ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... 
 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
więcej ->

 
 

„Wrogowie” naszych wrogów są naszymi przyjaciółmi

Taktycznie słusznie uczyniła Redakcja „Tylko Polski” zamieszczając na swoich łamach artykuł „Euro kontra Złoty” P. Toboła-Pertkiewicza, wiceprezesa Polsko-Amerykańskiej Fundacji Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego (PAFERE) – TP 03. – 09.04.2008, str.12. Zawsze warto wykorzystać argumenty jednych liberałów przeciw drugim liberałom, choćby tylko dlatego, że uwidacznia to niespójność tej lichwiarskiej ideologii.

Argumenty autora przeciw przyjęciu przez Polskę waluty euro bazują w znacznej mierze na liberalnie mętnych opiniach statystycznych, cytuję: „Euroland rozwija się zdecydowanie wolniej niż nasza gospodarka”. Jest to ciekawe stwierdzenie w kontekście rosnącego w Polsce od 1995 r. ujemnego salda Produktu Narodowego Brutto (Mały Rocznik Statystyczny GUS 2007 r. str. 461). Inne argumenty autora są równie delikatnej natury. Cały tekst napisany został tak, że zostawia furtkę do zmiany poglądu na przyjęcie euro, jeśli wska?niki gospodarcze ulegną zmianie. Autor nie wykazał, że posiadanie własnego pieniądza jest zawsze wartością niezależną od stanu gospodarki i jego wartości wymiennej. Nie należy jednak spodziewać się tego po wiceprezesie PAFERE.
Wiele mówiącym o autorze jest jego stwierdzenie, że siła waluty zależy od społecznej w nią wiary. „Gdy ludzie stracą wiarę w jej siłę, poleci na łeb na szyję. Tak dzieje się obecnie z dolarem amerykańskim…” To mówi przedstawiciel liberałów, którzy wiarę w Boga-Stwórcę zamienili w wiarę w boga-Mamona, a organizacja PAFERE ma w tytule wpisaną edukację – całość dość żenująca. Jest to stwierdzenie tyleż bałamutne, co całkowicie nieprawdziwe.

Słowo o pieniądzu
Pieniądz nie jest bogactwem. Bogactwem jest praca. Pieniądz jest tylko biletem symbolizującym wykonaną cząstkę pracy, którą chcemy wymienić na cząstkę pracy kogoś innego przy pomocy tegoż biletu. W krajowym obiegu pieniężnym winno być tyle pieniędzy, ile znajduje się w nim dóbr i usług. Właścicielem krajowego obiegu pieniądza (systemu bankowego) powinni być wszyscy producenci i konsumenci, co należy rozumieć, że demokratycznie wybrane z pośród społeczeństwa konsumentów i producentów władze państwa są przedstawicielem właścicieli systemu bankowego i decydują w ich imieniu o polityce pieniężnej kraju. Funkcjonowanie systemu bankowego nie może być działalnością dochodową, bo mielibyśmy wtedy do czynienia z zyskiem bez pracy – tak, jak dzieje się to obecnie. Dziś prywatni właściciele systemów bankowych (rządy państw nie decydują nawet o polityce pieniężnej kraju) osiągają z tej własności ogromne zyski zaburzając cały proces gospodarczy – jest to zalegalizowane okradanie społeczeństwa (producentów i konsumentów).

Bank Centralny w USA (tzw. System Rezerwy Federalnej USA - FED) jest prywatną własnością żydowską od 1913 r. To właśnie właściciele FED decydują o wielkości emisji $ USA, który jest dziś pieniądzem światowym. W $ USA rozliczanych jest obecnie ok. 60% wartości światowych transakcji, na € (euro) UE przypada pozostałe 40%, przy czym istnieje wyra?na tendencja do wypierania $ USA z tych rozliczeń na rzecz € UE.
Upadek $ USA wynika z prostego faktu, jest to waluta bez pokrycia w dobrach i usługach. Właściciele FED wytworzyli tyle rzeczywistych i wirtualnych $ USA, że ich ilość przewyższa wielokrotnie wartość wszystkich istniejących w USA dóbr i usług. A to USA mają obowiązek utrzymywać taką ilość własnej waluty, która będzie miała pokrycie w ich dobrach i usługach, ponieważ $ jest ich środkiem płatniczym. Upadek $ USA nie ma, więc nic wspólnego z osłabieniem wiary w tę walutę (kłania się tu prawo podaży i popytu), tylko z ordynarną kradzieżą na światową skalę, której dopuścili się właściciele FED, panie wiceprezesie PAFERE. Dolarowi USA nie są już w stanie pomóc takie międzynarodowe organizacje, jak Bank Światowy i Międzynarodowy Fundusz Walutowy. Zaistniała sytuacja wyra?nie pokazuje, że budowany od lat 1950-tych model globalnej gospodarki opartej na prywatnych instytucjach finansowych i na koncepcji stworzenia tzw. światowego rządu, na szczęście wali się na naszych oczach. Można również wyprowadzić konkluzję, że egoistyczna i szowinistyczna cywilizacja żydowskiej Paschy, z której w znakomitej większości wywodzą się właściciele zarówno FED jak i Europejskiego Banku Centralnego (EBC) zacznie ustępować altruistycznej cywilizacji chrześcijańskiej Wielkiej Nocy i oby jak najszybciej.

