|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi |
|
|
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny |
|
| Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. |
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
więcej -> |
|
Rzeczpospolita konfidencka
|
|

Raz jeszcze... o narodowym problemie, który kładzie się cieniem..., który paraliżuje wielu... szczególnie tych, którzy próbują bronić umoczonych w bezpiece. Nie ma jednak odważnych, aby dać świadectwo, wystawić się na ocenę....
Proponuję spojrzeć na lustrację z pozycji poza politycznych. Proszę przez chwilę wyobrazić sobie, że nie ma PIS-u, PO, że nikt przed obradami okrągłego stołu nie niszczył teczek. Nie ma polskojęzycznych środków masowego przekazu. Polskojęzycznych to znaczy tych, które nie znają polskiego ducha... jego uwarunkowań i historycznych konsekwencji lub też tych, które za punkt honoru wzięły sobie wychowanie Polaków do potrzeb współczesnego kołchozu. Nie ma. Jest tylko zwyczajna rzeczywistość wśród zwyczajnych ludzi. Ludzi indoktrynowanych na wszystkie sposoby.
Jak wiemy, polską inteligencję okupacji przetrzebili. Ci, którzy zostali przy życiu mogli, co najwyżej służyć z pozycji, które ją pauperyzowały. Dziś po 44 latach różnych etapów sowieckiej okupacji, po latach zdrady elit – III RP i w drugim roku konsekwentnej próby radzenia sobie ze zjawiskiem „zamazywania obrazu” potrzeba społecznej spolegliwości, pokornego d?wigania bagażu. Pewnie w bagażu tym znajdziemy dobre owoce. Znajdziemy współpracowników komunistycznego państwa, którzy dorobkiem swojego życia, dobrze wylegitymują się. To, że nie ujawnią się wskazuje na to, że mają problem we własnym sumieniu.
Mówi się, że w całej historii PRL-u w różnych formach 4 miliony naszych rodaków przewinęło się przez komunistyczną bezpiekę. Są to: pracownicy aparatów przemocy, członkowie partii, kadra kierownicza PRL, ormowcy, społeczne doły permanentnie kontrolowane i utrzymywane w swojej kondycji. Armia różnie uprzywilejowanej, w swej większości średnio przydatnej masie opróżniaczy rondla, która w czterech literach miała swych ideologicznych darczyńców. Za to usilnie budowała swoje pozycje – totalna kradzież... od materiałów budowlanych z placów budowy po zawłaszczanie, z partyjnej i koteryjnej nominacji, pozycji w gospodarce, polityce, nauce... Na nich próbowano budować III RP.
To jest bagaż, jeśli uzmysłowić, do jakiej liczby podnoszą zjawisko członkowie rodzin... to mamy problem:
# ludzi prostych, którzy bali się tamtej wszystko wiedzącej władzy, bojących się i tej władzy, bo informacje o niej czerpią z telewizorni,
# pożeraczy i gapiów... masy urabianej z dnia na dzień - zwłaszcza tych naszych rodaków, którzy próbują zarabiać na medialnej papce,
# urodzonych i wychowanych w klatce...
# postkomunistycznych elit. Pokora świata nauki (w tych dniach) nad wyraz byłaby wskazana.
# trefnego biznesu, który powstał z nadania a dziś umiejscowiony w rynku, spełnia toksyczną funkcję w wolnorynkowej grze.
# pomieszania: idei, wartości, celów.
To są problemy, które odziedziczyliśmy po RPL-u, bezpieka, tajniactwo, łamanie słabych... i wykorzystywanie ich. Nie chcę robić analogii do naszej historii z czasów rozbiorów... jeszcze nie czas.
Wielu mogłoby poczuć się usprawiedliwionymi. Zresztą sami próbują porównywać się do postaci literackich. Wolę wyrazić nadzieję, że uprzywilejowani za PRL-u zdadzą sobie sprawę, że żadnej krzywdy nie mają. Raczej staną w prawdzie i zobaczą tych swoich ziomków, których zostawili - dla perspektywy lepszego życia.
