wojskowy w Norymberdze.
Wałęsa z żydowskimi poplecznikami zasiadł do suto zakrapianego stołu z zbrodniarzami Stalinowskimi i zapewnili im bezkarność.
A więc nie będzie trybunału w sprawie mordów komunistycznych a oprawcy żyją kosztem ofiar.
Także mają przywileje rozkradania majątku wielu pokoleń.
Dlaczego alianci Faszystom nie zaproponowali grubej kreski gdzie Geringa został by prezydentem w Niemiec tak jak Jaruzelski był w Polsce.
Pytania o zdradę w Magdalence są głupi zadawane przez ciemniactwo lub analfabetów z komputerem w ręku.
Czemu o tym wspominam.
Tzw. Ikona solidarności „Wielki Elektryk” wyeksponowana przez polskojęzyczne media oraz zachodnie państw których hieny rozgrabiły polski majątek podniósł krzyk o Gosłowskiego.
Tzw. Arcybiskup, kumplu od kielicha i zdrady w Magdalence.
Oczywiście Wałęsa bardziej papieski od papieża chciał w Gdańsku kogoś z tylnego siedzenia kurzy do Magdalenki wysłali ks. Alojzy Orszulik, ks. Bronisław Dąbrowski oni bronili interesów 15% kleru konfidentów można ze spokojem nazwać ich „Targowicą”
Przeszkadzają mu także miliony słuchaczy „Radia Maryja” czy telewizji „Trwam” tak w kraju jak i za granicą twierdzi że całe to środowisko zostało dobrane chyba przez szatana.
Nie szczędzi także pochlebstw takich jak grupą psycholi od Ryzyka.
I on nosi w klapie wizerunek „Matki Boskie” !!!!!!!!!!!!!!.
O ile ktoś się zastanawia o kim piszę to podpowiem prezydencie który miał puścić złodziej w skarpetkach
I puścił w 1993 ułaskawił przestępcę Andrzeja Zielińskiego ps. "Słowik", pó?niejszego szefa mafii pruszkowskiej w latach od 22 grudnia 1990 do 22 grudnia 1995 ułaskawił więcej przestępców niż Kwaśniewski przez 10 lat.
Podpisał ustawę z 1994 r. o najmie lokali mieszkalnych i dodatkach mieszkaniowych eksmisja "na bruk" dziesiątki tysięcy głodujących dzieci i ich rodziców.
Miał gest i udowodnił teorie żydowskiej „Tory” że goje to zwierzęta i zapewnił w ustawie okres ochronny od 1 listopada do 31 marca bydlątka nie żydzi powinni być mu wdzięczne.
To była wspaniała prezydentura w czasie której rozkradziono dorobek wielu pokoleń.
Z takim dorobkiem dla dobra kraju i społeczeństwa nikt nie ma prawa go krytykować.
Skąd tyle mądrości u elektryka pozwolę sobie na cytat: L. Wałęsa dla WP: martwię się, że szczęście się odwróci
06:0Szczególnie w radosnych chwilach przypominam sobie słowa starego rabina, ".
To jest wytłumaczenie skąd u niego tyle pokory wobec żydowskiego honorowego obywatela Gdańska z Waffen-SS i obrona teczek Ubeckich.
Nie przeszkadzają mu takie SBeckie tzw. autorytety jak Dr hab. Józef Włodarski, dziekan z Uniwersytetu Gdańskiego, konfidenci najlepiej wiedzą czego uczyć Polską młodzież.
A nie daj boże zaatakować jego pupilka Tuska czy stworzony rząd z SBeckimi doradcami.
Zwracałem się do pani minister Jolanta Fedak z PSL o wykładnię prawną w imieniu stowarzyszenia „Victoria” pomimo odległego czasu nie ma odpowiedzi a społeczeństwo jest nadal okradane.
Lecz jestem egoistą jak śmiem się dąsać cytat: "Dziennik": Ministerstwo Pracy nie wycofało się z pomysłu imprezy z udziałem duetu transwestytów.
A więc taki temat jak wolne kwoty od potrąceń to nie temat dla ministerstwa.
A tak na naprawdę to ten Maśliński zaraz powiadomi gawiedzi i komornik będzie miał problem.
A tak jest szmal na imprezy dla tych co kochają od tyłu.
To Tusk wsparł elektryka w zmaganiach z rządem Olszewskiego także przeciw słuchaczom radia Maryja.
To Tusk krzyknął obecnie że sprzeda kilkaset spółek, chłopak pilnuje żeby resztki gospodarki przejęli obcy. W końcu to wychowanek UWoli i rujnuje Polskę dowoli.
Grzebie przy kodeksie karnym aby uwzględnić wysiłek zbrodniarzy.
