ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
więcej ->

 
 

Pikieta z balonikiem. Antyunijne, choć niebieskie


- To bzdurne frazesy, że w Unii nie ma wojen i że jest w bród pracy. Chcemy, by młode pokolenie poznało zagrożenia, jakie niesie ze sobą wejście Polski do UE - mówił Maksymilian Gibes, prezes Okręgu Małopolskiego Młodzieży Wszechpolskiej, podczas sobotniej pikiety, zorganizowanej na Rynku Głównym. Zapoczątkowała ona kampanię informacyjną MW, która będzie polegać m.in. na rozdawaniu ulotek i przyklejaniu w różnych punktach Krakowa plakatów z informacjami o tym, dlaczego - zdaniem Młodzieży Wszechpolskiej - wejście Polski do Unii nie jest korzystne.
W sobotę prócz ulotek każdemu przechodniowi wręczano niebieski balonik z otoczonym żółtymi gwiazdkami napisem "UNIA zrobi cię w balona" (przygotowano ich ponad tysiąc). - Młode pokolenie szybko dozna zawodu i pozbędzie się złudzeń, że Unia rozwiąże polskie problemy, szczególnie z pracą. Nie gwarantuje nam ona niczego, a przede wszystkim dobrego startu młodym ludziom - stwierdził Maciej Twaróg, radny miasta Krakowa i prezes honorowy MW. - Tydzień w tydzień będziemy wychodzić w miasto, dotrzemy do wszystkich dzielnic. Będziemy namawiać młodzież, by w czerwcu w referendum nie skreśliła Polski. Pamiętajmy, że Unia chce nas po prostu zrobić w balona. Radny zaprosił również wszystkich chętnych do współpracy i pomocy w roznoszeniu ulotek oraz zapewnił, że kampania Młodzieży Wszechpolskiej to rzetelne informacje, a nie frazesy i propaganda. Słowom pikietujących przysłuchiwało się wielu młodych ludzi. - Ja jestem za wstąpieniem Polski do UE, ale na partnerskich warunkach, a nie na takich, jak proponuje rząd. Młodzież Wszechpolska z jednej strony ma rację, że wychodzi do ludzi, pokazuje drugą stronę medalu i mówi o tym, co rząd czy media przemilczają - stwierdziła 20-letnia Ewelina Orzeł. - A ja uważam, że te pikiety to zwykła propaganda - zaoponowała 19-letnia Agnieszka Kubiczek. - Nie zdarzyło się jeszcze w historii, aby jakiś kraj stracił na wejściu do Unii i żaden też z niej nie wystąpił, mimo że jest taka możliwość.

Ponad 10 tys. ulotek i plakatów, przygotowanych przez MW, ma trafić również na uczelnie i do akademików, a także do liceów, gdzie stowarzyszenie będzie uczestniczyć w debatach dotyczących Unii Europejskiej.

(PSZ)
3 marzec 2003

http://dzisiaj.dziennik.krakow.pl/ 

  

Archiwum

WŁOSKIE "obozy koncentracyjne" zapraszają POLAKÓW
wrzesień 13, 2006
tatar
Demokracja = Mediokracja dla Imbecylów.
styczeń 18, 2008
Tezlav von Roya
Czyżby plan Bolesława Bieruta był ciągle wdrażany?
czerwiec 1, 2005
olo
Jak Polak z zagranicy może pomóc Polsce?
lipiec 13, 2005
Artur Łoboda
Sejm uczcił minutą skupienia pamięć Ryszarda Kapuścińskiego
styczeń 25, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Kara?
styczeń 15, 2005
GENERAŁ WŁADYSŁAW SIKORSKI
listopad 27, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Na zlecenie
czerwiec 27, 2003
Andrzej Kumor
Koszty aneksji do UE (4). Koszty dostosowań i straty w rolnictwie
marzec 19, 2003
Piotr Wesołowski
Tu i ówdzie i gdzie indziej też
maj 16, 2006
Marek Olżyński
Dziesięć milionów hektarów
czerwiec 21, 2007
. bez podpisu
Paliwo ważniejsze niż wojna przeciwko terroryzmowi
maj 7, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Nie dla baz USA! - podpisz petycję
wrzesień 24, 2006
nadesłała Dorota
Prasa w USA: słowa papieża skierowane szczególnie do Polaków
sierpień 19, 2002
PAP
nawroty
wrzesień 28, 2004
oczekiwanie
perelka
Elewator w teczce
wrzesień 5, 2003
www.dziennik.krakow.pl
Twardziele - SOBCZAK i SZPAK
listopad 26, 2002
SOBCZAK i SZPAK http://www.angora.pl/
MF zniweluje negatywne skutki decyzji S&P oferując mniej papierów
lipiec 31, 2002
PAP
Zarząd Mesko zwolnił całą 220-osobową kadrę kierowniczą
sierpień 28, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media