ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
więcej ->

 
 

Zgodnie z prawem Żydom amerykańskim nie należy się od Polski nic

http://www.nop.org.pl/?artykul_id=544


Oświadczenie Rady Wykonawczej Narodowego Odrodzenia Polski z dn. 26.02.2007 r.



W dniu 16 lipca 1960 r. w Waszyngtonie zawarty został pomiędzy rządem Stanów Zjednoczonych AP a rządem PRL układ, na mocy którego WSZELKIE ROSZCZENIA majątkowe Żydów amerykańskich W STOSUNKU DO POLSKI zaspakaja rząd Stanów Zjednoczonych.

Na mocy prawa międzynarodowego oraz oczekiwań międzynarodowych organizacji finansowych Rzeczpospolita Polska traktowana jest jako spadkobierca zobowiązań i umów zawartych przez PRL. Stąd też do dnia dzisiejszego nasz kraj spłaca m.in. zaciągnięte przez komunistów pożyczki. Oznacza to, iż III RP jest spadkobiercą również układu zawartego w roku 1960. Potwierdził to Minister Skarbu Państwa w liście do Marszałek Senatu p. Alicji Grześkowiak z dn. 16.08.2001.

Jasnym więc jest, że Żydom amerykańskim zgodnie z prawem – i polskim i amerykańskim – nie należy się od Polski nic. Mają oni takie samo prawo do odszkodowań, jak obywatele Wysp Tonga.

Udział przedstawicieli rządowych w tzw. negocjacjach z organizacjami żydowskimi ze Stanów Zjednoczonych AP ma więc charakter dziwaczny, pozaprawny i de facto nosi znamiona działania nielegalnego. Nie ma bowiem wątpliwości, że środowiska Żydów amerykańskich występują w tej sprawie w roli gangu przestępczego, który usiłuje wyłudzić od polskiego państwa nienależne korzyści.

Niejako na marginesie sprawy warto odnotować bulwersujący fakt zgody władz karjowych na przyjazd do Polski (w charakterze szefa gangu wyłudzaczy) Israela Singera. Żyd ten znany jest z publicznego znieważania Polaków. Pan premierowi J. Kaczyńskiemu i marszałkowi Sejmu, M. Jurkowi, którzy gościć będą w/w przypominamy zasady określone w Kodeksie karnym w art. 133: „Kto publicznie znieważa Naród lub Rzeczpospolitą Polską, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3”. Oczekujemy więc, że Israela Singera na lotnisku powita nie delegacja rządowa, a oddział Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, który zatrzyma i umieści w miejscu odosobnienia prowadzącego kryminalną, antypolską działalność Żyda.



(Oświadczenie Rady Wykonawczej Narodowego Odrodzenia Polski

Z dn. 26.02.2007 r. Za zgodność: Adam Gmurczyk Prezes NOP)
28 luty 2007

nop 

  

Archiwum

Rozmowa Adama Sandauera z Gabrielem Janowskim członkiem Ruchu Patriotycznego
wrzesień 24, 2005
zaprasza.net
"Tango nied?wiedzia, smoka i słonia"
październik 31, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Wizy do Kanady
styczeń 6, 2006
Wojciech Gryc
Gruszki na wierzbie, czyli Unijne dotacje
listopad 27, 2003
http://www.parp.gov.pl/
Wizyta Prezydenta A.K. w Moskwie, przegląd rzeczowej informacji, przede wszystkim z rosyjskich publikatorów...
maj 9, 2005
piśmienny
Bush, Sharon, and the "War on Terror"
kwiecień 29, 2003
przesłała Elżbieta
Głos z Australii
kwiecień 6, 2003
przysłała Elzbieta
Bardzo trudne tematy
Rzekomy wywiad Gieremka z 1981roku

grudzień 5, 2002
Tresowanie społeczenstwa, czyli o powoływaniu lekarzy do wojska
styczeń 8, 2006
Adam Sandauer
Praca - dobro luksusowe ?
czerwiec 26, 2003
Artur Kowalski
Co wszyscy powinnismy wiedziec
październik 9, 2007
....
Antyrakietowy ser szwajcarski
czerwiec 14, 2007
Bartłomiej Kozek
Addendum do "Tsunami korupcji w sejsmologii"
styczeń 10, 2005
Dr Marek Głogoczowski
Tylko Polska ma Balcerowicza i fundację Sorosa, dlatego ...
sierpień 11, 2004
Jędrzej Bielecki
Łukaszewicz: Papież zostawił kapitał wiary, że będzie lepiej
sierpień 20, 2002
PAP
Pierwsze potwierdzone nazwiska na Cracow Screen Festival
styczeń 31, 2008
Gnoza - korzenie obledu
czerwiec 16, 2007
...
Kraków ma nową strategię promocji
styczeń 10, 2008
PAP
Sondaże w USA dotyczące Izraela. Kiedy podobne sondaże w Polsce?
maj 19, 2005
lektorka angielskiego
Dzisiejsi czciciele Mamona i Kabały działają według tradycji Talmudu
wrzesień 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media