ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... 
 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
więcej ->

 
 

Anatomia sukcesu Żydów


Ujemne wplywy Zydow na zachodnia cywilizacje, sa od dawna obserwowane z rozmaitych punktow widzenia. Zasadniczo ideolodzy zydowscy, zawsze zalecali narodom, wsrod ktorych zyli, wolnosc, rownosc, tolerancje i rzady reprezentatywne, W ramach tolerancji kladzie sie duzy nacisk na wyzbywanie sie nacjonalizmu i twierdzi sie falszywie, ze niema mozliwosci laczenia nacjonalizmu z patriotyzmem. W tym samym czasie, postawa Zydow w stosunku do wlasnego nacjonalizmu wyglada zupelnie inaczej. Obserwatorzy zydowskiego srodowiska stwierdzaja, ze Zydzi sa "superetnocentryczni" lub "hiperetnocentryczni," czyli innymi slowami, przesiaknieci sa wlasnym skrajnym i egoistycznym nacjonalizmem, ktory jest zupelnym przeciwienstwem tego, co zalecaja oni nie-Zydom. Wlasnie nieuczciwosc w tym wzgledzie, jest bardziej brana Zydom za zle, niz forma ich nacjonalzmu, w ktorym glownie przewodza ekstremisci.  

Jak typowo w stosunkach z nie-Zydami, Zydzi stosuja podwojna lojalnosc i dwulicowosc. Kultywuja oni obrone tozsamosci wlasnej, za wszelka cene, podczas gdy sami oni, niszcza pamiec narodowa i tradycje innych, ktorymi manipuluja i na ktorych maja czesto wielkie wplywy. Skuteczna dzialalnosc Zydow umozliwia im nietylko gleboki etnocentryzm, talent i wyrobiona inteligencja, ale jednoczesnie bardzo mocna psychologiczna intensywnosc, sprzezona z agresywnoscia. Dzieki tym cechom Zydzi wiele razy potrafili stwarzac bardzo sprawne grupy nacisku intelektualnego, politycznego jak i ekonomicznego. W rezultacie Zydzi mieli wielki wplyw na ksztaltowanie sie zachodniej cywilizacji, zwlaszcza od rewolucji francuskiej. Profesor Kevin MacDonald, University of California, Long Beach, poswiecil wiele lat pracy na uporzadkowanie wiedzy na ten temat.  

Gruntowne opracowania Macdonalda jasno okreslily dzialanosc Zydow na tle historii. Kosciol od poczatku swego istnienie byl atakowany i musial bronic sie przed zydowska sila ekonomiczna i polityczna. W Hiszpanii, na przyklad, Zydzi nawrocjeni na Chrescijanstwo, utrzymywali nadal powiazania handlowe i rodzinne z nie-nawroconym Zydami i tym spowodowali 250 lat inkwizycji, ktora podstawowo, byla akcja obronna, przeciw ekonomicznej i politycznej dominacji tych ukladow nawroconych z nienaroconymi Zydami. Zydzi byli, jak wiemy, zasadniczym elementem w rewolucji bolszewickiej i w stworzeniu samego Zwiazku Sowieckiego, ktorego pozostali elita intelektualna do okresu po Drugiej Wojnie Swiatowej. Zydzi byli w ogniskowej uwagi ogolu w czasie okresu narodowego socjalizmu w Niemczech, w czasie ktorego nie tylko byli oni ofiarami ale rowniez oprawcami. Po roku 1965, w USA, Zydzi byli przywodcani rewolucji kulturalnej wlacznie z rewolucja seksualna, oraz w duzej mierze byli oni sprawcami masowej migracji ludzi nie-bialych do krajow zaludnionych przez Europejczykow. Zdominowanie mediow i polityki amerykanskiej przez neokonserwatystow-sjonistow pod rzadami Busha doprowadzilo do zatargu zbrojnego USA ze swiatem muzulmanskim, a w szczegolnosci ze swiatem arabskim.

Wiadomo ze w roku 1950 Londyn byl jednym z najbezpieczniejszych miast na swiecie, a natomiast dzisiaj z poczatkiem dwudziestego pierwszego wieku, Londym jest jednym z najbardziej niebezpiecznych i nawiedzanych zbrodnia miejsc na swiecie, podobnie jak Nowy York. Sa to slutki dzialanosci zapoczatkowanej za czasow Republiki Wiemarskiej, kiedy miliarderzy zydowscy ufundowali w Frankfurcie Instytut Sociologii i pod wodza Frantz'a Boas'a storzyli zydowska wersje antopologii, krytyczna wobec istniejacych srodowisk ludnosc jednolitej. Boas zalecal bardzo skutecznie tworzenie spoleczenstw nie-jednolitych, co tez stalo sie dzieki silnemu poparciu Zydow, w formie masowej migracji ludnosci nie-bialej z Trzeciego Swiata, do krajow zamieszkalych przez Europejczykow.

