|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Fundujemy Ukraińcom emerytury. A dla Polaków ich nie ma. |
|
| |
|
| Ukraińcy umierają walcząc z Rosjanami w interesie żydowskich włascicieli Ukrainy |
|
| |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi |
|
|
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
więcej -> |
|
Prezydent przestrzega przed pomysłami na "karykaturę RP"
|
|

Przed negowaniem dorobku ostatnich 15 lat oraz eksperymentami politycznymi i gospodarczymi przestrzegał prezydent Aleksander Kwaśniewski, przemawiając z okazji Święta Niepodległości.
Po uroczystej odprawie wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie prezydent podkreślił, że dobra pozycja międzynarodowa Polski, przynależność do NATO i UE, rozwój gospodarczy to niekwestionowane osiągnięcia ostatnich 15 lat i prowadzonego przez ten czas dialogu.
Sukces Ojczyzny
Nasza Ojczyzna odniosła sukces i jest to sukces całego społeczeństwa; to zasługa wszystkich rządów, sił politycznych, a może przede wszystkim społeczeństwa obywatelskiego - zaznaczył Kwaśniewski, mówiąc, że on sam przez 9 lat prezydentury starał się doprowadzić Polskę do pozycji, jaką dziś osiągnęła, kierował się przy tym ideą współpracy i porozumienia w najważniejszych sprawach.
Zależy mi na tym, by Polska tę pozycję zachowała i rozwijała, by niczego nie uronić z naszego wspólnego dorobku, umiejętnie go pomnażać. Dlatego nie mogę pozostać obojętny na to, co dzieje się dzisiaj na scenie politycznej - oświadczył.
Ludzie z mozołem budujący III Rzeczpospolitą, dowiadują się nagle od niektórych polityków, że był to czas zmarnowany, że ich wysiłek był niewiele wart, a efekty ich pracy trzeba zburzyć i budować Polskę od nowa. A jaka to ma być Polska? Ten projekt coraz bardziej ma wyraziste kształty. Czytamy i słyszymy, że czas odrzucić filozofię świętego prawa własności, że należy podważyć trójpodział władzy, wyposażyć prezydenta w możliwość wydawania dekretów, że pora zakwestionować dorobek pojednania z sąsiadami Polski, wrócić do roszczeń, do dawnych urazów; wreszcie, że nasza demokracja wymaga szarpnięcia cugli, czy jak to powiedziano, zamachu majowego bez zamachu - mówił.
Każdy musi rozważyć
Taka właśnie nowa Polska miałaby zastąpić Trzecią Rzeczpospolitą. Taka karykatura miałaby zastąpić to, co udało nam się osiągnąć przez ostatnich piętnaście lat - dodał Kwaśniewski.
Stwierdził, że każdy musi sam rozważyć, "czy chciałby włączyć się do takiego projektu", jednak on, jako prezydent, ocenia, że "to są pomysły na zawrócenie nas z europejskiej drogi, na zahamowanie naszego rozwoju, na skłócenie nas z sąsiadami". To musi prowadzić do pogłębiania podziałów w społeczeństwie, do tworzenia atmosfery powszechnej podejrzliwości i nieufności. To jest droga donikąd - powiedział.
Polska to nie wyłącznie sensacje, afery, notatki służb i spiski. Polska to trwająca od wieków rozmowa wszystkich rodaków, która spaja pokolenia, łączy ludzi różnych środowisk i tradycji - powiedział. Przyznał, że Polska nie jest krajem doskonałym i musi pokonać wiele słabości, ale zmierza ku lepszemu. Zdaniem prezydenta "retoryka wojny, retoryka polowania, jaka wkradła się w publiczny dyskurs, niszczy społeczną zgodę i ?le służy Rzeczypospolitej".
Najważniejsze zadania
Do najważniejszych zadań na najbliższe dziesięciolecia zaliczył budowę mocnej pozycji Polski w Europie. Nie przystąpiliśmy do wspólnoty po to, by ją osłabiać, by wprowadzać chaos czy blokować zmiany - powiedział Kwaśniewski, zaznaczając, że w Unii potrzebne są dialog i gotowość do kompromisu.
Odnosząc się do opinii o konieczności zmiany konstytucji, prezydent przypomniał, że została ona przyjęta przed siedmiu laty, po raz pierwszy w drodze referendum. Ocenił, że ustawa zasadnicza sprawdza się i powołują się na nią nawet jej dawni oponenci.
