ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Bankructwo Ukrainy 
 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
więcej ->

 
 

"Atak" na rabina Schudricha Karol, kogoś ty popsikał!


Od kilkunastu dni w jednym z warszawskich aresztów śledczych przebywa niejaki Karol G. Przez kilka minionych tygodni jego, dosyć głośnym, poszukiwaniem zajmował się nawet specjalnie powołany zespół w Komendzie Głównej Policji. Zatrzymano i przesłuchano wcześniej w tej sprawie kilkadziesiąt osób i zarekwirowano kilkanaście komputerów. Aż dziwne, że odnalezienie tej dość znanej i charakterystycznej osoby zajęło naszej policji tyle czasu. Dużo bardziej zastanawiająca i wręcz bulwersująca jest jednak decyzja o jego tymczasowym aresztowaniu. Mówi się, że nastąpiło ono tylko przez osobę poszkodowanego incydentem autorstwa Karola G. – naczelnego rabina żydów polskich.


O tym, że Żydów lepiej nie zaczepiać, właśnie przekonują się boleśnie Palestyńczycy. Od kilku dni Izrael prowadzi w Autonomii Palestyńskiej działania wojenne. Dokonał po prostu inwazji na to quasi-państewko i nie oglądając się na jakiekolwiek normy prawa międzynarodowego (jak zazwyczaj zresztą), sieje tam śmierć i zniszczenie. W użyciu są bowiem samoloty, czołgi, buldożery, artyleria. Zniszczono już biura palestyńskiego prezydenta, premiera oraz wiele dróg, mostów, szpitali, elektrowni. Żydowska akcja ma charakter odwetowy za porwanie jednego z żołnierzy. Jej efektem są, oprócz zabitych i rannych, także aresztowani: zatrzymano jedną trzecią... palestyńskiego rządu oraz ponad sześćdziesięciu wybranych w demokratycznych wyborach deputowanych. Izrael już grozi im osądzeniem i nie żartuje z tym najwyra?niej. Wydarzenia te są bezprecedensowe...

*
Antyżydowski w swej istocie i godny potępienia wybryk Karola G. nie mógł, na szczęście dla naszego kraju, spowodować aż tak nerwowej reakcji. Zaowocował tylko ogromną, podobno nawet międzynarodową, presją na organy ścigania, które, jak widać, sprostały swemu zadaniu ku uciesze i uldze pewnych, nie tylko rządowych, kręgów. Wydaje się, że bezprecedensowa decyzja polskiego sądu o tymczasowym aresztowaniu (przypomnijmy: za napaść polegającą na odepchnięciu i pryskaniu gazem pieprzowym), także wyszła naprzeciw oczekiwaniom, choć bynajmniej nie społecznym. Gdyż te raczej nie dotyczą koniecznego osadzenia w areszcie śledczym za ten czyn ojca samotnie wychowującego dziecko, uczciwie pracującego, cieszącego się dobrą opinią. Policja przy tym wskazuje na konieczność ustalenia kontaktów podejrzanego w „środowiskach nazistowskich”. Notabene nikt tam nie rozróżnia między „nazistowskim”, „nacjonalistycznym” czy „narodowym”, stad czasem dochodzi do używania pojęć, których się najwyra?niej nie rozumie.

*
Tymczasem Izrael aresztuje palestyńskich ministrów i posłów aby „...zbadać ich powiązania ze środowiskami terrorystycznymi”. Na chwilę obecną sytuacja w Palestynie jest nadzwyczaj dynamiczna, choć uznaje się, że szanse na pokój, kompromis i porozumienie są niewielkie. To zresztą nawet logiczne, bo jak ktoś, czując się bezkarnie i stawiając ponad prawem, ma ustępować drugiej stronie?

*
Polska jest podobno państwem prawa. Może i tak. Aresztowanie nieszczęsnego Karola G. nie było bezprawne, tylko… wydaje się niepotrzebne.

- W tej sprawie nie zachodziły przesłanki do zastosowania aż tak surowego, najcięższego środka zapobiegawczego, czyli tymczasowego aresztowania. Jest ono zresztą w Polsce nagminnie nadużywane. Podejrzany przyznał się do winy, wyraził skruchę, zabezpieczono liczne dowody w sprawie. Wydaje się, że sąd uległ jednak presji pewnych czynników – powiedział anonimowy działacz Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka.

- Aresztowanie pracującego i cieszącego się dobrą opinią ojca samotnie wychowującego dziecko, na które zresztą, jak już ustaliliśmy, to matka płaci alimenty, jest oburzające i szkodliwe społecznie. Czy można sobie wyobrazić aresztowanie w podobnej sytuacji samotnej matki? Nasze centrum interesuje się tą sprawą i podejmie stosowne kroki prawne – Marek Borkowski, wiceprezes Centrum Praw Ojca i Dziecka.

Niepokoić może tylko fakt, że jego decyzja może mieć znaczące skutki uboczne. Kto obecnie zagwarantuje, iż sprawa ta nie stanie się pożywką dla różnych wyznawców teorii spiskowych utrzymujących, że to „...Żydzi rządzą nie tylko Polską, ale i całym światem”. Mogą pojawić się argumenty, iż za psikanie gazem do tej pory nikogo jeszcze w Polsce nie aresztowano. A potem domniemania, że niektóre osoby można bezpiecznie psikać gazem, a innych lepiej nie. A przecież Temida winna być ślepa, także i na narodowość... Przynajmniej ta krajowa, skoro międzynarodowa ewidentnie nie jest.


10 lipiec 2006

Ivo Sosnowski 

  

Archiwum

"Reformy"
marzec 3, 2004
Ala
Płynie Wisła Płynie
kwiecień 3, 2003
Adam Mały Gorczyca
Interesy koncernu ważniejsze niż prawa człowieka
sierpień 6, 2002
PAP
Wczoraj Moskwa dziś Bruksela
kwiecień 17, 2003
PAP
Jak to z Polanami bylo
maj 22, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
Balcerowicz za Wolfowitza?
maj 16, 2007
PAP
Torheit macht frei
listopad 3, 2003
Prokuratorska gra pozorów
sierpień 26, 2002
100 lat - nowy wiek emerytalny!
lipiec 23, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Monarchia czy "demokracja" ?
luty 7, 2007
tezlav von roya
Fundamentalne prawa narodu
czerwiec 3, 2007
przesłała Elzbieta
Polska - ostoja demokracji
wrzesień 15, 2007
PAP
WAKACJE!!!
lipiec 5, 2008
Marek Jastrząb
Święto bez pracy. A nomenklatura bawi się dalej
maj 1, 2003
PAP
Padł rekord bezrobocia
luty 22, 2003
zaprasza.net
Co się dzieje?
październik 29, 2007
bez podpisu ( . )
Co się stało z prezydentem?
styczeń 26, 2005
zaprasza.net
Judasz z Warszawy
kwiecień 19, 2004
Artur Łoboda
Sztuczna inteligencja już w Polsce!
lipiec 18, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
HALLOW
październik 19, 2007
K.B.
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media