|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach |
|
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!
|
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny |
|
| Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
więcej -> |
|
Jan Paweł Wielki
|
|

„Papież Który ‘Przemienił Rzeczywistość’” („The Pope Who ‘Chaged Reality’”) to tytuł recenzji książki „Jan Paweł Wielki” („John Paul The Great”) autorki Peggy Noonan. Recenzję napisał Michael Philips w The Wall Street Journal, 22go listopada, 2005. Autorka napisała książkę „Jan Paweł Wielki” z wielką miłościa dla Ojca Świętego Jana Pawla II. Umarł On w wieku lat 84, po 26 letnim pontyfikacie. Na tle amerykańskiej rzeczywistości, autorka, intelektualistka amerykańska o katolickiej tradycji, napisała w przedmowie, że przez ostatnie lata „coraz bardziej zwracała się w kierunku Rzymu i wielkiego starca, który tam żył do minionego roku.” Zadała ona sobie pytanie: „Dlaczego kochają Go ci spośród nas, którzy Go kochają? Jak wytłumaczyć ten fakt, tym, ktorzy nie potrafią Go kochać?”
Peggy Noonan już wcześniej starała się odpowiedzieć na te pytania, jako redaktorka działu OpinnionJournal.com w The Wall Street Journal. Książka „Jan Paweł Wielki” zawiera szersze odpowiedzi na te pytania. W książce tej, autorka opisuje dużo szczegółów z życia Ojca Świętego i analizuje Jego myśli i uczucia, jak też powody dla których był On wielbionym na całym świecie.
Ojciec Święty, Jan Paweł II, w czasie długich lat swego pontyfikatu, kierował odnową Kościóła; jasno postawił doktrynę katolicką i dokonał postępu w ekumenicznym pojednaniu. Jego nauka o wolności, i wiara że Bóg życzy sobie wolności człowieka, jest punktem zwrotnym w historii. Rzeczywiście, jeden z najświetniejszych Jego momentów, zdarzył się wcześnie, w czasie Jego pontyfikatu. Patryjotyzm Jego, okazał się w całej pełni, kiedy był w Polsce w 1979 roku, w czasie strajków i w czasie odrzucania władzy komunistów. Peggy Noonan pisze: „Z chwiłą gdy wylądował On w Polsce, granice na świecie zaczęły zmieniać się. A 10 dni pó?niej po Mszy Świętej na Błoniach Krakowskich, dwa miliony Polaków wróciło do domu, w przemienionym kraju.”
Zmiany okazały sie równie polityczne jak i duchowe. Wzrosło znaczenie religii w Polsce i na świecie, dzięki temu głęboko mądremu człowiekowi, ktory naruszył podstawy komunizmu, w chwili, kiedy komunizm załamywał się i upadał. Całkowity upadek komunizmu był bliski. Oto cytat z opowiadania Peggy Noonan o Mszy Świętej na Błoniach: „W kazaniu na Błoniach Jan Paweł znacznie poszerzył swoje pierwsze wypowiedzi w Polsce, w których mówił że Pan Bóg widzi scaloną Europę i nie uznaje podziału na Wschód i na Zachód. Jan Paweł II wówczas ‘oddzielił dzielących Europę od bożego obrazu historii.’”
„Na Błoniach poszerzył On swoją naukę. Przywołał Świętego Ducha – jako namiestnik Chrystusa i następca św. Piotra – przywołał Boga by natchnął Polaków, by potwierdzić ich miejsce w historii i ich starodawny wybór Chrystusa, jak też, żeby potwierdzić że prawdziwa historia Polaków jest słuszna i niezmienna – nie do zmienienia przez komunistów.”
„To było potwierdzeniem ducha historii Polski. Ci, którzy wysłuchali tego kazania, wracali pełni zrozumienia, że nie są tylko ofiarami zaszłości, ale że są obrońcami nauki Chrystusa.” Peggy Noonan pisze: „Wydaje mi się, że papież przemienił rzeczywistość będąc papieżem, tak jak Msza Święta na Błoniach, zmieniła rzeczywistość będąc Mszą. Dlatego, że wszyscy obecni, tego samego dnia oglądali tę Mszę w telewizji. Komunikat telewizyjny pominął widok tłumów na Błoniach i było widać tylko kilka fragmentów kazania Ojca Świętego. Cenzura starała sie wykreślić niezwykły fenomen, jakim była wizyta Jana Pawła II w Posce, i jakie miała znaczenie i skutki.”
„Ludzie, którzy byli na Błoniach, mogli porównać rzeczywistość, której byli świadkami, z propagandą mediów komunistycznych. Ludzie mogli zobaczyć faktyczną różnicę. Wtedy wszyscy ludzie w Polsce mogli tak sobie, jak i wszem wobec powiedzieć ‘To wszystko, to są kłamstwa. Wszystko co mówi rząd jest i stanowi kłamstwo.’”
„Zachwiała się wszelka praworządność, którą rząd komunistyczny udawał, że ma w Polsce. Polacy jeden po drugim mówili sobie w duchu, że zakłamanie, jak i władza komunistów dobiega końca.”
Tak więc opublikowano w Ameryce nową książkę, która stara się powiedzieć prawdę o i Polakach. Książka ta jest zdarzeniem bardzo pozytywnym dla Polaków i Polsce na świecie, gdzie dobre imię Polaków cierpi z powodu nawały oszczerstw żydowskiego ruch roszczeniowego i ludzi którzy temu ruchowi służą.
www.pogonowski.com
|
|
24 listopad 2005
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Jakie jest prawdziwe nazwisko kolejnego "polskiego" prezydenta
styczeń 30, 2007
dorek
|
Polska zapłaciła pierwszą część składki unijnej
maj 5, 2004
Ministerstwo Finansów RP
|
Prezydenckie menu
wrzesień 5, 2003
www.dziennik.krakow.pl
|
Generałowie bezkarni w aferze "bakszyszowej"
lipiec 8, 2007
Newsweek
|
"Wot kultura".
Koniec okresu ochronnego
marzec 17, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
|
Maria Konopnicka
lipiec 13, 2008
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Krystyna Sienkiewicz
marzec 12, 2005
Ewa Zaleska
|
Bez-prawo po raz kolejny
kwiecień 10, 2003
Adam Zieliński
|
„Wojna Przeciwko Terrorowi” nie działa tak jak „Zimna Wojna”
wrzesień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bąd?my państwem praworządnym
wrzesień 24, 2008
Dariusz Kosiur
|
"Mondre rady, mondre rady, mondre rady..."
grudzień 22, 2008
Artur Łoboda
|
Blefowanie i pogróżki Waszyngtonu przeciwko Iranowi
maj 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
BIAŁORUSKI NARÓD PAŃSTWOWY
luty 9, 2008
Stefan Pastuszewski
|
Lekcja, która niczego nie uczy
sierpień 27, 2004
|
Co drugi gimnazjalista z Mazowsza codziennie wypija po kilka napojów energetycznych
styczeń 10, 2008
Interia / PAP
|
Putin żąda od Polski wyjaśnień
sierpień 1, 2005
(RMF/PAP)
|
Małopolskie branie (kopert)
sierpień 30, 2004
PAP
|
Uczciwość nie popłaca
czerwiec 12, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kulczenie najbogatszego - jeszcze opinia czy już obraza image'u?
listopad 17, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Wygra czy przegra, Ron Paul wskazal nam droge do zwyciestwa
marzec 11, 2008
uleczka
|
więcej -> |
|