|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
więcej -> |
|
Grzech zaniechania
|
|
Grzech zaniechania
2007-01-12
W sejmie w dniu 2007-01-11 znowuż obrady na temat
„Lustracji”. Nazywam to tematem zastępczym. Mamy już lustrację, o co przyniosła, konfidenci dobrze się mają nie tylko nie znikneli z życia politycznego, lecz na odwrót czują cię dobrze. Podam znamienny przykład.
Andrzej Olechowski vel Mosze Brandwein w nagrodę że przyznał się do współpracy z wasalami ZSRR czytaj NKWD został ministrem spraw zagranicznych. Co o nim możemy znale?ć w Internecie na stronie którą szczerze polecam jako lekturę http://www.polonica.net/ListaZydow_zmienione-nazwiska.htm
oto cytat: Współpracował z SB Andrzej Olechowski - Mosze Brandwein - (wróg #1 Polskości, Narodu Polskiego i Wolnego i Niepodległego Państwa Polskiego, polonofob, dywersant, mason, wieloletni członek PZPR, pracownik wywiadu "gospodarczego" PRL, komunista, libertyn, globalista; członek zarządu tajnej żydomasońskiej organizacji globalistycznej "Komisja Trójstronna" oraz członek i wieloletni uczestnik tajnej żydomasońskiej organizacji globalistycznej "Grupa Bilderberg"; członek antypolskiej, powiązanej z masonerią i światową finansjerą żydowską Fundacji im. Stefana Batorego) W polityce też się zasłużył zakładając wraz z Maria Rokita - Izaak Goldwicht Tuskiem i Płażyńskim Platformę Polityczną popularną PO Polonia bez agentów. Konfident plus spiskowcy dobrana para. Tak mocno popierane przez Adam Michnik vel. Ozjasz Szechter.
Gdy usłyszałem lata temu o ustawie na temat „ Lustracji” byłem, za ale jak zwykle nie chwaliłem dnia o poranku. Jestem za stary żeby krzyczeć Eureka nie znając ustawy. Uważałem, że, Instytut Pamięci Narodowej poświęci pieniądze podatnika na odkłamanie Polskiej historii. Oraz w podobny sposób jak w Krajowy Rejestr Sądowy jako scentralizowaną, informatyczną bazą danych na podstawie ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej będzie miał za zadanie udzielać tak osobą prawnym jak i fizycznym informacji oczywiście zgodnie z obowiązującym prawem.
I nie trzeba by było czytać takich artykułów jak „Polonia bez agentów” ponieważ z mocy prawa np. Kongres Amerykanistki bez problemu uzyskał by dane o konfidentach w Polonii.
Oczywiście taki informacje mógłby uzyskać MS Zbigniew Ziobro na temat swoich współpracowników, przepraszam żartuję gdyby chciał to by uzyskał. Obecnie pan poseł jest cały w skowronkach natworzył następne buble ustawowe, o których już pisałem między innymi w artykule „Poprawny politycznie”. Panie premierze Jarosławie Kaczyński czy pański rząd to jedna drużyna. Pytanie podstawowe, ponieważ pański Minister Sprawiedliwości z uśmiechem zadowolenia z samego siebie odbierał nagrodę redakcji gazety „Wprost”
Szkopuł jest w tym, że ta gazeta w tym samym czasie opluła kandydata pana Skrzypka na stanowisko prezesa NBP w artykule „Rynek boi się Skrzypka” oczywiście wtórowała w tym temacie Wyborcza. Panie premierze czasami z rozrzewnieniem wspominam czasy lat 80tych gdy w KPN prowadziłem grupę poligraficzną oraz kolportażową byli to wspaniali młodzi ludzie lecz gdyby któryś spróbował romansować z Żydowskim KORem wyrzuciłbym na zbity pysk. UB oraz Zbrodniarzy Komunistycznych było i jest nadto wasal w własnych szeregach jest zbędny. Trzymanie takiego ze względu na sondaże jest błędne sondaże tworzą tzw. polskojęzyczne media, których zadaniem jest niedopuszczenie do odzyskania suwerenności gospodarczej kraju. A jakie są fakty popularności Ziobro oto Sonda Wybierz Człowieka Roku 2006 Wirtualnej Polski- Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski 14%
Zbigniew Ziobro 10% nie mówiąc już o tym, że sportowiec w tym sondaży wygrywa.
