|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy |
|
| ... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
więcej -> |
|
OECD: transformacja bliska końca, konieczne reformy
|
|
Proces transformacji polskiej gospodarki od planowanej do demokratycznej gospodarki wolnorynkowej został w dużej części zakończony, ale nadal stoi przed nią wiele ważnych wyzwań - napisali w raporcie eksperci OECD.
W opublikowanym w piątek raporcie OECD poświęconym reformom strukturalnym w Polsce przedstawiciele tej organizacji uznali, że pomimo wprowadzanych zmian polska gospodarka ma wiele słabych punktów.
Do kluczowych spraw wymagających rozwiązania zaliczyli wysoki deficyt obrotów bieżących, zadłużenie zagraniczne Polski i rosnące bezrobocie.
Napisali, że znaczące postępy poczyniono w reformowaniu systemu emerytalnego, ale nie brakuje problemów we wprowadzaniu nowych rozwiązań w życie, a część systemu świadczeń społecznych nie została jeszcze zreformowana.
Wprowadzony w życie w 1999 roku nowy system opieki medycznej wiążący się z radykalną zmianą z centralnie zarządzanego i finansowanego z budżetu państwa nie uzyskał pełnej aprobaty społecznej, a wiele z regionalnych kas chorych ma problemy finansowe.
Wiele ważnych dla gospodarki reform zostało opó?nionych, w tym prywatyzacja i restrukturyzacja wielu dużych państwowych firm - napisała OECD.
W złej kondycji pozostaje sektor stalowy pomimo wysiłków restrukturyzacyjnych podejmowanych w latach 90 i znaczącej modernizacji w największych hutach. Tak, jak w innych częściach świata, również huty w Polsce stoją w obliczu poważnych strat i zadłużania się z powodu słabej koniunktury gospodarczej - napisali przedstawiciele OECD.
Daleki od zakończenia jest proces restrukturyzacji sektora energetycznego, a usługi pocztowe i telekomunikacja nadal należą do najbardziej zmonopolizowanych branż w polskiej gospodarce.
To dopiero koniec początku. Ważne jest, aby Polska kontynuowała reformy - napisali w raporcie. OECD oceniła, że w Polsce w pełni osiągnięto jednak stan demokratyzacji instytucji państwowych. Konstytucja gwarantuje niezależność władzy ustawodawczej, wykonawczej i sądowniczej. Działa wolna prasa.
Ważnym dokonaniem i sukcesem jest powstanie mocnego systemu finansowego, jednego z najlepszych w tym regionie Europy - napisali. Zwrócili też uwagę na liberalizację handlu i deregulację cen. (an)
|
|
12 lipiec 2002
|
|
PAP
|
|
|
|
Fundament naszej nedzy i degredacja systemu ekologicznego
grudzień 10, 2007
markus
|
Oszustwa niemieckie i fałszowanie pieniędzy
styczeń 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wysiłki w celu rozwiązania kryzysu w Gazie
sierpień 4, 2006
darek
|
O Krakowie w cieniu Wrocławia
grudzień 18, 2007
www.krakow.pl
|
Medycyna jako przemysł i rola reklam koncernów farmaceutycznych w mediach dla nakręcania koniunktury
maj 8, 2005
Adam Sandauer
|
MTK Spodek
luty 26, 2006
PAP
|
Zrobieni na szaro
październik 22, 2003
Ryszard Jakubowski
|
Wyjaśnienie
październik 24, 2005
Artur Łoboda
|
Czy istnienie ONZ jest zagrożone?
styczeń 31, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Płynie Wisła Płynie
kwiecień 3, 2003
Adam Mały Gorczyca
|
Brońmy Korei Północnej!
lipiec 21, 2006
Workers Vanguard
|
Biurokraci unijni fałszują ustalenia z Kopenhagi.
styczeń 27, 2003
IAR
|
Świadek koronny
listopad 15, 2004
Artur Łoboda
|
Bez Ideologii (?)
czerwiec 2, 2002
Marcin Masny
|
Podłoże polityczne i ekonomiczne planów ataku na Iran
wrzesień 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Rosja jako potęga regionalna
wrzesień 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Złote wrota z FOZZ w tle
wrzesień 20, 2002
Igor Janke http://rzeczpospolita.pl
|
Wrażliwi, delikatni, tolerancyjni
czerwiec 16, 2006
Marek Miśko
|
Czy odbędzie się 13 maja referendum na temat współudziału Polski w agresji na kraje Islamu?
grudzień 28, 2006
PAP
|
ONZ przeciw korupcji
listopad 1, 2003
PAP
|
więcej -> |
|