ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
więcej ->

 
 

List otwarty do Pana Brattmana, Editor@Isurvived.org


Mr. Brattman,

Władze powinny przyjrzeć się bliżej Pańskiej szmalcowej socjopatii. Rząd Polski powinien zaskarżyć Pana i organizację stojącą za Panem. Polskie matki powinny czytać Pana nazwisko dzieciom, by utrwalić w nich lęk przed syjonistycznym potworem.

Sugeruje Pan potworne czyny zdecydowanej większości Polaków i podkreśla zbiorowy charakter rzekomych zbrodni: pod względem zezwierzęcenia, nienawiści i dobrowolnego prześladowania Żydów, Polska plasuje się bardzo blisko reżimu hitlerowskiego, a powiązanie Polski z bezpośrednim i dobrowolnym udziałem w Holokauście nazistów nie ulega wątpliwości. (http://isurvived.org/InTheNews/Hungary-holo_Memorial.html)

Przytacza Pan rażąco zniekształcone przypadki, by podeprzeć swą absurdalną opinię. Gdyby polskie zachowanie było choć odrobinę zbliżone do nazistowskiego barbarzyństwa, zostałoby po tym pełno dowodów po II Wojnie Światowej. Materiał prasowy o przeprosinach przez polskiego prezydenta, to też nie dowód. Historycy dowiedli mu, że nie znale?li dowodów wysuwanych oskarżeń. Ktoś desperacko potrzebował „przyznania się” w czasie ataku Izraela na Palestyńczyków.

Jest dość dowodów świadczących o wielkiej pomocy Żydom ze strony Polaków. Przeważającej ilości Żydom z Polski dobrze wiadomo, że większość polskich Żydów, pozostałych przy życiu po ludobójstwie hitlerowskim, zawdzięcza uratowanie polskim nie-Żydom. Polacy tak skutecznie chronili Żydów, że izraelski pomnik ku czci takich ludzi wymienia więcej Polaków niż jakikolwiek inny naród.

Jakaś część Polaków mogła zachować się ?le, ale naród ma obowiązek bronić się przed ludobójstwem. Wielu polskich Żydów pomagało w okrucieństwach sowietom, aż Hitler obrócił się przeciw Żydom, zerwawszy antypolski pakt z ZSRR. Plan hitlerowsko-sowiecki eksterminował 80 % polskiej inteligencji. Żydowskie zbrodnie przeciw Polakom trwały, kiedy Żydzi weszli liczebnie w skład powojennego rządu komunistycznego w Polsce.

Wybiela Pan zbrodnie żydowskie, a wskazuje palcem na Polaków. Nawet, jeśli Polacy popełniliby zbrodnie w stosunku do Żydów-komunistów w 50, spośród tysięcy innych wsi, nie można tego nazwać przeważającą większością w 35-ciomilionowym narodzie (minus 3 do 4 mln mniejszości, w większości Żydów). Pańskie zdanie na temat polskiego zachowania się jest równie nie na miejscu: w najlepszym wypadku [Polacy] byli obojętni, a w najgorszym – popełnili okrucieństwa przekraczające jakikolwiek ludzki wymiar. To jest oczywista demonizacja.

Odwrócenie ról

Wszystkie Pana przesłanki są oczywiście błędne i prowokacyjne. Pokazuje Pan znaki sponsorów i celu, aprobując artykuł prasowy napisany jak na zamówienie rewizjonistów syjonistycznych i niemieckich. Koła te często używają słowa „polski”, a rzadko - „niemiecki”, kiedy mowa o zbrodniach nazistów. Manipulując informacją o tragedii żydowskiej, prowokuje Pan nastroje antypolskie. Te nastroje rosną także w polskich środkach przekazu, w rękach syjonistów, pod przykrywką zwalczania antysemityzmu.

