ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
więcej ->

 
 

Próba symulacji

Kiedy - w 1992 roku zaniepokoiło mnie utrzymywanie wysokich stóp procentowych przez bank centralny - stymulujących wysoką inflację i drenaż kapitału z Polski, napisałem do ówczesnego Prezydenta RP, że należałoby natychmiast przeprowadzić symulację możliwych dla Polski rozwiązań gospodarczych.
Przyznaję, że wykazałem się sporą naiwnością - mając nadzieję, że ten prezydent mógłby służyć Polsce i Polakom.
Inna naiwność zawierała się w nadziei, że taki prostak mógłby rozumieć procesy gospodarcze.
Oczywiście, odpowiedział mi oficer prowadzący - stwierdzając, że Kancelaria Prezydenta doskonale wie - co Polsce jest potrzebne.

Na błędach, na własnej naiwności, powinniśmy się uczyć.

Ja wyciągnąłem wnioski.
Ale dlaczego tego nie robią Rodacy?

Wciąż czekają na zbawiciela - który przybędzie nie białym koniu i rozwiąże za nich wszystkie problemy.
Niektórzy - przygotowują już pod to grunt.

Od pewnego czasu - grupa osób głosi archaiczne hasła nacjonalizmu.
Na nic, nie zdają się moje wyjaśnienia - że wystarczające są przykłady historyczne dotyczące tej ideologii...
Ponieważ moi oponenci mają problemy z przewidywaniem własnych działań, dlatego pozwolę sobie na króciutki opis rozwoju sytuacji - gdyby do władzy doszła partia nacjonalistyczna.

Zacząć trzeba od tego, że zostanie zmieniona całkowicie obsada - w mediach.
Narzucony zostanie terror innej - jedynie słusznej racji.
Rozpocznie się medialny szantaż wobec wszystkich - którzy mają "niepolskie" domieszki.
Najwięcej - do powiedzenia będzie miało niewykształcone polskie chłopstwo - które z przyczyn praktycznych, nie ma obcych domieszek.
Gorzej jest w miastach. Większość mieszkańców ma niemieckie, ukraińskie (gównie) domieszki krwi.
Gdy wyłoni się konflikt interesów - któryś z wojujących nacjonalistów wezwie do tępienia kolejnych - po Żydach nacji.
Fundamentem państwa narodowego będzie jakaś struktura - której zadaniem będzie wyszukiwanie pochodzenia etnicznego obywateli Polski.
Ponieważ prawie wszyscy są przekupni - to i członkowie tej struktury - staną się nową kastą rządzącą Polską.
Coś na kształt bezpieki - z czasów stalinowskich.
W ramach walki o państwo narodowe wprowadzi się dyskryminację inteligencji.
Usuwać będzie się profesorów o żydowskim a z czasem i niemieckim pochodzeniu.. Ich miejsce zajmą awanturnicy - działacze partii nacjonalistycznej.

Ukryci - w nacjonalistycznym wymiarze prawa - obecni sędziowie i prokuratorzy wszczynać będę procesy przeciwko niewinnym ludziom - by swoją gorliwością odwrócić uwagę od przestępczej przeszłości.
Zamiast zajmować się gospodarką Polski - cała energia zwrócona zostanie na wyszukiwanie wewnętrznych "wrogów".

Z braku wykształconych ekonomistów, nacjonalistyczny rząd polski będzie musiał zapożyczać się w żydowskich bankach by utrzymać choć cień płynności finansowej.
W rezultacie- doprowadzi to do krachu ekonomicznego. Tak - jak było w Argentynie - pod rządami pułkowników.
Wyłapywaniem nieprawomyślnych i wszelkich przejawów krytyki działalności gospodarczej - zajmować będą się tajne służby.
Być może - na czele takiego tworu - staną dawni oficerowie komunistycznego wojska i policji.
Będziemy mieli więc polską wersję "rządów pułkowników". Jej konsekwencją będzie upadek ekonomiczny i jeszcze większy drenaż kapitału - realizowany bardziej tajnymi kanałami.

W rezultacie wpadniemy - z deszczu pod rynnę.

Namiastkę pozaprawnych działaś rządu mieliśmy w okresie dyrygowania przez PiS.
Ale to niewinny wstęp - do tego - co może się wydarzyć.

Jeżeli ktoś potrafi przedstawić inny - alternatywny - ale prawdopodobny rozwój wydarzeń to zapraszam do dyskusji.
11 lipiec 2008

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Dziela niedokonczone!
wrzesień 15, 2008
mik
Gruzja przestrogą dla Polaków w sprawie Tarczy
sierpień 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Cierpliwość, praca, opanowanie - przyniosły rezultaty
Adam Małysz mistrzem świata!

luty 23, 2003
PM
Odrzutowa latawica
luty 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Przymusowi robotnicy dwudziestego pierwszego wieku
październik 17, 2007
Artur Łoboda
Monitoring materiałów wyborczych w TVP
listopad 5, 2006
PAP
Żywot człowieka NIEpoczciwego czyli - Andrzej Olechowski
luty 26, 2003
Helena Rucz-Pruszyńska (2001)
Kto z Was BARANY ma jeszcze jakiekolwiek złudzenia wobec PiS?
kwiecień 13, 2006
Gdzie nadzór nad społecznym mieniem?
lipiec 4, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Najlepszy żydowski geszeft
luty 7, 2008
Artur Łoboda
Ojczyzna
sierpień 11, 2003
Zbigniew Łabędzki
Zaproszenie na wernisaż i ...
wrzesień 29, 2005
Ministerstwo Finansów będzie skupować waluty
grudzień 6, 2002
IAR
Czego nie powiedział profesor Poznański
styczeń 23, 2005
Artur Łoboda
Wywiad M.G. dla pisma narodowo-radykalnego "Tygodnik Ojczyzna"
sierpień 27, 2006
Dekalog Polaka
maj 5, 2006
kazik
Nie dajmy się zwrariować
luty 28, 2004
przesłała Elżbieta
Kuty na cztery nogi
styczeń 9, 2003
Tomasz Piwowarski
Antypolska propaganda Grossa
luty 23, 2008
...
Co jest nie tak z IMF (Miedzynarodowy Fundusz Walutowy) i WB (Bank Swiatowy)?
sierpień 2, 2003
Walden Bello i Shea Cunningham
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media