|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... |
|
| |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
więcej -> |
|
Izrael użył broni chemicznej w Strefie Gazy
|
|
International Middle East Media Center, http://www.imemc.org, 14 lipca 2006
W ramach “Operacji Letni Deszcz” Izrael wykorzystuje zakazaną prawem międzynarodowym broń chemiczną
Palestyńskie Ministerstwo Zdrowia poinformowało ostatnio, że armia izraelska wykorzystuje radioaktywne i toksyczne pociski przeciw nieuzbrojonym cywilom w Strefie Gazy. Lekarze i chirurdzy mówią, że mają do czynienia z nowymi rodzajami obrażeń, spowodowanych przez te izraelskie pociski.
Ministerstwo stwierdza, że większość z 249 poważnych obrażeń, jakie odnieśli Palestyńczycy od początku ofensywy, to obrażenia od nowego rodzaju toksycznego szrapnela. Dochodzi do poważnych poparzeń ciała, konieczne są całkowite amputacje.
Dr Dżomaa Al Sakka mówi Radiu Głos Palestyny: “Tkanka obumiera, nie przeżywa, co zmusza nas do amputacji rąk i nóg, a rentgen nie znajduje odłamków, które wbijają się w ciało. Wchodząc w ciało zachowują się jak broń palna w momencie wystrzału, ale to nie reakcja chemiczna. Wydaje się, że są promieniotwórcze”. Dr Al Sakka dodaje, że trudno o diagnozę obrażeń, gdyż Izraelczycy zniszczyli laboratorium.
Ministerstwo Zdrowia wezwało społeczność międzynarodową i obrońców praw człowieka o przysłanie oddziałów medycznych, mających zweryfikować doniesienia o użyciu zakazanych broni. Lecz dr Al Sakka stwierdza: “Nikt nie kiwnął palcem”. Międzynarodowa społeczność lekarzy siedzi cicho.
Ostatnio zawetowano rezolucję ONZ potępiającą ataki Izraela na ludność palestyńską w Strefie Gazy. Co najmniej 88 Palestyńczyków, z których ponad połowa to cywile, zostało zabitych, a ponad 345 rannych w atakach izraelskiej artylerii, samolotów bojowych i czołgów od 29 czerwca podczas ofensywy wojskowej, którą Izrael nazywa “Operacją Letni Deszcz”. Wedle urzędników izraelskich celem operacji jest uwolnienie żołnierza pojmanego podczas operacji militarnej przeprowadzonej przez palestyński ruch oporu w bazie wojskowej Kerem Szalom 26 czerwca. Jednakże wszystkie propozycje wymiany jeńców wysunięte przez organizacje ruchu oporu zostały odrzucone. |
|
14 lipiec 2006
|
|
Paweł Michał Bartolik.
|
|
|
|
The Rise of Judeo-American "Poland"
luty 11, 2006
Marek Glogoczowski
|
UB-ek odsiedzi karę?
sierpień 19, 2005
PAp
|
Przekształcenie Polski w kraj policyjno-wojskowy
październik 24, 2004
szpieg dla UE
|
Pomyłki funkcjonariuszy na koszt Państwa!
styczeń 23, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Dyrektywa z Waszyngtonu
lipiec 1, 2008
Tomasz Zalewski
|
Episkopat krytykuje Radio Maryja
luty 15, 2006
PAP
|
Cracks in Zionism
sierpień 10, 2007
by Charley Reese
|
PiS wysyła młodych na zmywak
luty 17, 2006
IAR
|
Lista Wildsteina - Wywiad wojskowy jako policja polityczna Czym był "okrągły stół"?
luty 5, 2005
Adam Sandauer
|
Mamy czas, mamy czas, nikt nie goni nas
czerwiec 30, 2003
Klub Polski - sierpień 2001
|
Polskie Lobby Przeciwko Integracji Polski z "Unią Europejską"
luty 19, 2003
|
Ponowne Zagrożenie Polski Bombardowaniem Nuklearnym
luty 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
USA gotowe użyć broni atomowej
grudzień 11, 2002
zaprasza.net
|
"Nie"
maj 22, 2008
Marek Jastrząb
|
Nacjonalizacja banków przez rząd Francuski i Niemiecki
październik 17, 2008
ZIEMKIEWICZ
|
niestrudzeni - z kart historii
luty 21, 2003
Ż Ś Mirosław M. Krupinski
|
2003-01-13
styczeń 12, 2003
zaprasza.net
|
Media donoszą o kolejnych działaniach wymiaru sprawiedliwości dla przeciwdziałania korupcji i marnotrastwu w systemie ochrony
kwiecień 13, 2007
Adam Sandauer
|
Why the West Hates Islam...
czerwiec 24, 2007
przysłał Marduk
|
"Dziennik" z kropką
maj 8, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
więcej -> |
|