Z całą stanowczością chcę poprzeć powszechną i jawną lustrację wszystkich tych, którzy mają ambicje służyć państwowej, samorządowej, gospodarczej, społecznej. To nie jest krzywda tylko wybór przyszłości. To przede wszyskim szansa dla młodych. Umoczony w komunistycznej bezpiece polski legion ma teraz czas na powrót do zdradzonych gniazd. Pracy nad porządkowaniem własnego ego. Spowiedzi przed własnymi wnukami.
Swoją drogą. Większość z milionów naszych rodaków, na których w taki czy inny sposób PRL odcina swoje piętno radzi sobie z problem. Pokrzywdzeni oraz Ci, którym szansy odmówiono, bo nie należeli, siedzą z ciągłą niegasnącą nadzieją na lepszy czas. Nikt im jednak pomóc nie może. Ubeckie doły, prości konfidenci, średni szczebel bezpieki czy partii nie szemra. Raczej szuka nowego, swojego miejsca. Niestety często w formach wyniesionych z doświadczenia, które nie jest już przydatne. Nikt im jednak pomóc nie może. Budowane w III RP przez nich formy, biznesy, środowiska nie mają szans. Jest CBŚ, CBA... niektórzy mają dość i sypią...
Problem dwóch różnych światów. Nie można tych światów szufladkować, podtrzymywać stan wojny domowej, żerować na niszy, która tu powstaje. Trzeba skłaniać się nad spuścizną postkomunistyczną. Pewnie, że wskazane dwa różne światy to mniejszość. To peryferie naszej bieżącej rzeczywistości. Nie dotykają dnia codziennego, ponieważ ten, to gonitwa... Jednak większość nie ma się dobrze. Pozostaje w domach wtedy, kiedy jest szansa na nowe otwarcie. Także, dlatego, pozostaje w domach, że wynosi negatywne odniesienia do rzeczywistości wskazanych w tekście.
Niestety w każdym polskim domu mamy doświadczenie z przeszłości, co prawda różne, to jednak powodujące alienację. Wyjście z tego to zadanie dla wszystkich, także dla polskojęzycznych mediów. Dla partii, które czasem pokazują się z jak najgorszej pozycji, często kupczą naszymi sprawami. Zadanie jest raczej pilne. Nie uporządkowaliśmy swej przeszłości. Jesteśmy w związku z tym łatwym łupem.
5 kwietnia 2007
|
|
11 kwiecień 2007
|
|
Witold Kowalczyk
|
|
|
|
Śmierć opozycyjnego wobec Moskwy reportera
wrzesień 2, 2008
PAP
|
USA rozpracowane przez Rosję, czyli Ameryka w negliżu !
luty 11, 2007
tezlav von roya
|
Towarzysze tęsknią za pochodami
maj 1, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
200. rocznica urodzin Józefa Dietla
październik 15, 2004
|
Film o nas
luty 14, 2008
Marek Jastrząb
|
List Layli Anwar do Saddama Husseina.
styczeń 9, 2007
tezlav von roya
|
Monarchia czyli mafia
październik 18, 2003
Artur Łoboda
|
2008.03.27. Serwis wiadomosci ze świata w 3ch językach
marzec 27, 2008
tłumacz
|
Ja powiem tak
czerwiec 21, 2007
. bez podpisu
|
o pisaniu
grudzień 22, 2006
o
|
USA Jako Panstwo Nadzoru i Wybory w Iraku
luty 4, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski, USA
|
Polska Republika bananowa
październik 5, 2003
|
Drwiący śmiech pokoleń, czyli- o duchowym niewolnictwie
luty 23, 2008
Marek Jastrząb
|
Zmora Zagłady Nuklearnej
luty 22, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Afganistan trudny do pacyfikowania
marzec 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polityka NBP szkodliwa dla Polski
kwiecień 10, 2003
PAP
|
Trybunał Stanu
wrzesień 30, 2003
|
Order Orła Białego dla Bronisława Geremka
grudzień 11, 2002
PAP
|
Kolejny głos w sprawie 1968 roku
Ucieczka stalinowskich zbrodniarzy
maj 22, 2003
PAP
|
Bilans rządów 1989 -2009 – akt oskarżenia
luty 6, 2009
Dariusz Kosiur
|
więcej -> |
|