Proponuję się nad tym głęboko zastanowić, o ile w ojczy?nie ma zapanować prawo i sprawiedliwość to nie można w rządzie trzymać ministra, którego na przykład oskarżyłem o godzenie się z bezprawiem w Ostródzkim wymiarze sprawiedliwości.
Wracajmy do IPNu. A co dotychczas mieliśmy, wyskakiwał taki Kieres z świstkiem papieru i opluwał bez znajomości dokumentacji bez wyroku sam uśmiercał oczywiście zgodnie z oczekiwaniem takich jak Kwaśniewski vel Stolzman czy potomek zbrodniarza UB. Kieres próbował uśmiercić na przykład o. Hejmo. To z jego paszkwili opluto pana prezesa Poloni Ameryki Łacińskiej Jana Kobylańskiego. To są skutki lustracji. Teraz w związku z nowelizacją jeden z polityków stwierdził jest to konieczne społeczeństwo musi się dowiedzieć, kto ich reprezentuje.
Na Boga znowuż za nasze pieniądze chcą nasz uszczęśliwić. Panowie politycy jak sobie wyobrażacie po nowelizacji wezwiecie garści prokuratorów, którzy mają na zasadzie poprawności politycznej najpierw opluci takich jak ja. A pytam się czy dany prokurator w IPN będzie ten uczciwy. Czy może to będzie osoba dyspozycyjna i przede wszystkim wytoczy paszkwile przeciw opozycji pozaparlamentarnej? Panie premierze Jarosławie Kaczyński czterokrotnie zostałem zwolniony w trybie ustawowym nawet z PGRu.
Pytam się skoro nie było weryfikacji w Polskim wymiarze sprawiedliwości jak np. moją sprawę może rozstrzygać tak prokurator jak i sędziów Zbrodniarz Komunistyczny nie pociągnięcie do odpowiedzialności sędziów w sprawach o zwolnienia w trybie ustawowym jest nie tylko spłyceniem, lecz przede wszystkim bezprawiem. Jaki ma autorytet sędzia, który skazywał na zagładę biologiczną całe rodziny, czy to nie „Holokaust?. Ostatnio w sposób konfidencji bez wyroku w stylu Kieresa wytoczono paszkwile przeciw Abp Wielgusa. Dlaczego odpowiedz nadzwyczaj prosta „ Grzech zaniechania”, Co możemy przeczytać Agenci w Kościele- komunistycznymi władzami współpracowało z różnych względów około 10-15 procent księży i osób świeckich aktywnych w środowiskach kościelnych? Historycy szacują, że 1 na 10 księży mógł być agentem. O takich danych słyszałem w TV Trwam już lata temu. Więc dlaczego nie podjęto kroków celem oczyszczenia. Tłumaczenie, że ktoś został złamany jest błędne, na terenie Polski jest wiele grobów księży, którzy oddali najcenniejszą daninę dla dobra Polskiego kościoła własne życie.
Wszystkich którzy poszli na współpracę wysyłam na grób tragicznie zamordowanego księdza Jerzego Popiełuszko. Lecz pozwolę sobie przypomnieć słowa Jezusa „ wystrzegajcie się fałszywych proroków” ponad dwa tysiące lat temu. Czy to kryzys, oczywiście nie w TVP usłyszałem słuszną wypowiedz „Ja wierzę w Boga” tak niektórzy zapominają że kościół to my. Lecz media podsycały temat także te związane z „Wyborczą” z redaktorem Adam Michnik vel. Ozjasz Szechter na czele. Towarzystwo zapomniało, że kij ma dwa końce.
