ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
więcej ->

 
 

Szaron i "Mocarstwo Izrael"



Pat Robertson, byly kandydat na prezydenta USA jest znany, jak rowniez prezydent George W. Bush, jako „Christian Zionist.” Mowi on ze zyjemy w okresie Apokalipsy, czyli ze jestesmy blisko konca swiata i twierdzi, ze w obecnej chwili Zydzi w Izraelu, sa dla niego wazniejsi, niz wszystkie koscioly chrzescijanskie na swiecie. Robertson wierzy, ze zwyciestwo Izraela nad Arabami jest konieczne, dla powrotu Jezusa na ziemie. Na wiadomosc o ciezkim udarze mozgu Ariela Szarona, Robertson powiedzial, ze udar ten jest kara Boga, za „odstapienie Arabom czesci Izraela w postaci Gazy.”

Kaznodzieja fundamentalistow protestanckich Robertson wierzy, ze ziemie, nad ktorymi ma roztaczac sie panstwowa wladza Izraela, obejmuja granice Dawida i Salomona: Egipt po Kair, Synaj, Polnocna Arabia Saudyjska, Jordania, Kuweit, Irak do rzeke Eufrat, Turcja po Jezioro Wan, wyspa Cypr, Syria i Liban. Rowniez sloganem radykalnej sjonistycznej partii Szarona, Likud’u, byla budowa „wielkiego” Izraela „od Nilu do Eufratu.” Cel ten podzielaja neokonserwatysci-sjonisci, Zydzi nowojorscy, trockisci, nawroceni na radykalny sjonizm, po upadku komunizmu. Ideologia ta wymaga nadal wojny permanentnej, ale tym razem w celu krzewienia „demokracji,” zamiast jak dawniej szerzenia komunizmu.

Polityczne przymierze fundamentalistow protestanckich z trockistami nawroconymi na radykalny sjonizm opanowalo partie republikanska (GOP) w USA i od 1996 roku sformalizowalo plany ataku na Irak, w celu przeprowadzenia zmian na Bliskim Wschodzie na korzysc „wielkiego” Izraela. Szczegolowy plan byl stworzony przez Richard’a Perle, Douglas’a Feith, James’a Colbert’a, Charles’a Fairbanks’a Jr., Roberta Loewenberg’a, Davida Wurmsera i Meyrav Wurmser’owej, ktorzy wowczas byli amerykanskimi doradcami premiera Izraela, Benjamina Netanyahu. Plan ten jest zawarty w dokumencie pod tytulem: „Od Poczatku: Nowa Strategia Dziedzictwa,” („A Clean Break: A New Strategy for the Realm”).

Nowa strategia miala zaczac sie od uzycia maszyny wojennej USA przeciwko Irakowi, tak, zeby okupacja Iraku odciela Syrie i Liban od krajow arabskich i przygotowala te dwa kraje do politycznej dominacji przez Izrael, w ramach nowej wizji specjanego przymierza USA i Izraela. Przymierze to jest niby „oparte na wlasnych silach kazdego z partnerow, dojrzalosci politycznej i wzajemnym wspomaganiu jeden drugiemu.”

Tak wiec Izrael potrafil wyjsc z pozycji zupelnej sluzalczosci wobec USA za czasow prezydenta Eisenhowera, na pozycje dominanta w czasie rzadow obecnego prezydenta Bush’a. Noekonserwatysta-sjonista, Zyd, Paul Wolfowitz, wowczas minister obrony USA, zapewnial „za nos wodzonych Amerykanow,” ze koszty podboju i pacyfikacji Iraku, beda pokryte z dochodow osiagnietych ze zrabowanej nafty w Iraku.

Stalo sie inaczej; dzis pacyfikowani Irakijczycy stoja w kolejkach po benzyne, ktorej jest brak w Iraku z powodu sabotazow ruchu oporu przeciwko amerykanskiej okupacji. Naturalnie kolosalne koszty okupacji i pacyfikacji pokrywaja podatnicy amerykanscy a miasta w Iraku sa rujnowane bombami i straty w ludnosci cywilnej ocenia sie na 150,000 do 268,000 zabitch.

Obecnosc okupacyjnych wojsk USA w Iraku odciaga znaczna ilosc arabskich terrorystow od atakow na Izrael, do atakow w Iraku. Daje to mozliwosc Izraelowi traktowac Arabow z „pozycji sily.” Tak wiec Izrael buduje na koszt USA „wysoka sciane Szarona” i przspiesza budowa nielegalnych osiedli zydowskich na wododajnych ziemiach Arabow. Izrael skupia w zydowskich rekach tereny Palestyny az do granicy Jordanji i tworzy archipelag oddzielnych wysepek zamieszkalych przez Arabow, wbrew prawu miedzynarodowemu, ale na podstawie izraelskiego „prawa talmudycznego.”

