ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
więcej ->

 
 

Groza Wojny w Zatoce Perskiej i Załamanie się Giełdy na Świecie







Od lat było wiadomo, że w USA pożyczki hipoteczne z coraz słabszym pokryciem i tak zwany „real estate bubble” (zbyt wysokie ceny nieruchomości) stanowią zgrożenie dla równowagi finansowej Stanów Zjednoczonych, których gospodarka dominuje świat. Ciekawe jest w jakim stopniu spadek wska?nika DOW z 14,000 na znacznie poniżej 13,000 ma miejsce w sierpniu 2007 na giełdzie nowojorskiej, akurat w momencie kiedy Bush ma najbardziej swobodną, rękę, żeby zaczynać nowe działania wojenne, czy też interwencje mające na celu zmiany reżymów, niewygodnych dla neokonserwatystów-sjonistów.

Rząd Bush’a zgromadził w Zatoce Perskiej największą w historii koncentrację sił marynarki wojennej USA, w formie zgrupowania trzech lotniskowców i naznaczył na nowego regionalnego dowódcę admirała specjalistę od bombardowania, na miejsce generała wojsk lądowych.

Krokiem wstępnym do ataku jest zaklasyfikowanie elitarnych wojsk Iranu, korpusu „Gwardii Rewolucyjnej” jako organizacji terrorystycznej takiej jak Al-Qaida i Hezbollah. Reuters Agency informuje 16go sierpnia, 2007, że w ramach „wojny przeciwko terrorowi,” w której to Bush zamianował się wodzem naczelnym, rząd Bush’a może wkrótce oficjalnie zaliczyć Korpus Gwardii Republikańskiej Iranu, jak obcą grupę terrorystyczną, według wypowiedzi rzecznika rządu w Waszyngtonie.

Ma to być reakcją na niepodporządkowanie się żądaniom USA i Izraela przez Iran w sprawie jego pogramu nuklearnego, jak również domniemanej roli Iranu w chaosie w Iraku pod okupacją USA.

Jeżeli faktycznie rząd Bush’a zaliczy Korpus Gwardii Republikańskiej Iranu jak „obcą grupę terrorystyczną” to po raz pierwszy w historii, USA zaliczyłoby siły zbrojne państwa suwerennego, do swojej listy organizacji terrorystycznych, co z koleji daje podstawy do blokowania funduszy Iranu w bankach jako wstęp do akcji zbrojnej przeciwko Iranowi.

Urzędnik mówił to wszystko anonimowo do Agencji Reutera, co jest taktyką często używaną w Waszyngtonie, gdzie również przedstawiciele rządów sprzymierzonych z USA dostali informacje tej samej treści, co z koleji znalazło się na łamach The New York Times i The Washington Post, które poinformowały, że Bush, może za pomocą „executive order” czyli dekretu, zaliczyć oficjalnie Korpus Gwardii Republikańskiej Iranu, jak obcą grupę terrorystyczną. Naturalnie Bush może podpisać swój dekret przeciwko Iranowi w dniu, w którym zechce wydać rozkaz do ataku na Iran.

Sean McCormack z Departamentu Stanu powiedział, że „USA jest w konfrontacji przeciwko Iranowi na kilku polach bitew jednocześnie.” USA oskarża Iran o dostarczanie do Iraku min rozrywających wozy pancerne, w których ginie wielu żołnierzy amerykańskich, oraz nawołuje Iran do zaprzestania udzielania pomocy „terrorystom.”

Iran stwierdził w odpowiedzi, że „takie komunikaty są częścią propagandy i wojny psychologicznej, wygłaszanej na potrzeby wewnętrzne rządu USA, pod wplywem wiceprezydenta Dick’a Chenney’a,” który chce wojny przeciwko Iranowi i nieazdowolony jest z rozmów USA z Iranem ,w sprawie pozyskania pomocy Iranu w stabilzacji Iraku.

Iran już od dawna jest na liście USA „państw sponsorów terroryzmu” ale określenie Korpusu Gwardii Republikańskiej Iranu, jako obcą grupę terrorystyczną, zaostrza środki interwencji Waszyngtonu przeciwko Iranowi, którego prezydent jest fałszywie oskarżany o planu „wymazania Izraela z mapy” podczas gdy była mowa o „reżymie w Tel-Awiwie” a nie o państwie żydowskim.

Narazie rząd Bush’a stara się o nowe ostrzejsze sankcje Rady Bezpieczeństwa przy ONZ przeciwko Iranowi. Sankcjom tym oponują Chiny i Rosja, które z kolewji wyposażyły Iran w dużą ilość rakiet dalekiego zasięgu jak też rakiet do topienia okretów wojennych. Obecnie USA chce wywrzeć nacisk na pozostałych członków Rady Bezpieczeństwa.

Iran, w którym działają inspektorzy ONZ, twierdzi, że wzbogaca uran dla elektrowni nuklearnej i nie ma zamiaru budowania broni nuklearnej. Tymczasem Izrael broni swego monopolu nuklearnego na Bliskim Wschodzie i używa w tym celu amerykańskiej maszyny wojennej z Bush’em na czele. Możliwość zbliżającego sie ataku na Iran przeraża giełdy na całym świecie, na przykład giełda w Japonii spadła o 5% w ciągu jednego, dnia 16 sierpnia 2007. Nic dziwnego że giełdy załamują się, kiedy świat otrzymuje codziennie jedną czwartą globalnych dostaw paliwa z Zatoki Perskiej, dziś zatłoczonej okrętami amerykańskiej floty wojennej.

www.pogonowski.com
19 sierpień 2007

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Oburzające zachowanie
marzec 5, 2006
Artur Łoboda
Ballady Tadeusza Wo?niaka i moje bluesy w poezji
sierpień 26, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Oświadczenie Kongresu Polonii Amerykanskiej
grudzień 22, 2002
Elzbieta
Piosenka
lipiec 5, 2008
Artur Łoboda
W jakim towarzystwie się obraca "Prezydent"
czerwiec 2, 2004
Ballada Wałbrzyska
luty 19, 2003
Handlarze, precz ze szpitali!
grudzień 12, 2003
Adrian Dudkiewicz
Listonosz odchodzi na emeryturę
wrzesień 11, 2002
opowiedział Krzysztof K
Ostatni ludzie to my Zderzenie cywilizacji na końcu historii
styczeń 8, 2007
Sławoj Zizek
Inflacja rośnie na świecie
kwiecień 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Historia pewnej mykwy
kwiecień 30, 2008
Artur Łoboda
Wszystko na niby tak
wrzesień 22, 2007
Marek Olżyński
Wymiana dowodów do 2007 roku
lipiec 26, 2002
PAP
Móc liczyć na Polaka
styczeń 10, 2004
Andrzej Kumor
Rada Powiernicza
grudzień 29, 2008
interia.pl/Życie Warszawy
Rekordowy Picasso
grudzień 1, 2004
Mirosław Naleziński
Wierność Ojczy?nie
czerwiec 17, 2005
przesłała Elżbieta
Boja?ń czy łamanie prawa?
luty 18, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Polscy rolnicy zostali oszukani
lipiec 1, 2003
przesłała Elżbieta
w Zimnej Wodzie
wrzesień 19, 2006
przesłał Krzysztof Cierpisz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media