Śmiem twierdzić, że obrona złotego przez P. Toboła-Pertkiewicza nie wypływa ze szlachetnych patriotycznych intencji, czy z uczciwej ekonomicznej wiedzy. Ale jest przede wszystkim obroną interesów właścicieli FED polegającą na spowalnianiu upadku $ USA przez spowalnianie budowy imperium UE z własną walutą € oraz doprowadzenie do wolniejszego tempa ucieczki od $ USA w rozliczeniach międzynarodowych.
Należy sobie uzmysłowić, że przyjęcie przez Polskę waluty € UE zwiększa automatycznie, bez potrzeby wytwarzania odpowiedniej ilości dóbr i usług w UE zasoby € EBC, który tak jak FED znajduje się pod prywatna kontrolą. Zwiększa się, zatem podaż € UE w rozliczeniach światowych, co dla $ USA (właścicieli FED) jest niekorzystne i niebezpieczne.

Słowo o PAFERE
Honorowym wiceprezesem tej organizacji jest red. S. Michalkiewicz, zawodowy piewca liberalizmu, ale wyłącznie gospodarczego, bo to zawołany katolik i apologeta USA, jako przewodniej awangardy tegoż liberalizmu, czemu daje wyraz na falach Radia Maryja.
Panowie z tej organizacji wespół ze Stowarzyszeniem Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. P. Skargi organizują po całym kraju wykłady i odczyty na temat zbawiennej roli „wolnego rynku” i innych liberalnych wolności gospodarczych, jakoby zgodnych ze społeczną nauką Kościoła katolickiego – „wszystkie drogi prowadzą do Rzymu”. Judeomasoneria europejska wiedzie nas do liberalnej UE przez otwarte negowanie chrześcijaństwa, a judeomasoneria anglosaska, milsza dla katolików, prowadzi nas na totalitarnie liberalne manowce, gdzie żadnego Boga również nie ma, przez kościelną zakrystię.
Nikt nie wyjaśnia ludziom, że naczelne zawołanie liberałów: „wolny rynek” jest jedynie mitem. „Wolny rynek” nie istnieje tam, gdzie system finansowy jest prywatną własnością. Decydują o nim wyłącznie właściciele sytemu finansowego, a nie producenci i konsumenci, którzy winni być na nim głównymi aktorami i reżyserami.
Obawiam się, że członkowie PAFERE mają w tej i innych kwestiach całkiem odmienne poglądy, które w przeciwieństwie do narodowców mogą prezentować w powszechnych mediach.
4 kwiecień 2008

Dariusz Kosiur 

  

Archiwum

MF:Rosną nasz długi!
czerwiec 20, 2008
Pomóżcie znale?ć pieniądze
czerwiec 13, 2008
PAP
Ku rozwadze - zdrajcy
czerwiec 14, 2008
Artur Łoboda
KONGRESU POLSKI SUWERENNEJ - PRAWNO-USTROJOWE PODSTAWY
marzec 6, 2004
Jokes?? O komentarzach do karzelka,Blerka i o M.D. ciut.
maj 18, 2007
Pacyfista.R.C.O.
NOSZĘ POLSKĘ W SERCU
maj 5, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Dobrze się nam układa… domek z kart
czerwiec 15, 2008
Andrzej Gniadkowski
Kryzys finansowy (???????) zjadł połowę zysków wypracowanych dla nas przez fundusze emerytalne w ciągu dziewięciu lat
styczeń 3, 2009
onet.pl , Gazeta Wyborcza
Nasza Polska: Obrońmy Polskę!
luty 4, 2003
O moralnych problemach kapitalizmu
grudzień 30, 2003
Sukces
luty 6, 2004
SOBCZAK i SZPAK
"Reformy"
marzec 3, 2004
Ala
Apel do kandydatów na urząd Prezydenta RP
maj 10, 2005
Leszek Skonka
Bogdanka i zalotnicy. Kopalnia na sprzedaż
listopad 12, 2002
JAN DZIADUL Polityka NUMER 45/2002
Finis Poloniae?
listopad 8, 2007
Remigiusz Okraska
"Kulawa kaczka" w USA i zdrada Polski
sierpień 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Demokracja na sprzedaż - kultura korupcji
listopad 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Galeria, hotel, a potem kolejne hotele i biurowce
marzec 7, 2006
Magdalena Kursa
Medialny lobbing Izb Lekarski w barterze od firm farmaceutycznych.
styczeń 14, 2006
Adam Sandauer
Kolaboracja Syjonistów z Nazistami
lipiec 28, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media