I tu pojawia się Jaskółka pt. Ustawa antyubecka" według PiS to jest właściwy kierunek.
Następnie dekomunizacja podstawą powinno być odsunięcie od możliwości zajmowania stanowisk publicznych począwszy od sekretarza POP po I sekretarza PZPR. Tu załapuje się także wychowanek Sowieckiej szkoły taka osoba jak Kwaśniewski vel Stolzman.
Lecz czy to nie powtórka z tzw. szafy Lesiaka pamiętamy że ten temat został rozdmuchany po aferze taśmowej i obecnie przysechł, a wiec czy z Ubekami to nie powtórka z rozrywki.
Nadal w tym kraju będzie panowało bezprawie pozwolę sobie panie premierze Jarosławie Kaczyński że pytałem się kiedy zostanie ukarany tzw. historyk z Śląska który w opluł RP twierdząc że to Polska spowodowała II wojnę światową. Czy zostanie pociągnięty do odpowiedzialności paszkwilant prof. Marek Safjan który w żydowskim piśmie opluwa ojczyznę obszerny artykuł polecam na stronie http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=my&dat=20070106&id=my11.txt
Gdzie także dowiemy się, że jest potomkiem zbrodni komunistycznej? Jaki prezes Trybunału takie wyroki, teraz wiem, dlaczego jakże często przestępcze korporacje są bezkarne?
Czy z tej burzy medialnej wyjdziemy zwycięsko a rządzący się nie wycofają.
Bogusław Maśliński
www.victoria.go.pl
|
|
14 styczeń 2007
|
|
Bogusław
|
|
|
|
"Stany Zjednoczone podsycają niepokój w Iraku"
kwiecień 12, 2003
IAR
|
Bogaci obrońcy chłopów
wrzesień 6, 2002
BERNADETA WASZKIELEWICZ http://rzeczpospolita.pl
|
Unijny Rozbiór Serbii
Kosowo oddane islamistom
luty 19, 2008
Robert Wit Wyrostkiewicz
|
prezydent nie zmienia opinii o Huszczy
styczeń 7, 2004
|
Czesi zrobią to, co się nawet Stalinowi nie śniło
luty 28, 2008
marduk
|
MPK w Krakowie podwyższa ceny biletów, a jednocześnie kupuje automaty do sprzedaży biletów za 8 mln zł
grudzień 30, 2004
aaa
|
"Jedynie słuszna" interpretacja antysemityzmu
styczeń 25, 2004
|
Najważniejszy fragment ("mało znany") wywiadu Gazety Michnika z matką Chodarowskiego.
marzec 17, 2008
W.M.
|
Kwestia uregulowania problemów wizowych między Polską a USA - część oświatowa
marzec 24, 2008
tłumacz
|
Dlaczego tak trudno o porozumienie czyli : którędy wiedzie droga do niepodległości
marzec 5, 2009
Artur Łoboda
|
Korporacyjna maszyna wojenna stosuje terror
wrzesień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wielka Brytania - Wielka Bezmózgownia
październik 7, 2003
Fëamortur'a
|
Sztuka zarządzania, czyli co ma przyszłość w biznesie
styczeń 1, 0000
CZESŁAW RYCHLEWSKI (Trybuna )
|
Tradycja, która przestała istnieć
październik 27, 2004
Artur Łoboda
|
Upadek czerwonego Casanovy
kwiecień 4, 2008
przesłał ( . )
|
Kretynizm po krakowsku - "opłata klimatyczna"
luty 23, 2004
PAP
|
Bankierzy i Złodzieje! - druga odsłona
lipiec 1, 2004
|
Jurek
lipiec 8, 2008
Marek Jastrząb
|
Jesteś "rasistą", choć nawet o tym nie wiesz? Nie dostaniesz pracy!
Tworzenie Orwellowskiego państwa policyjnego
czerwiec 13, 2007
przysłał Marduk
|
Ekonomia bogiem
sierpień 13, 2003
Sebastian Karczewski
|
więcej -> |
|