ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
więcej ->

 
 

Nowy Sekretarz ONZ- figurant amerykańskiej machiny terroru

materiał ze strony http://www.pnlp.org.pl/aktualnosci.php

Nowy sekretarz generalny ONZ Ban Ki Mun wyraził poparcie dla egzekucji Saddama Husajna. Stwierdził, że “Saddam Husajn popełnił odrażające zbrodnie i okrucieństwa przeciwko narodowi irackiemu. Nigdy nie powinniśmy zapominać ofiar jego zbrodni. Każdy kraj członkowski powinien sam decydować o karze śmierci”. Należy przypomnieć, że jego poprzednik Kofi Annan zdecydowanie sprzeciwiał się karze śmierci.

¬ródło: http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1356&wid=8668100&rfbawp=1167852641.726&ticaid=12f9d

Mord polityczny dokonany na Husajnie (chocby był to jego sobowtór) jest tylko pozbyciem się niewygodnego dla Stanów Zjednoczonych świadka. Bush upiekł conajmniej dwie pieczenie przy jednym ogniu. Husajn nie będzie już miał okazji, do tego aby przed Trybunałem w Hadze powiedzieć za dużo na temat, polityki elit USA z lat 80-tych, która była polityką aktywnie wspierającą Husajna w wojnie z Iranem, a także mordowania Kurdów. W efekcie mało kto będzie się domagał, osądzenia za współudział świadomy w zbrodniach m.in. George Busha Seniora oraz Donalda Rumfelda. Gest nowego sekretarza ONZ jest symbolem nowego, całkiem innego kierunku ONZ. Kierunku który oznaczać może nową rolę tejże organizacji wobec interesów USA. ONZ ma chyba stać się pożytecznym narzędziem w rękach elit amerykańskich zainteresowanych w militarnym podboju świata. ONZ może być im potrzebne w tworzeniu międzynarodowego prawa, które w końcu mogłoby być odpowiednie dla realizacji interesów tychże właśnie grup interesów. Czas pokaże czy absolwent Harvardu, który przewodniczy ONZ od 1 stycznia, jest tam w tym celu posadzony. Propagandę zmian w ONZ rozpoczęto od rzekomego molestowania, którego dopuścicili się pracowicy ONZ.
5 styczeń 2007

PNLP 

  

Archiwum

Poprawa sytuacji Alkaidy spowodowana fiaskiem w Iraku i Afganistanie
styczeń 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
"Homofobia" w Izraelu! PE do dzieła !
lipiec 9, 2006
Wojciech Maltan
Wywiad z Zygmuntem Wrzodakiem
czerwiec 11, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Jestem pewny że Miller nie poda się do dymisji
kwiecień 27, 2004
J. Rzeszewski
Bez wyboru
październik 9, 2005
zaprasza.net
Strategia restrukturyzacji energetyki polskiej
maj 8, 2006
Czy Rydzyk to współczesny Luter?
styczeń 28, 2003
PAP
Polonia w "Prima Aprilis" 2005
kwiecień 2, 2005
km
Marcowy opozycjonista mimo woli
luty 26, 2003
Leszek Skonka
Konieczne dalsze prowokacje
luty 23, 2008
PAP
Pomysłowa TVN24
listopad 22, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
LPR przeciw "referendalnej furtce"
listopad 22, 2002
PAP
Papież i Unia Europejska
luty 26, 2003
Stanisław Krajski
Cimoszewicz: popełniłem błąd
lipiec 30, 2005
pap
Kowal zawinił, cygana powiesili
grudzień 11, 2003
Ręce opadają
sierpień 14, 2003
Andrzej Kumor
Radio z wozu, koniom lżej?
kwiecień 7, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Sylwetka Włodzimierza Cimoszewicza jako skutek ewolucji cynicznych oportunistów
sierpień 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Logiczne wnioski
lipiec 26, 2003
Wstyd za Instytut Pamięci Narodowej
luty 26, 2003
Dr Leszek Skonka
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media