Obecny uklad sil politycznych USA i Izraela zostal osiagniety w czasie rzadow Ariela Szarona. Trudno byloby sobie wyobrazic, w czasie powstania Arabow, zwanego pierwsza Intyfada, ze w niedalekiej przyszlosci silne wplywy Izraela beda siegaly do pol naftowych Kirkuku, jak i ze usluzny przyjaciel Izraela, Ahmed Chalabi, bedzie ministrem przemyslu naftowego w Iraku. Oprucz ropy naftowej, sjonisci marza o doprowadzeniu rurociagiem wody z rzeki Eufrat, do bardzo biednych w wode, ziem Izraela.

Okolo 50 lat temu sjonisci tworzyli i zaludniali Izrael, za pomoca dwu wielkich fal uciekinierow, ktorych to ludzi w sumie wypedzono ponad milion i cwierc. W pierwszej fali 711,000 Zydow zostalo przepuszcznych przez NKWD przez Zelazna Kurtyne w latach 1945-47. Byli to ludzie wygnani za pomoca kilkunastu pogromow – w samym Budapeszcie bylo ich cztery. Pogromy te inscenizowalo NKWD w krajach satelickich przy pomocy sjonistow.

Natomiast druga fala 547,000 uciekinierow zydowskich, opuscila w latach 1950-53 kraje arabskie, wypedzona przez terrorystow zydowskich, zorganizowanych w bojowkach sjonistycznych, jak to opisuje Naeim Giladi, w ksiazce „Skandale Ben-Gurion’a; Jak Haganah i Mossad Wykanczaly [opornych] Zydow,” („Ben-Gurion’s Acandals; How The Haganah and the Mossad Eliminated Jews,” Dandelion Books, LLC, 1992, 2003). Duza czesc wyledzonych pogromami Zydow, wolala nie walczyc w Palestynie i udala sie do USA, lub pozostala w Europie, zwlaszcza we Francji.

Izrael na samym poczatku swego istnienia byl poslusznym narzedziem panstw zachodnich, a zwlaszcza USA, na przyklad, w kontrolowaniu lacinskich „banana republics” w Ameryce Centralnej, lub zmianach rezimu w Portugalji, jak tez w polityce na Bliskim Wschodzie. W szybkim tempie sytuacja sie zmienila i obecnie Izrael jest rosnacym w sile mocarstwem, ktore jest w stanie sterowac polityka Waszyngtonu, bez obawy przed amerykanskimi bombardowniami lub „zmiana rezymu po amerykansku.” Mocarstwowa pozycje Izrael osignal zwlaszcza w czasie rzadow Ariela Szarona, ktore to rzady obecnie dobiegaja, konca z powodu ciezkiego udaru mozgu premiera Izraela.

www.pogonowski.com
6 styczeń 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Czy Żydzi Wygrali Drugą Wojnę Światową?
marzec 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Nie lękajcie się Mamona?
kwiecień 11, 2005
Marek Głogoczowski
"Rzecznik praw dziecka" za 13,2 tysiąca
styczeń 4, 2003
W Izraelu powstanie "Centrum Busha"
listopad 17, 2006
bibula
Również Mazowieckiemu Irak stwarza poważne zagrożenie.
wrzesień 13, 2002
zaprasza.net
Kazimierz Wielki był naprawdę wielkim, a największym kobieciarzem
październik 6, 2003
Elew
Wizyta premiera Tuska w Moskwie - garść refleksji na gorąco
luty 9, 2008
Adam Smiech
Zakłamane referendum
lipiec 2, 2003
przesłała Elżbieta
Odbojnica ratuje życie
marzec 6, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wielka stypa w 25 - lecie strajków sierpniowych
sierpień 14, 2005
Artur Łoboda
A new book by Israel Adam Shamir:
lipiec 1, 2005
zaprasza.net
Michalkiewicz: Poronienia na Dzień Życia
kwiecień 1, 2006
S. Michalkiewicz
Moralna odpowiedzialność za POLSKĘ
kwiecień 29, 2003
przesłała Elżbieta
POBIEGLIŚMY W MGŁĘ BEZ TOASTÓW
czerwiec 17, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Historia, która niczego nie uczy
maj 6, 2004
Artur Łoboda
Huebnerowe "poczucie odpowiedzialności"
listopad 6, 2003
Piotr Mączyński
Czym jest Polska zagrożona?
sierpień 15, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
3xTak PPR i 4xTak PO
Program PO - czy w kierunku likwidacji Państwa Polskiego?

październik 5, 2004
Stanisław Bulza
Prezydent u amerykanskich Żydów
październik 1, 2007
przesłała Goska
PoDUPAdłe organy
lipiec 16, 2005
Mirnal
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media