ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Bankructwo Ukrainy 
 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
więcej ->

 
 

Do Polskich Partii, organizacji i środowisk patriotycznych



LIST OTWARTY
KONGRESU POLSKI SUWERENNEJ
DO POLSKICH PARTII, ORGANIZACJI I ŚRODOWISK PATRIOTYCZNO-NARODOWYCH
W KRAJU I ZA GRANICˇ


Przebieg i rezultat wyborów do Parlamentu Europejskiego oraz trwający kryzys polskiego rządu , parlamentu i systemu sprawowania władzy stawiają jako najważniejszą kwestię : wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej.
Próba wypowiadania się w imieniu narodu polskiego w kwestiach o długookresowych skutkach dla Polski, przez premiera, który nie posiada legitymacji społecznej i politycznej; frekwencja w wyborach do Parlamentu Europejskiego , która wyra?nie pokazała brak akceptacji narodu polskiego dla konsekwencji oszukańczego referendum z czerwca 2003 r., a także odrzucenie wiarołomnej polityki mocodawców Unii Europejskiej; realna gro?ba poddania Polski pod jurysdykcję tzw. Konstytucji dla Unii Europejskiej jako ponadnarodowego superpaństwa - wszystko to dobitnie świadczy, że konieczny jest społeczny nacisk na jak najszybsze przeprowadzenie wyborów do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej.
Żeby jednak te wybory okazały się zwycięstwem narodowo-patriotycznych sił zgodnie z interesem Polski , winno być jak najszybciej zainicjowane powstanie ogólnonarodowego polskiego frontu wyborczego. Należy wznieść się ponad partyjne i środowiskowe partykularyzmy w celu wybrania najlepszych - pod względem merytorycznym i etyczno-moralnym- kandydatów do przyszłego Sejmu i Senatu . Powinien obowiązywać wyłącznie klucz personalny oparty o kryteria weryfikujące przydatność kandydatów do pełnienia funkcji, uwzględniający dotychczasową działalność oraz rzeczywiste możliwości. Konieczne jest przeprowadzenie czegoś w rodzaju prawyborów w ramach ponad partyjnego Komitetu Wyborczego Suwerennej Polski.
Wyborcy muszą mieć także pewność, że wybierają ludzi najlepszych oraz , że będą posiadać narzędzie w postaci odwołania z pełnionych funkcji tych posłów i senatorów , którzy nie dotrzymaliby „kontraktu narodowego”. Dlatego proponujemy podpisanie przez kandydatów „Oświadczenia przyszłego posła i senatora Rzeczypospolitej Polskiej wobec wyborców” i zobowiązania się ( w postaci ślubowania) do respektowania wymienionych w nim zasad .
Dla weryfikacji kandydatów na posłów i senatorów oraz dla pełnienia roli nadzoru nad prawyborami proponujemy powołanie Polskiej Rady Stanu spośród powszechnie akceptowanych autorytetów profesjonalnych i moralnych. W przyszłości Polska Rada Stanu mogłaby wytypować spośród siebie kandydata do urzędu prezydenta , a sama przeobrazić się w Radę Prezydencką.

Oczekujemy na ustosunkowanie się przez partie, organizacje i środowiska narodowo-patriotyczne do przedstawionej wyżej propozycji. Poniżej zaś załączamy projekt „Oświadczenia przyszłego pasła i senatora Rzeczypospolitej Polskiej wobec wyborców”

Jednocześnie oświadczamy, że Kongres Polski Suwerennej nie ma ambicji przewodzenia Komitetowi Wyborczemu Suwerennej Polski . Raz jeszcze podkreślamy, że obowiązywać winno kryterium personalne oraz równe prawo wszystkich partii i organizacji polskich w zgłaszaniu kandydatów do Komitetu Wyborczego, którzy podpiszą „Oświadczenie przyszłego posła i senatora Rzeczypospolitej Polskiej wobec wyborców” i poddadzą się publicznej weryfikacji. Natomiast uczestniczenie w pracach Komitetu Wyborczego Suwerennej Polski powinno odpowiadać zasadom służby narodowej.


KONGRES POLSKI SUWERENNEJ
Łód?,18 czerwca 2004 r.

19 czerwiec 2004

 

  

Archiwum

Logika zapobiegania zagrozeniom nuklearnym
kwiecień 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Uroczystość patriotyczna we Wrocławiu
listopad 11, 2003
Koszty aneksji do UE (3)
marzec 17, 2003
Piotr Wesołowski
Naród wybrany?
wrzesień 3, 2003
"Demokratyczny fundamentalizm" a potęga nafty
sierpień 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Śmierdzący Radzio czyli Krucjata za Papieża
wrzesień 22, 2006
Dorota
Bojkot wyborczy
wrzesień 20, 2007
...
Cyniczne kłamstwo o Arturze Sandauerze - www.polonica.net
styczeń 28, 2006
Adam Sandauer
Oszwabić Polaków (1)
lipiec 17, 2004
IAP
Papież i Unia Europejska
luty 26, 2003
Stanisław Krajski
Wadliwa Temida
grudzień 27, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Polski elektryk
październik 22, 2008
Artur Łoboda
Nie będzie referendum na temat tarczy
kwiecień 3, 2007
PAP
Dar Konstytucji 3Maja
maj 3, 2003
przesłała Elżbieta
Jak globalisci zpod znaku F.D.A eksterminuja narod Amerykanski
styczeń 13, 2008
Markus
Józef Piłsudski
Wzajemna lojalność i zaufanie obywateli

grudzień 10, 2002
zaprasza.net
Koniec wolnej prasy
sierpień 22, 2003
ABCnet
Lichwiarski kapitalizm powodem obecnego kryzysu
październik 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Kto dba o popularność SLD?
wrzesień 11, 2003
cywilizowany euroentuzjasta
"Orange Alarm"
grudzień 31, 2004
Marek Głogoczowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media