ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
więcej ->

 
 

Poprawny Kandydat na Prezydenta John McCain



„Malym Leninem” neokonserwatystow-sjonistow jest nazywany William Kristol, trockista nawrocony na sjonizm. Stworzyl on ideologie neokonserwatyzmu na sluzbie „wielkiego” Izraela i przemyslu zbrojeniowego w USA. Kristol popieral senatora John’a McCain’a w przedbiegach, do selekcji kandydata na praezydenta USA w 2000 roku. Dzis McCain, kiedys torturowany w Wietnamie jeniec wojenny, gra role szlachetnego przeciwnika tortur w senacie w Waszyngtonie, pozatem zawsze byl on wierny interesom radykalych sjonistow rzadzacych w Izraelu i kontrolujacych Waszyngton. Sylwetke McClain’a opisuje w Antiwar.com, w artykule pod tytulem „Prawdziwy McClain” („The real McCain”), Justin Raimondo, 9go grudnia,2005.
McLain nadaje sie na republikanskiego kandydata na prezydenta w 2008, jako kontrast Bush’a, splamionego skandalem stosowania tortur i klamstwami w sprawie broni masowego razenia w Iraku. Tak jak George W. Bush, byl kontrastem wobec Bill’a Clintona, splamionego afera z Zydowka, Monika Lewinsky. Skandal ten, z kolei pozwalal zdominowac Clintona przez sjonistow, w sprawie procesu pokojowego w Palestynie. W porownamiu z „niemoralnym” Clinton’em, Bush byl jego przeciwienstwem, jako fundamentalista protestancki, nie znany z afer tego rodzaju. Teraz McLain moze byc kontrastem Bush’a splamionego lamaniem prawa miedzynarodowego i „wojna z wyboru” a z koniecznosci jak to powinno byc. Kontrasty takie powtarzaja sie nieraz w wyborach na prezydenta USA. Wybory w USA staly sie tak kosztowne ze kolosalne wydatki wyborcze, ze kasa kandydata duzo wiecej znaczy, niz jego wartosci charakteru i umyslu. Przykladem tego stanu rzeczy, byly niedawne wybory na burmistrza Nowego Jorku, Michael’a Bloomberga, multi-miliardera, ktory wydal na te wybory sto milionow dolarow.
W przeciwienstwie do senatora Russ’a Feingold’a, krytyka wojny i pacyfikacji Iraku, McCain wykretnie mowi w tej sprawie, jak tez uzasadnia pro-izraelska polityke neokonserwatystow-sjonistow, wypowiadajac poglady przeciwne temu, co mowi w tej sprawie Feingold, ktory zaleca, zeby wojska amerykanskie jak najszybciej ewakuowaly sie z Iraku. McCain natomiast dziala jako politycznie porawny szabas-goj i uzasadnia potrzebe dlugo-trwalej okupacji i pacyfikacji Iraku, co jest w intertesie Izraela.
McCain jest i zawsze byl, podzegaczem wojennym na Bliskim Wschodzie, podobnie jak podzegal do wojny organ prasowy „malego Lenina,” William’a Kristol’a, „Weekly Standard.” McClain potrafil powiedziec, ze rzad Bush’a dobrze prowadzi pacyfikacje Iraku, na co przeprowadzajacy z nim wywiad, dziennikarz, Tim Russert, powinien byl zapytac go, jak moze tak mowic, jednoczesnie potepiajac postawe Bush’a wobec tortur i innych zbrodni wojennych.
Senator McCain nawoluje, zeby Amerykanie poslali wiecej wojska do Iraku i zeby walczyli tam „do zwyciestwa.” Wtoroje mu senatorka nowojorska Hilary Clinton, ubiegajaca sie o kandydature na prezydenta, z ramienia konkurencyjnej z republikanami, partii demokratycznej. Oboje McCain i Hillary Clinton, zalecaje bardziej agresywna interwencje na Bliskim Wschodzie, wlacznie z grozbami pod adresem Syrii i Iranu, dokladnie tak, jak sobie tego zycza radykalni sjonisci. Pod tym wzgledem oboje spelniaja warunki, ktore niby „sa dobre dla Zydow.”
McCain popieral bombardowanie Jugoslawii, przeprowadzenie czystki Serbow w Kosowie, jak i zniszczenie przemyslu farmaceutycznego w Sudanie przez Clinton’a. Przyslowiowym powiedzeniem McClain’a bylo i jest nawolywanie "more boots on the ground," co znaczy zeby zwiekszyc ilosc zolnierzy, teraz w Iraku, jak rowniez wczesniej, kiedy Clinton bombardowal miasta nad Dunajem, w Jugoslawii.
Megalomani, neokonserwatysci-sjonisci, William Kristol i David Brooks chwala McCain’a, jako wielkiego zwolennika ich wersji demokracji. Czlowieka zawsze gotowego „zmieniac rezymy,” wszedzie gdzie radykalni sjonisci sobie tego zycza. Dlatego tez, McCain zawsze byl, za eskalacja kazdej wojny i z tego powodu pisano o nim, ze ma „impulsy proto-faszystowskie.” Teraz, senator John McClain jest jednym z przyjaciol neokonserwatystow-sjonistow, ktory nadaje sie do przystapienia do wyscigow wyborczych, jako jeden z kandydatow na prezydenta USA, gotowych zawsze zeby bronic interesow przemyslu zbrojeniowego i budowy „wielkiego” Izraela.



www.pogonowski.com
10 grudzień 2005

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Kabareciarz z NBP
styczeń 24, 2003
PAP
Przed operacją
październik 5, 2003
Marek Ludwikiewicz
Ceny Paliwa Osłabiają Imperium USA
styczeń 4, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
"L" ("lewoskrętne") oraz "P" ("prawowite") odmiany chrześcijaństwa
wrzesień 21, 2006
dr Marek Głogoczowski
Oszukani emeryci
październik 27, 2003
Michał Stankiewicz
Zespół chorych budynków - wielkie zagrożenia naszego środowiska.
czerwiec 10, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
Mózgowcy z Samoobrony
czerwiec 8, 2004
Jakiego sięgnęliśmy dna
sierpień 28, 2004
Śpiewak śpiewa fałszem
styczeń 4, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
Masoneria (4)
Rytualne tworzenie "Nowego człowieka"

grudzień 2, 2003
Współpraca zagraniczna Krakowa - kurtuazja i konkrety
styczeń 22, 2008
krakow.pl
Russia is Doomed
styczeń 17, 2005
Said Ibrahayev
Frustraci paraliżujący miasto nibybombami
lipiec 22, 2005
Mirosław Naleziński
Tajlandia "dziękuje" za pomoc MFW
styczeń 2, 2003
PAP
Polakom trzeba cudu zjednoczenia
sierpień 16, 2003
Karolina Go?dziewska
Eksperci od manipulacji
marzec 8, 2008
Przeniesiony z Monitor Polski
październik 4, 2006
mik4
W jakim towarzystwie się obraca "Prezydent"
czerwiec 2, 2004
Afganistan polem walki USA przeciwko Iranowi?
kwiecień 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Przyszedł Michnik do Sejmu
luty 10, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media