ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
więcej ->

 
 

Obraz (Fundacji) Batorego ze zbitą d. w Mińsku 2006



Z młodości pamiętam obraz Jana Matejki zatytułowany „Batory pod Pskowem”, który to obraz czeskiego z pochodzenia malarza miał służyć podniesieniu upadłego, pod koniec XIX wieku Ducha Polaków.

Natomiast przez ostatnie dwa tygodnie, oglądając w TV wyczyny „harcowników” z polskiej Fundacji Batorego w Mińsku Białoruskim, nasunęła mi się myśl, iż był to obraz, który Matejko zatytułowałby „Odwrót Fundacji Batorego (czyli Sorosa) z Mińska”.

Bo przecież w Mińsku, w sobotę 25 marca (rocznicę rozpoczęcia „zwycięskich’ nalotów NATO na Jugosławię) miała się rozpocząć Wielka Białoruska Rewolucja. Najpierw miała być demonstracja Siły Spokoju Milikiewicza na placu Czerwonym, czyli Pa?dziernikowym, potem szturm „brygad Sorosa”, pod przywództwem b. rektora Kazulina, na Bastylię, czyli na Miejski Areszt gdzie uwięziono Apostołów Wolności, na czele z b. ambasadorem RP, panem Maszkiewiczem. (Ambasadorem naszego cywilizowanego kraju, który najwyra?niej uwielbia sypiać jak Diogenes w beczce w zimnie na miejskim placu, co mu zdaje się na zdrowie nie wyszło.)

No i był „rewolucyjny” niewypał, Niewidzialny Pan Zachodu zatrąbił na odwrót, i już w środę polska sorosowska „Gnida Wolności” (G.W.) na swej pierwszej stronie wyła, że nadchodzi „Zemsta Łukaszenki”. W ramach tej „zemsty” w tą samą środę 29 marca w Warszawie zameldował się, najwyra?niej „nasłany” nam przez Łukaszenkę jego kontrkandydat Milikiewicz z propozycja „nie do odrzucenia”. Jak podała TV, Milikiewicz przekazał wiadomość, iż prezydent Łukaszenko w ramach sankcji wobec RP się domaga, aby Rząd RP przygotował co najmniej kilkaset stypendiów „zdrowotnych” dla białoruskich „lujów” czyli Opozycjonistów, którzy na polskich uczelniach, za pieniądze polskich podatników, będą leczyć swe zbite (dosłownie) w Mińsku tyłki. (Wymyśliłem nawet nazwę Funadcji, jaka powinna dla zrealizowania tego „planu Łukaszenki” powstać: „FUNDACJA ZBITEGO W MIŃSKU TYŁKA” i w jej zarządzie winien się nie tylko znale?ć Premier Marcinkiewicz, ex-kandydat na prezydenta BR Milikiewicz, ale także i mój ex-kolega, b. minister „obrony” Janusz Onyszkiewicz, któremu obecnie bym ręki nie podał.)



Dlaczego bym nie podał ręki obecnemu prezesowi Polskiego Związku Alpinizmu i jednocześnie przywódcy (wirtualnej) partii „demokraci.pl”? Otóż Milikiewicz zapewnia, że na Białorusi ma powstać coś w rodzaju polskiej „Solidarności”, a co to jest obecnie ta polska „Solidarność”, to najlepiej zrelacjonował kilka dni temu jeden z jej „odrzuconych” przywódców z Wrocławia, dr Leszek Skonka. Patrz poniżej.



M.G.

www.marek.glogoczowski.zaprasza.net
31 marzec 2006

Marek Głogoczowski 

  

Archiwum

Manipulowanie Opinii Za Pomocą Mediów w USA i w Polsce
marzec 30, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Watykan przeciw interwencji USA w Iraku
grudzień 23, 2002
PAP
Kolejna brudna prowokacja Gazety wyborczej :
lipiec 24, 2002
Agnieszka Kublik
Orły schodzą na dziady
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Mimo paniki na giełdzie, USA zbliża się do wojny przeciwko Iranowi
sierpień 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Polska Kwaśniewskiego czy Rydzyka?
październik 21, 2005
PAP
O gronach gniewu jeszcze ,CIUT
październik 25, 2006
T.P. OSZOLOM POLSKI.
Zmiany w Kodeksie Pracy po 01.01.2003
marzec 3, 2003
Wybór bieżącej prasy rosyjskiej
luty 19, 2007
tłumacz
Polscy dziennikarze potraktowani jak przestępcy
listopad 18, 2003
www.onet.pl
Elewator w teczce
wrzesień 5, 2003
www.dziennik.krakow.pl
Odszkodowania za zniszczenia należą się wyłącznie Polsce za tysiącletnią obronę wolności Europy.
sierpień 26, 2006
Jerzy Skoryna
Wina ministrów
sierpień 27, 2007
Marek Olżyński
Fundacja Sorosa dyskryminowana w Rosji
lipiec 30, 2002
PAP
Wszystkie nasze myśli urojone
luty 7, 2003
Artur Łoboda
Czy mają za co dziękowac ?
maj 20, 2005
przesłała Elzbieta
We are buying up Manhattan, Poland, Rumania and Hungary
grudzień 16, 2007
PB
Polonia nigdy nie wybaczy !
maj 2, 2003
Andrzej Kumor
Upadek czerwonego Casanovy
kwiecień 4, 2008
przesłał ( . )
Łatwo "obrzucić błotem", trudniej przyznać się do błędu
grudzień 3, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media