Zamiast nienawiści wynalezionej na bieżące potrzeby polityczne syjonistów, społeczność żydowska powinna okazać większości Polakom wieczną wdzięczność. Pańska cała absurdalna kampania jest ostemplowana przez Przemysł Holocaustu. Podczas gdy USA, Izrael, Niemcy i „społeczność międzynarodowa” zmierza prosto w faszyzm, Pańska publiczność powinna zastanowić się nad głębszymi powiązaniami:

1. Podobieństwo do obecnej niemieckiej kampanii wybielania zbrodni hitlerowskich. Niemieccy rewizjoniści bardzo pragnęliby rozłożyć swoją winę na innych, jeśli nie w ogóle oczyścić się ze zbrodni. Przemysł Holocaustu pasowałby im na partnera, aby wybielić swe zbrodnie zanim rozpoczną Drang nach Osten w Unii Europejskiej. Szuka Pan w polskim narodzie kozła ofiarnego, odwracając uwagę publiczną od zbrodni Żydów-komunistów na Polakach.

2. Podejrzenia o współpracę syjonistów z amerykańską administracją. Istnieją poważne pytania odnośnie zamieszania Mosadu i FBI w tragedię 11 IX. Czytałem z niedowierzaniem o Ustawie z 2004 roku nt. Globalnej Świadomości o Antysemityzmie (Global Anti-Semitism Awareness Act of 2004), przedłożonej w Kongresie USA 28.4.2004 roku: zatwierdzić założenie Biura Obserwacji i Zwalczania Antysemityzmu wewnątrz Departamentu Stanu USA, wymagać włączenia informacji nt. czynów antysemickich na świecie w corocznych raportach Departamentu Stanu oraz inne cele. Ustawa unieważni wszelkie dochodzenia. Nic dziwnego, że grozi Pan FBI swym uprzejmym oponentom.

Długi

Biorąc pod uwagę wartość życia ludzkiego w planowaniu bezpieczeństwa publicznego obecnie w Niemczech, Niemcy winne są nam nie miliardy, a dziesiątki trylionów euro za nasze straty biologiczne, kulturowe i materialne. Przyjęlibyśmy częściową zapłatę w formie ziem zgermanizowanych Słowian między Odrą a Łabą. Ale nawet tak obniżona należność wpędziłaby naród niemiecki w wieczną nędzę. Świadomy tak ogromnego ciężaru finansowego na rzecz swych wynędzniałych i biologicznie wyniszczonych wschodnich sąsiadów, rząd niemiecki pozuje do zdjęć pojednania, podczas gdy w pełni popiera rewizjonistów.

Mamy powiedzenie „kochajmy się jak bracia, a liczmy się jak Żydzi”. Moglibyśmy przygotować rachunek za uchronienie tysięcy Żydów przez Polaków oraz za straty biologiczne spowodowane przez Żydów-komunistów. Roszczenia syjonistów do nieruchomości w Polsce byłyby przy tym śmiesznie niskie.

Jeśli pragnie Pan pojednania, Mr. Brattman, niech Pan zacznie od demaskowania własnej propagandy. Pana postępowanie wzmacnia polską jak i międzynarodową urazę do syjonistów i rewizjonistów.

Dziwi się Pan: Wychodzi poza ludzkie zrozumienie, jak kraj mógł mieć tak mało poszanowania i względu dla 6 mln swych własnych obywateli, którzy zginęli podczas Holocaustu. Połowa z łącznej liczby 12 tys. miejsc hitlerowskiej zagłady znajdowała się na terytorium Polski. Do zdecydowanej większości z nich można dotrzeć, kierując się znakiem, noszącym winietę najwyższego polskiego odznaczenia, nadanego wszystkim ofiarom, tak obcym jak i polskim obywatelom, włącznie z Żydami, Cyganami, homoseksualistami i Świadkami Jehowy.

Chce Pan większego pomnika dla wszystkich ofiar? Zbierzcie pieniądze. My zbudujemy, częściowo na ziemi, którą syjoniści zagarnęli w Polsce jako żydowską. Oczywiście, jeśli syjoniści POZWOLˇ nam wybudować wspólny pomnik. Porozstawiali nas po kątach wokół „ich” pomnika w Auschwitz.