Oddając hołd tym, którzy walczyli o odzyskaną przed 86 laty niepodległość, prezydent podkreślił, że "jeśli wygrać niepodległość jest rzeczą wielką, to nie mniejszą jest ją dobrze zagospodarować" i "nigdy nie jest dosyć troski o niepodległość, o bezpieczeństwo państwa; nigdy dość zabiegów o umacnianie rządów prawa, reguł demokratycznych i wolności obywateli".
Uroczystości na Placu Piłsudskiego
W uroczystościach na Placu Józefa Piłsudskiego wzięli udział marszałkowie Sejmu i Senatu, członkowie rządu z premierem, najwyżsi dowódcy, dyplomaci i przedstawiciele duchowieństwa.
Przed zmianą wart oddano 12 salw armatnich, ceremonię zakończyła defilada pododdziałów wojska, policji i straży granicznej; przedefilował także Szwadron Kawalerii Wojska Polskiego. Uroczystościom przyglądały się tłumy warszawiaków.
Prezydent Aleksander Kwaśniewski, przemawiając przed Grobem Nieznanego Żołnierza przestrzegał przed kwestionowaniem dorobku ostatnich 15 lat i pomysłami radykalnych zmian politycznych. Podkreślił, że dobra pozycja międzynarodowa Polski, przynależność do NATO i UE, rozwój gospodarczy to niekwestionowane osiągnięcia. "Zależy mi na tym, by Polska tę pozycję zachowała i rozwijała, dlatego nie mogę pozostać obojętny na to, co dzieje się dzisiaj na scenie politycznej" - oświadczył.
Czytamy i słyszymy, że czas odrzucić filozofię świętego prawa własności, że należy podważyć trójpodział władzy, wyposażyć prezydenta w możliwość wydawania dekretów, że pora zakwestionować dorobek pojednania z sąsiadami Polski, wrócić do roszczeń, do dawnych urazów, wreszcie, że nasza demokracja wymaga szarpnięcia cugli, czy jak to powiedziano, zamachu majowego bez zamachu. Taka właśnie nowa Polska miałaby zastąpić Trzecią Rzeczpospolitą. Taka karykatura miałaby zastąpić to, co udało nam się osiągnąć przez ostatnich piętnaście lat - powiedział prezydent. |
|
11 listopad 2004
|
|
|
|
|
|
Gaz ziemny na tle obecnych zagrożeń wojennych
luty 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Podcinanie gałęzi na której się siedzi
marzec 31, 2004
www.krakow.pl
|
Udana inwestycja koncernów farmaceutycznych?
sierpień 29, 2007
abstynent
|
Ekonomia państwa narodowego
kwiecień 12, 2003
Roman Kafel
|
W Polsce atmosfera powyborcza,w Szwecji przedwyborcza.
październik 6, 2005
zygi zza morza
|
Wspólnik Tomasza Grossa
luty 19, 2007
Artur Łoboda
|
Pasożyty
styczeń 5, 2009
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
22 LIPCA, STAĆ NA BACZNOŚĆ !
lipiec 25, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Nowa doktryna Jimmy Carter’a?
kwiecień 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Rozliczenie "Solidarnosci"
maj 19, 2006
przeslala Elzbieta
|
Idea Przystanku Woodstock?
sierpień 9, 2008
jobstalker
|
Czyja wojna?
marzec 23, 2003
Kumor
|
Czy jest wśród nas uczciwy prokurator?
marzec 10, 2006
Artur Łoboda
|
Tusk: Imaginacje premiera wynikają z goryczy
listopad 2, 2007
PAP
|
mafijne zwyczaje
lipiec 12, 2003
® © Mirosław Krupiński
|
Gospodarka Watykanu w Oczach "Wall Street"
kwiecień 11, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Tu i ówdzie i gdzie indziej też
maj 16, 2006
Marek Olżyński
|
Widmo Islamizacji Rosji i destabilizacja Bliskiego Wschodu
marzec 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Antypodatkowe
grudzień 24, 2003
Gazeta Prawna
|
Jak globalisci zpod znaku F.D.A eksterminuja narod Amerykanski
styczeń 13, 2008
Markus
|
więcej -> |
|