Ideologia neokonserwtyzmu byla stworzona przez trockistow nawroconych na sjonizm, wtedy kiedy bylo oczywiste, ze epoka socializmu, zwlaszcza w formie komunizmu, mija. Permanentna wojna nadal jest postawa strategii, ale tym razem nie o komunizm ale o "demokracja." Naturalnie jest to celem trudnym do zrealizowania. Marksistowska "walka klas" zostala zastapiona rownie niejasnym sloganem jakim jest "wojna z terrorem." W ideologii trockizmu i neokonserwatyzmu Zydzi odegrali podstawowa role, pomimo tego ze sa oni przsiaknieci ich wlasnym etnocentryzmem czyli skrajnym nacjonalizmem.  

Sjonizm wykazal sie byc bardzo waznym i skutecznym ruchem intelektualno-politycznym naszych czasow. Sukces sjonizmu opiera sie w duzej mierze na sukcesie propagandowym falszywego mitu "Holokaustu," wedlug ktorego, Zydzi sa jedyna liczaca sie ofiara ludobojstwa w dwudziestym wieku. Faktycznie ze stu osiemdziesieciu milionow zamodowanych ludzi w tym "stuleciu smierci" tragedia zydowska reprezentuje ponizej trzech procent globalnej cyfry ogolu ofiar. Zydowski "kult zaglady i zemsty" jednoczy dzis Zydow religijnych z ateistami.  

Sjonizm jest dobrym przykladem skutecznego dzialania Zydow by zaspokoic ich ambicje. Profesor MacDonald wyszczegolnil podstawowe elementy dzialalnosci zydowskiej. Widzi on jako cechy glowne, wyrobiona inteligencja, etnocentryzm, wzajemne poparcie, psychologiczna presje, napasliwosc i czesto fanatyzm. W oparciu o te cechy, wlacznie z poczuciem wyzszosci i akumulacja bogactwa, Zydzi tworza docelowe i bardzo skuteczne grupy nacisku, do dzialania na kluczowym polu mediow i polityki, w czasie obecnej rewolucji informacji i dezinformacji. Prasowe imperium Michnika jest dobrym przykladem tego zjawiska. Michnik demoralizuje i dezinformuje inteligencje polska, a Urban zeruje swoja pornografia i chamstwem na najnizszych instynktach. Powodzenie obu tych propagandzistow jest dobrym przykladem kariery zydowskiej na polskim terenie, w ramach powyzej opisanej anatomii sukcesu Zydow.  
28 marzec 2005

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Arial Sharon zarządził zabójstwo Yassera Arafata - stwierdza przyjaciel Sharona
styczeń 4, 2007
bibula- pismo niezależne
Talmudyczna wersja „świata”
luty 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Co robić? (II)
marzec 31, 2003
Andrzej Kumor
Fundacje Jako Narzędzie w Grze Politycznej
październik 20, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Słuchacze Radia Maryja modlą się za Sowińską
marzec 13, 2008
PAP
Pobieżne myśli w gumiakach i z widłami
luty 15, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
To wreszcie spisane, krążyło po Warszawie dawno
marzec 21, 2007
Świadek
Podróż po starym lądzie (2)
maj 1, 2008
Artur Łoboda
Prosba
sierpień 28, 2007
Colas Bregnon - Redaktor Nuda Veritas
Wieszcze i świnie
kwiecień 1, 2003
Artur Łoboda
Błędy lekarskie - kosztowne ubezpieczenia szpitali? - koszta społeczne znacznie większe
styczeń 17, 2006
Adam Sandauer
Program dla Polski
sierpień 2, 2003
przesłała Elżbieta
Oszukani emeryci
październik 27, 2003
Michał Stankiewicz
Amnezja
sierpień 7, 2008
Marek Jastrząb
Spada zaufanie do mediów publicznych
październik 10, 2003
Artur Łoboda
Politycy na front
styczeń 31, 2003
zaprasza.net
"Polacy potrzebują ekumenizmu"
październik 24, 2004
PAP
Seks dobry na wszystko
sierpień 21, 2007
Krystyna Boińska
Morskie Igrzyska
sierpień 5, 2003
Zbigniew Sulatycki
WYPRZEDAŻ MAJˇTKU KOMUNALNEGO POLAKÓW Samorządowcom ku rozwadze!
lipiec 28, 2007
Dariusz Kosiur
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media