Pytanie

Z Pana niedorzecznych komentarzy oraz z oryginalnej e-poczty, którą Pan wybiorczo cytuje (i z tej, której Pan nie cytuje), wnioskuję, że jest Pan propagandystą i kłamcą. Wystarczająco dowiódł Pan braku dobrej woli i otwartego umysłu. Zarzuca Pan oponentom to, co Pan sam robi: e-krzyczy, terroryzuje, manipuluje informacją, zastrasza. Uczciwi Żydzi oraz obcokrajowcy obeznani z historią Polski, potępiają Pana prezentacje.

Dla kogo Pan pracuje i jaki jest cel Pana zleceniodawców?

Czy młodzi Polacy mają bezkrytycznie zatwierdzić zbrodnie syjonistycznego Izraela, w pokucie za rzekome okrucieństwa swych rodziców podczas II Wojny Światowej? Pańskie przekręcanie faktów może wywołać nienawiść młodszego pokolenia Polaków do Żydów oraz międzynarodowej młodzieży do Polaków. Czy to jest celem Pana witryny internetowej?

Pozwalam opublikować mój list bez zmian, ale nie zgadzam się, by Pan go skrócił lub cytował. Pod żadnym pozorem nie zgadzam się na to, ponieważ poważnie spaczył Pan znaczenie otrzymanej e-poczty. Odmówił Pan też usunięcia e-adresów i poczty z witryny, użył bagatelizującego i łaskawego tonu w stosunku do oponentów oraz zastraszył ich i groził im.

Złamał Pan cyber-etykietę i prawo odnośnie rozpowszechniania fałszywej informacji celem demonizowania i nienawiści etnicznej. Demonizuje się naród przed atakiem na niego. Osoba, która przeżyła Holocaust, powinna to rozumieć.

dr Piotr Bein, PEng
Autor i publicysta, specjalista w demaskowaniu propagandy

Kopia: Konsul Polski w Los Angeles, consulplla@consulplla.org

List z angielskiego oryginału na polski przetłumaczył i wytłuszczeń dokonał autor. Przedruki skrócone dozwolone tylko za zgodą autora.
21 wrzesień 2004

Piotr Bein 

  

Archiwum

Generał, który wygrał Bitwę Warszawską
sierpień 14, 2003
Lech Maria Wojciechowski
Wysiłki w celu rozwiązania kryzysu w Gazie
sierpień 4, 2006
darek
Pomnik dla Reagana
lipiec 10, 2007
zmk
Sadzawka Mamilli
styczeń 28, 2008
Izrael Szamir
Głupcy, których bieda dosięgła ...
październik 16, 2004
PAP
Koniec Dominacji Świata przez USA?
sierpień 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
The Pogrom of Kielce
lipiec 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Polska importerem węgla
listopad 3, 2008
PAP
Wyrok za negowanie holokaustu
luty 21, 2006
Pytania do polityków, partii i ugrupowań politycznych działających w Polsce
listopad 6, 2006
Zdzisław Gromada
Prymas Glemp: wyłączmy telewizor i zacznijmy rozmawiać
kwiecień 11, 2004
Talmud Jako Rodzaj Midrasz'u
luty 27, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Dyplom dla idioty
grudzień 22, 2008
Witold Filipowicz
Najbardziej zabezpieczony majątek w Polsce
sierpień 6, 2002
PAP
TRZECIA DROGA: nazistowska agentura czy neofici lewicy?
grudzień 13, 2002
http://republika.pl/adnikiel/socjobiologia.html
Walka o państwo...bezprawia
marzec 21, 2007
Marek Olżyński
31 pa?dziernika 2005 godz 19. - gdzieś w Polsce
listopad 1, 2005
zaprasza.net
L.Kaczyński przed życiową szansą
luty 9, 2009
Dariusz Kosiur
Lausanne Conference For One Democratic State in the whole of Palestine/Israel
czerwiec 12, 2004
Israel Shamir
Israel shocked by image of soldiers forcing violinist to play at roadblock
grudzień 2, 2004
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media