O MSZ napisano może słów dzięki jego słusznej postawie opluwania starej polonii i niszczenia zalążków Polskiej dyplomacji próbującej nawiązania zdrowych rozsądnych kontaktów.
Na temat bezprawia wylano może atramentu, lecz kult bezprawia trwa.
I tak trzymać.
A ceny rosną głód i bieda coraz większa.
Tą ekipę także mają pod ochroną tzw. polskojęzycznych media i słyszymy tylko propagandę sukcesu na wzór Urbana.
Brawo wyborcy to wasz sukces.
W trakcie „ingres nowego metropolity, Wałęsa wygwizdany” i taki tytuł artykułu zaczyna być małym światełkiem w tunelu głupoty i zakłamania wśród społeczeństwa.
NARÓD KTÓRY TRACI PAMIĘĆ - TRACI ŻYCIE"
Bogusław Maśliński
Proszę nie szukać tego artykułu na mojej stronie www.victoria.go.pl zagościł tam haker.
Do artykułu dołączam wiersz niedawno poznanego polonusa.
Pogrzeb
Gdzieś w oddali, światło gaśnie,
Gdzieś w oddali, smutne mgły.
Tam to właśnie Matka Boska,
Nad swą Polską leje łzy.
To ostatnie chwile takie,
Kiedy Polska ta istnieje.
Obce szpony ją drapali,
Obcy Polskę wyprzedali.
Ojce nasi - pradziadowie,
Krwią znaczyli dzieło te.
Żeby Polska była Polską,
Do Boga modlili się.
Wieki wieków - tak bywało,
Polska rosła w siłę swą.
Lecz judasze innej nacji,
Rozgrabili całkiem ją.
Szybko z tym sie uwijali,
Naród kłamstwem usypiali.
Gdy do władzy sie dorwali,
Całą Polskę w Unię dali.
Już niedługo słowo Polska,
Będzie w świecie zabronione.
Już niedługo Polska ma,
Będzie w Unię wtopiona.
To ci zdrajcy - których znacie,
Naród polski zniewolili.
Naród dumny - chrześcijański,
Do (kołchozu) zagonili.
Rozgrabili to co Ojce,
Wieki całe budowali.
I oszustwem to robili,
I się tym zachłystywali.
Gdzieś w oddali światło gaśnie,
To Ojczyzna - gaśnie ma.
Co odpowiem grobom ojców?
Polska była - Polska ta.
Janusz Niewiarowski
29.04.2008. Kanada
|
|
1 maj 2008
|
|
Bogusław
|
|
|
|
2008.03.27. Serwis wiadomosci ze świata w 3ch językach
marzec 27, 2008
tłumacz
|
PZU przejmuje zarządzanie 269 mln zł z funduszu EEF IV
wrzesień 6, 2002
eM
|
Inicjatywa - Stop Wojnie
marzec 22, 2003
|
Obud? się Polski Narodzie !
marzec 31, 2004
Elzbieta
|
Sekcja filmowcow amatorow w 3miescie oraz nowy przeglad filmow amatorskich w kategori "sensacja"
styczeń 30, 2004
NICO
|
Cisza informacyjna w sprawie lokalizacji amerykańskich rakiet na polskim terytorium
kwiecień 21, 2007
pnlp
|
Zadłużenie Skarbu Państwa wzrosło w czerwcu o 2,4%
sierpień 14, 2002
PAP
|
Koszmar Więzień w USA
kwiecień 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polacy zaczynają mówić swoim własnym głosem
sierpień 10, 2005
Doda i Tomek Lubert
|
Ich poprzednicy trafili w "nagrodę" do Berezy Katuskiej
lipiec 14, 2008
Newsweek
|
Odpowied? na pytania, których nie postawiono
listopad 30, 2005
in teria.pl
|
Neonazistowska Unia Europejska
lipiec 16, 2004
|
Kazimierz Wielki był naprawdę wielkim, a największym kobieciarzem
październik 6, 2003
Elew
|
"Wolne media w TVP"
maj 27, 2004
|
"Gospodarka działa normalnie"
kwiecień 1, 2004
PAP
|
Polacy muszą być mądrzejsi od innych
lipiec 15, 2008
Artur Łoboda
|
Finis Poloniae?
listopad 8, 2007
Remigiusz Okraska
|
W obronie ks. Tadeusza Zalewskiego
Obrona ks. Tadeusza
grudzień 12, 2006
Agata
|
Bush'owi wiatr w oczy ...
czerwiec 16, 2004
|
Wpływy z Unii Europejskiej.
Koszty aneksji do UE (6)
marzec 28, 2003
Włodzimierz Bojarski
|
więcej -> |
|